Home » Robbery Bob 2: Double Trouble v1.8.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Robbery Bob 2: Double Trouble v1.8.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Henüz Robbery Bob oynamadıysanız, bugün indirin ve oynayın. En iyi atari oyunları arasındadır ve bu oyunla ilgili en iyi şey, uygulama mağazalarında ücretsiz olarak mevcut olmasıdır. Bu oyunda, görevleri geçmek için her şeyi çalmanız gerekecek, sizi durdurmaya çalışacak birçok engel ve tuzakla karşılaşacaksınız.

Bu oyun ilk kez o kadar popülerdi ki, geliştiriciler şimdi bu oyunun ikinci versiyonunu Robbery Bob 2 olarak piyasaya sürdüler. senin oynaman. Bu sorundan kurtulmak için insanlar Robbery Bob 2: Double Trouble son Para Hileli Mod Apk indirme bağlantılarını aramaya başladı.

Oyunun MOD APK sürümünü kullanmanın birçok avantajı var çünkü içindeki her şeyi kilitli olarak alacaksınız ve herhangi bir kısıtlama olmadan istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Yani Robbery Bob MOD APK indirmek istiyorsanız doğru sayfaya geldiniz. Başlayalım.

Robbery Bob 2’nin Özellikleri:

Koruma görünümünden kaçının

Robbery Bob 2’ye ayak bastığınızda her zaman önemsediğiniz şeyler, ev sahibinin mülkünü koruma işini yapanlardır. Bu kapıdan çıktığınızda, tüm değerli ürünleri almak için sahibinin evine gizlice girebilirsiniz.

Örneğin apartman güvenlik görevlileri, villa bekçileri ve hatta saldırgan köpekler. Gizli tuzaklardan başarılı bir şekilde kaçınırken dikkatlerini dağıtmaya dikkat edin.

Diğer ve yeni ilgi alanlarını birleştirin

Bu serinin takipçisiyseniz, Robbery Bob 2 ile aynı ismin orijinal versiyonunu bilmeden edemeyeceğiniz kesin. zamanlar. Yeni kostümler, yeni karakterler ve hikayelerle bu yaşlanma, birçok hayranı çekecek güzel bir macerada zorluklar getirecek.

 

Robbery Bob 2: Double Trouble v1.8.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Yükleme Rehberi

Unutmayın: Bu MOD’u kurmak için bazı basit adımlar. Bilmiyorsanız takip edin.

  • İndirme sayfasından Robbery Bob 2: Double Trouble MOD APK’sını indirin.
  • Dosya yöneticisini açın ve indirme klasörünüze gidin.
  • İndirilen apk dosyasına dokunun.
  • Bu ilk kez yapıyorsanız, Bilinmeyen Kaynak Yükleme iznini etkinleştirin. Aksi takdirde, bu adımı görmezden gelin.
  • Şimdi yükle düğmesine basın ve bitmesine izin verin.
  • Şimdi yüklü uygulamayı açın ve uygulamanın özelliklerinden yararlanmak için gerekli izinlere izin verin.
  • Sınırsız premium özelliklerin keyfini çıkarın.

ÜRÜNLERİMİZİ KEŞFEDİN

Bu dünya için hedefiniz aynı kalıyor ve mümkün olduğunca çok ganimet kazanın. Hedefinizi en üst düzeye çıkarmak için 100’den fazla artan zorluk ve karmaşıklık seviyesi sunuyoruz. Başka hiçbir oyunda tekrarlanmayacak tamamen yeni ve özel bir yaratımdır. Ayrıca, ayak basıp Playa Mafioso, Shamville ve Seagull Bay’i turladığınızda daha da fazla ödül alacaksınız.

Okumak  Path of Immortals v1.3.1.5 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

CAM GO zorluklarını kazanabilir misin?

Çünkü ilk versiyonda çok başarılıydı. Robbery Bob 2 Para Hileli Mod Apk, özellikle balık yakalamak için ormana gitmek ve aslan avlamak için denize gitmek gibi birçok zorluk ve zorluk seviyesinin ortaya çıkması başta olmak üzere sürekli olarak gelişmeye çalışıyor.

Dayanıklılığa meydan okuyor, çok fazla deneyime sahip oyuncular için bile harika ve tarihin en efsanevi hırsızı unvanını güvenle talep ediyor. Ama RC Cars, Teleportation Mines gibi yepyeni hilelerle sizi çıkmaza sokmayacağız…

Her adımda dikkat

Cesaret ve eylem tehlikelerinin yanı sıra, her adımın hafifliği hayati bir rol oynar. Bu aynı zamanda bu şehrin en iyi hırsızı olmak istiyorsanız da vazgeçilmez bir beceridir, bu da onu duyan herkesin solmaktan korkmasına neden olur.

Ev sahiplerinin, komşuların ve meraklı gözlerin dikkatinden kaçmak için mümkün olduğunca fazla gürültü yapmamak için dikkatlice izlemeli ve parmak uçlarınızı azar azar izlemelisiniz. Sadece bu değil, bekçi köpeğinin dikkatini dağıtmak için özel eşyalar kullanabilirsiniz.

Eğlenceli anlarla eğlenceli deneyim

Robbery Bob 2, her zaman sinsi olan ve sonra komik problemlere giren adamı tekrar karşılıyor. Buna ek olarak, bir meslektaşınız için büyük bir düğün planlamak veya uzaylıların varlığını öğrenmek için keşifler ve deneyler yapmak gibi tamamlamanız gereken çeşitli görevlerle kendinizi oyuna bırakın.

Bu maceralar size ruhunuzdaki her duygunun nihai tatminini verir ve zihninizi etkin bir şekilde eğlendirir.

Saklambaç – oyuna parmağınızın ucunda gizlice girmek zorunda kalacaksınız. Ayrıca başkalarının görüş alanından çıkmamak ve oyunda kendinizi gizli tutmak için duvarlara sarılmanız gerekecek. Oyunda bir yerde korumalar varsa, dikkatleri dağıldığında biraz gürültü de yapabilirsiniz ve yakalanırsanız çok hızlı çıkmanız gerekir.

Old Bob, New Tricks – Robbery Bob 2’nin en son sürümünde Bob’a yardım etmek için gerçekten harika araçlar elde edeceksiniz. Geliştiriciler, bir yerden diğerine seyahat etmek için Işınlanma Madenleri gibi harika yeni araçlar eklediler ve içinde RC arabalar mevcut. Oyun harika bir seviyeye geldi ve şimdi bu oyunda daha heyecan verici ve kullanışlı araçlar ve eklentiler bekleyebilirsiniz.

Okumak  Real Steel Boxing Champions v2.5.206 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

100’lü Seviye Bu oyun tamamen yağmalamakla ilgilidir, bu yüzden yakalanabileceğiniz diğer şeyleri yaparken hızlı olmalısınız. Oyuna sızmanın bazı yeni yolları da eklendi, bazı yeni görevler de eklendi.

Artık Playa Mafioso, Shamville ve Seagull Bay’de dolaşabilir ve oyunu geçmek için bir şeyler yapabilirsiniz. Görevleri oynayarak vakit kaybetmek istemiyorsanız Robbery Bob 2: Double Trouble Para Hileli Mod Apk’u indirebilirsiniz.

Yeni Yükseltme – Bu oyunun en son sürümünde, oyun boyunca giyebileceğiniz birçok farklı yeni kıyafet alacaksınız. Ağır ve daha zor lig emeklileri ve kurnaz tuzaklar oyuna eklendi. İkinci versiyon görsel olarak da daha gelişmiş. Oyunda yüksek kaliteli grafikler ve animasyonlar elde edeceksiniz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top