Home » Real Steel Boxing Champions v2.5.201 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Real Steel Boxing Champions v2.5.201 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Real Steel Boxing Champions Para Hileli Mod Apk’yı indirin – Son Sürüm – Bir boks maçında robotlarla savaşmak istiyorsanız Android için ücretsiz! Nihai dövüşçünüzü şimdi yaratın!

Betimlemek

Dövüş oyunları, sadece mobil cihazlarda değil, tüm oyunlarda en popüler türlerden biridir. Dövüş oyunlarında dört gözle bekleyecek çok şey var: karakterler, dövüş stilleri, destansı arenalar ve saf dövüş harikası. Bu nedenle, insanlar özellikle savaş söz konusu olduğunda, her zaman yeni ve geliştirilmiş mobil oyunları dört gözle beklemektedir.

Real Steel Boxing Champions, bugün hala popüler olan eski ama altın bir dövüş oyunudur. Bu oyun aynı başlıktaki filme dayanmaktadır ve Google Play Store’da 10 milyondan fazla indirmeye ulaşmıştır. Bu oyunda robotlarınızı bir ölüm maçında diğer robotlara karşı savaştıracaksınız. Tıpkı filmdeki gibi, her türlü şaşırtıcı saldırıyı yapabilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

 

Real Steel Boxing Champions v2.5.201 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Real Steel Boxing Champions Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Real Steel Boxing Champions .
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Gerçek Çelik Boks Şampiyonları nedir?

Robotik söz konusu olduğunda, herkes deli gibi görünüyor. Ve eğer Real Steel filmini izlediyseniz bu oyuna bayılacaksınız! Real Steel Boxing Champions, uzak gelecekte robotların dövüştüğü filmin öncülünü takip ediyor.

Real Steel Boxing Champions Para Hileli Mod Apk’ta 10 arenada toplayabileceğiniz ve savaşabileceğiniz 1000’den fazla benzersiz robot var. Burada Atom, Zeus, Midas, NoisyBoy ve daha fazlası gibi sevilecek botlar var! Farklı robot türlerine karşı kendi başınıza yarışın! Kendi benzersiz parçanızı yaratmak için kullanabileceğiniz 1500’den fazla robot parçası var!

Okumak  Hills of Steel v3.7.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Sadece sizin yapabileceğiniz tatmin edici hareketler ve özel saldırılarla rakiplerinizi şaşırtın ve yok edin! Filmi beğendiyseniz, Real Steel Boxing Heroes’u kesinlikle seveceksiniz! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Gerçek çelik boks şampiyonlarının özellikleri

Real Steel Boxing Champions, robotlarla savaşmakla ilgili destansı bir oyundur. Zafere giden yolda tırmanmak için kullanabileceğiniz birçok oyun modu ve robotu var. İşte özellikleri:

KENDİ ROBOTUNUZU OLUŞTURUN – Real Steel filmini daha önce izlediyseniz, kendi robotunuzu yapmanın çok eğlenceli olduğunu bileceksiniz! Hurdalıklardan hurda bulabilir ve robota nasıl savaşacağını öğretebilirsin. Ancak Real Steel Boxing Champions’ta çok fazla araştırmanıza gerek yok. Kullanabileceğiniz 32 robottan 1500’den fazla devasa robot parçası var. Bu parçalardan robotunuzun kafasını, gövdesini, ellerini ve bacaklarını özelleştirin! Gurur duyacağınız en iyi robot savaşçıyı yaratın ve ona benzersiz bir ad ekleyin.

Oyun Modları – Real Steel Boxing Champions’ta katılabileceğiniz birden fazla mod vardır. Turnuvada sonuna kadar 5 boss olmak üzere 25 savaşa katılabilirsiniz. Ayrıca PvP, kampanya, arkadaşlarla oynama ve daha fazlası var. Real Steel Boxing Champions’ta ruh haliniz ne olursa olsun birçok oyun modu vardır.

EPİK GRAFİKLER – Real Steel Boxing Champions Para Hileli Mod Apk’ın 3D grafikleri etkileyici. Robotlar benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır ve aksiyon sahneleri sizi daha fazlasını istemeye bırakacaktır. Vuruşlar çoğu dövüş oyununa benziyor ama her şey teknoloji kokuyor. Genel olarak, bu oyun sizi sefil robot dövüşü havasına sokacak.

Kolay Kontroller – Gerçek Çelik Boks Şampiyonlarının kontrollerini de öğrenmesi kolaydır. Soldaki gezinme düğmelerini kullanarak robotu serbestçe hareket ettirebilirsiniz. Ardından, saldırı düğmelerinin tümü sağdadır. Düğmelerle de taraklar yapabilirsiniz.

Çok Hareket – Real Steel Boxing Champions Para Hileli Mod Apk’ta yapılacak çok fazla hareket olduğu için dövüş sahnelerinden asla sıkılmayacaksınız. Onu bitirmek için rakibinize indirebileceğiniz kritik vuruşlar bile var!

Okumak  Trade Island v3.10.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top