Home » Ride Out Heroes v1.400052.525516 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ride Out Heroes v1.400052.525516 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

İlk çok sınıflı savaş oyunu Ride Out Heroes Para Hileli Mod Apk piyasaya çıktığından, cep telefonlarınızı hazırlayın. Kahramanlarınızı seçme, düşmanlarınızı yenme ve en iyi büyülü silahları ve mühimmatı kullanma özgürlüğüne sahipsiniz.

Android ve IOS cihazlar için Ride Out Heroes Para Hileli Mod Apk’u web sitemizden indirebilirsiniz. Kesinlikle bundan daha iyi olamazdı. Bu oyunda, körfezde bir ejderha olarak göründüğünüzde ölüm bile sizi yenemeyecek. Lansmanda 5 kahramanla oynayacaksınız.

Ride Out Heroes – Oynanış ve Özellikler

Mage, Hunter, Assassin, Engineer ve Warrior gibi çok çeşitli kahramanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Her birinin benzersiz bir silah seti var. Kahramanınızın becerilerini seçmelisiniz. Taktikleri, kısa çizgiyi, kontrolü ve daha fazlasını kullanın. Hayal gücünüzün vahşi olmasına izin verin. Bu şimdiye kadarki en iyi oyun deneyimi olacak.

3B büyülü dünyada kaymaya başlayacaksınız. Üzerinden geçebileceğiniz güzel ve engebeli bir arazidir. Kaktüsler, palmiyeler, goblinler ve daha fazlası gibi bitkilerle çevrili olacaksınız. Ayrıca yolda perileri ve elfleri keşfedin.

Endişelenme, çünkü ölüm görüldü. Ve küçük bir ejderha olarak geri dönmeye hazırsınız. Taşlar ve diğer cansız nesneler için saklambaç oyununun tadını çıkarın.

Korumalı alan modunda oynayın ve ilerlemenize yardımcı olacak savunmalar alın. Yolda birçok taktik kullanabilirsiniz. Takım arkadaşlarınızı Goddess’ Altar’da canlandırın. Herhangi bir oyunda daha önce hiç olmadığı gibi mucizeler yaşayın.

Ride Out Heroes Para Hileli Mod Apk’daki tüm gizli hazineler ve kalıntılar hakkında haritalardan ipuçları alın ve buna göre savunma planları yapın.
Oyundaki en iyi oyunculardan biri olmak için Ride Out Heroes Modunu da deneyebilirsiniz.

Ride Out Heroes v1.400052.525516 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Ride Out HeroesMod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Ride Out Heroes Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Peki, Ride Out Heroes’daki yenilikler neler?

  • Tüm mobil oyuncular için yeni içerik var.
  • Simgeler katmanından yepyeni bir görünüm elde edin.
  • Oyun eskisinden çok daha iyi.
  • Kahraman modları gibi daha iyi özelliklere sahipsin.
  • Yükle düğmesi ve Halka Hasarı, oyun için geliştirilmiş yeni ek özelliklerdir.

Türü, şirketi ve veriliş tarihi

NetEase, oyunu Mayıs ayında tüm mobil cihazlarda yayınladı. Android mobil kullanıcıları oyuna ön kayıt yaptırabilir ve açılışta 12₺ bonus kazanabilir. Hayatta Kalma Kuralları gibi oyunlar doğrultusunda geliştirilmiştir. Maç başına 100 oyuncuya sahiptir ve gruplar halinde olduğu kadar solo da oynamakta özgürsünüz.

Benzersiz becerileri birleştirin ve kendi stratejinizi oluşturun. Küçük bir ejderha gibi ölüm döşeğinden geri döndü. 30 saniye boyunca bir defne ejderhası olarak hayatta kalırsanız, savaş alanına geri dönme şansınız olacak.

Potansiyel avcılardan saklanmak için başka şeylere geçmekte özgürsünüz. Bu oyunda Mount sistemi ve Random Sanctuary sistemi gibi yeni mekanikler var. Barınak harita üzerinde giyinmiş, size yol boyunca rehberlik ediyor. Yağma dışında silah, silah ve cephane alabilirsiniz.

Harika fantastik sahneleri olan gerçekten eğlenceli bir oyun. Gerçekten bundan daha iyi olamazdı. Ride out Heroes bir Facebook güncellemesi olarak mevcuttur. Bunun için oyun oynuyorsun.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top