Home » Ramboat – Shooting Action v4.2.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ramboat – Shooting Action v4.2.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Rambut hakkında göster

Oynarken önemli olan eğlenmektir. Ramboat Para Hileli Mod Apk ihtiyacınız olan her şeye sahip bir Çevrimdışı Atış Aksiyon oyunudur: aksiyon dolu bir arcade oyunu, hızlı ve eğlenceli kovalamacalara sahip sonsuz koşucular.

Kovalamacaların heyecanı

Ramboat – Shooter Game’in özü, savaş ve arcade atışlarını birleştiren sonsuz bir koşu oyunudur. Her yönden gelen düşmanların şiddetli takibinden kaçmak için sonsuz kovalamacalar yapmak için tek başına olacaksınız. Kontrol süreci, basitçe karakterin suya dalmak, bir tekneyi havaya fırlatmak, su boyunca yavaşça yüzmek, yukarı veya aşağı kaydırarak veya ekrana dokunup ardından fırlatmak gibi farklı yönlerde hareket etmesine yardımcı olmaktır.
Bu kontrol sistemi bence çok şık ve esnek ve verimliliği çok yüksek. Düşman saldırısından kaçınmak ve keskin nişancı sahneleri gerçekleştirmek için sadece gözleme odaklanmanız gerekiyor. Nişan alma, atış, mühimmat gibi geri kalanı otomatiktir.
Ramboat – Shooter Para Hileli Mod Apk uzun bir kovalamaca sahneleri dizisidir, hareket etmek, kaçmak ve sürekli olarak farklı yönlerde hareket etmek gerekir. Ardından kontrol ettiğiniz askerin fırtına saldırılarının keyfini çıkarabilirsiniz. Düşmanlar çeşitlidir ve ekranın her köşesinden görünür. Yani çekim her zaman her saniye oluyor, bir sonraki sahne her zaman bir öncekinden farklı oluyor ve ilgi zamanla sürekli arttı.

Ramboat – Shooting Action v4.2.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Ramboat – Shooting Action Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Ramboat – Shooting Action Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Prime Peaks v28.4 Sınırsız Para Hileli İndir-Mod Apk

Savaşçılar çok şaşırtıcı

Ramboat – Shooter Para Hileli Mod Apk’ın, başarılı bir keskin nişancı ve bir dizi şiddetli çekilişe sahip bir kahraman olan Ramboat Para Hileli Mod Apk karakteri etrafında dönen filmden esinlendiği biliniyor. Ama tahmin edebileceğinizin aksine bu Ramboat – Shooter oyunu çok tehlikeli değil ama ilk dakikadan itibaren birçok komik unsur içeriyor.
Her şeyden önce bir karakter yaratmakla ilgili. Renkli saçlı rambo kahramanını veya bir cüce gibi görünen ve bir rambot atıcısı gibi parlak savaşçı kızı nerede bulabilirsin? Oyuna başladığınızda, aşağıdaki resimlerden birine sahip bir karakter seçebileceksiniz: komik bir kısa mambo, güzel bir tatlı gül, büyüleyici Jacqueline veya sevimli Arnold.
Her karakterin kendi görünümü vardır. Ayrıca karakterlerin kendi ulaşım ve dövüş yetenekleri de var. Mambo bir jet-ski savaş gemisi kullanıyor, Miss Rose lüks bir kırmızı roketle uçuyor, Miss Jacqueline bir köpekbalığı savaş gemisinde uçuyor ve Arnold lüks yatla savaşıyor.

Eşsiz eşya sistemi ve silahlar

Ramboat – Shooter Para Hileli Mod Apk saldırılarını ve kovalamacalarını çekici kılan ikinci faktör ise oldukça zengin eşya ve silah sistemidir. Ancak, bu oyun, adının karşısında şirin bir avatarla baştan “sıradışı” görünüyor. Ardından bu “sıradışı” görünümü tamamlamak için karakterler için bir dizi beklenmedik öğeyi bir kez daha deneyimleyeceksiniz.
Oyunda hareket etme şekliniz bir bot sürmek gibidir, nehirde savaşmak için cankurtaran botu inşa etmek çok normaldir ancak daha sonra bir köpekbalığı düşmandan kaçmak için nehre binecektir. Bu sahne heyecan verici ve komikti.
Bu oyunu oynamayı düşünenler için bazı bilgilerim var. Bazı seviyeleri geçtiğinizde ve seviye atladığınızda, yeni araçlar ve silahlar dahil olmak üzere yeni öğelerin kilidi açılacak, daha fazla altın, mücevher, askerler için can ve görevi tamamladıktan sonra birçok çekici ödül toplanacak.

Arka plan manzarası ve düşmanların kuşatılması

Oyun sırasında sessiz bir köy yolundan karla kaplı bir eve, ıssız bir şehre veya etrafa saçılan kiraz çiçeklerinin altına kadar pek çok eşsiz sahneye tanık olma şansına sahip olacaksınız.

Okumak  Alpha Guns 2 v11.1.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bu güzel arka planın aksine, çok sayıda düşmanla ateşli savaşlar da var. Bu oyundaki düşmanlar da oyunun oyun sıralamasındaki konumunun önemli bir başarısına katkıda bulunur.

Bu oyunda düşmanlar çok güçlü. Ekranda farklı yönlerde yaygın bir şekilde görünürler. Ancak, ana karakterden daha düşük olmayan her türlü silaha sahiptirler. Paraşütçüler ordusu yukarıdan iniyor ve sürekli ateş ediyor, her yerde uçaklardan atom bombaları düşüyor ve füzeler sürekli size doğru ateş ediyor. Yok etmek için kaçabilir ve ateş edebilirsiniz, bu sizin becerikli kullanımınıza kalmış.

Grafikler ve ses

Ramboat – Shooter Para Hileli Mod Apk, oyuncuların yoğun takip hissinin tadını çıkarması için yatay ekranda sunulur. Adını duyunca bunun ciddi bir aksiyon oyunu olduğunu düşündü ama sonunda komik olduğu ortaya çıktı. Ne kadar çok oynarsanız, o kadar bağımlı olursunuz. Eğlencenin bir kısmı, elbette, ana karakterlerin ortamından ve çizgisinden geliyor. Tüm oyun, yeni renkler ve güzel bir chibi tarzında karakterlerin oluşumu ile 3D bir sahne.

Ancak en iyi kalite, düşmanla savaşmak için bombalama aşamasıdır. Tüm ekranı aydınlatmak için fırlatılan bir dizi ağır silah, kesinlikle çarpıcı patlama efektleri, düşmanları yakma ve korkunç mermiler nedeniyle yukarıdan düşme sizi heyecanlandıracak. Oyunun ayrıca bir tekneyi suya indirirken veya güçlü bir düşmanı vururken olduğu gibi özel sahnelerde ağır çekim efektleri yüklediğinden bahsetmiyorum bile.

Ramboat Para Hileli Mod Apk’un ateşli ses sistemi ile savaş atmosferi daha ağır. Helikopterlerin kükremesini, silah seslerini ve yol boyunca eşya toplamanın çeşitli küçük efektlerini duyacaksınız.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top