Home » Real Gangster Crime v5.6.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Real Gangster Crime v5.6.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Real Gangster Para Hileli Mod Apk ile Tanışın

Real Gangster Crime Para Hileli Mod Apk, para kazanmak ve yasalara meydan okumak için her şeye rağmen pervasız bir gangstere dönüşeceğiniz yayıncı Naxeex Studio’nun bir aksiyon oyunudur.

İyi bir karakteri oynamaktan sıkıldınız ve şimdi kötü bir karakteri oynamak mı istiyorsunuz?

Real Gangster Crime Para Hileli Mod Apk, daha önce oynadığınız tüm RPG’lerden farklıdır. Bu oyunda burada bir kahraman ya da iyi bir insan kavramı yoktur. Bulunduğunuz New Vegas şehrinde sadece gangsterler ve gangsterler var. Real Gangster Crime Para Hileli Mod Apk’da tehlikeli bir anti-sosyal unsur olacaksınız.

Bu sefer somutlaştırdığınız karakter, ünlü istismarlarla dolu bir suçlu olacak. Bu yeteneğinden dolayı “ünlü”dür. Birçok yer, çeşitli atış ve yağma görevleri için onu sürekli olarak kiralıyor ve ödüller çok iyi para. Sadece size verilen görevleri tamamlamanız değil, aynı zamanda sürekli savaşmanız ve tuzaklarla dolu bu yeraltı dünyasında hayatta kalmanın bir yolunu bulmanız gerekiyor.

Ama oynadıktan sonra iyi bir insan olmanın kolay olmadığını, kötü bir insan olmanın en zoru olduğunu anlayacaksınız. Bu gelişen şehirde hayatta kalmak ve bir “gangster kariyeri” geliştirmek için birçok şey yapmanız gerekecek. Sürekli kolluk kuvvetlerinden kaçarken etkinizi genişletir, verilen görevleri yerine getirir ve istediğiniz hayatı yaşarsınız. Kısacası, bu oyun çok zor.

 

Real Gangster Crime v5.6.4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Real Gangster Crime Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Real Gangster Crime Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Racing Moto Mod APK İndir - Full v1.2.17

Sessiz hayattan bıktınız, hadi Real Gangster Crime oynayalım

Şiddet içeren bir oyun arıyorsanız doğru yere geldiniz. Real Gangster Crime Para Hileli Mod Apk, soygun, terörizm ve birçok farklı çete grubuyla ateş etme gibi gangster dünyası şiddet unsurlarıyla doludur. Elbette her yerde sizi arayan polis ve özel teşkilatların modaya uygun mavi gömleğinin olmazsa olmazı.

Oyun sırasında görevlerden biriken paralarla sırayla yeni silahların kilidini açacaksınız ve motosikletlerden arabalara, yarış arabalarından gelişmiş askeri araçlara ve hatta ateş gücüyle donatılmış helikopterlere kadar farklı türde araçları sürekli olarak yağmalayacaksınız. Mesleğiniz. ve kaçış.

Beklenmeyen dönüşüm, oyuncuların maksimum ekipmanı kendileri seçebilmesi ve karakteri mümkün olan en garip seviyeye özgürce özelleştirebilmesi gerçeğinde de yatmaktadır. Örneğin, başınızı dev bir canavar maskesiyle örtün veya bir dizi düşmanla savaşmak için bir çift eldiveni entegre ağır silahlarla donatın.

Şapkalar, maskeler, gözlükler, giysiler, peruklar, ayakkabılar gibi çeşitli eşyalar… karakterinizin sağlığını, çevikliğini ve dayanıklılığını artırabilir. Karakterinizin muazzam süper güçlere sahip olmasına yardımcı olacak bazı benzersiz öğeler de var. Diğer sokak yağma oyunlarına kıyasla, Real Gangster Crime’daki gangster daha gerçeküstü ve hayalperesttir.

Real Gangster Crime Para Hileli Mod Apk’da çalabileceğiniz ve özgürce kullanabileceğiniz araç sayısı da sonsuzdur. Spor arabalardan, SUV’lardan, sert ayarlı arabalardan, bilimkurgu arabalarından, motosikletlerden, tanklardan, savaş helikopterlerinden sayısız aracı aynı anda deneyimleyebilirsiniz…

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top