Home » Rodeo Stampede v1.50.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Rodeo Stampede v1.50.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

hakkında göster Rodeo Stampede

Oynamak

Rodeo Stampede Para Hileli Mod Apk, simülasyon ve sonsuz koşucuların eşsiz bir karışımıdır. Oyunu deneyin, sonsuz büyük bir oyun alanına gireceksiniz. Ata binebileceğiniz ve Amerika’nın uzak batısındaki topraklarda dolaşabileceğiniz yer.

Western Cowboy denince aklıma Lucky Luke gibi karakterler geliyor. Geniş kenarlı şapkalı, yüksek topuklu ayakkabılar ve deri kot pantolon giymiş, batı Amerika Birleşik Devletleri’nde ata binen genç bir adamın portresi.

Aşağı yukarı her birimiz bir kerede kovboy gömleği denemek, at sırtında ata binmek ve toprakları dolaşmak istiyoruz. Gerçek bir kovboy olmayı hayal ettiyseniz, neden hemen Rodeo Stampede oynamayı denemiyorsunuz?

Dağınık yarışa katılın

Rodeo Stampede Para Hileli Mod Apk’nin oynanışı esas olarak yüksek atlama ve koşmaya dayanmaktadır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta yolda değil, çölde büyük hayvanların sırtında koşmanızdır. Filler, devekuşları, bufalolar, zebralar gibi büyük ve güçlü hayvanlardır.

Bu hayvanlara binme hissi çok ilginç. Ama bu kolay değil. Bu hayvanlar çoğunlukla sizi umursamıyor ve her zaman çıldırıyorlar. Onları hızlı bir şekilde evcilleştirmezseniz, sizi dışarı atmaya çalışacaklardır. Özellikle filler ve bufaloların öfkeleri çok güçlüdür.

Neyse ki, onu yakalamazsanız, düşmeden önce hızlıca diğerine atlayabilirsiniz. Oyuncular, birçok farklı hayvan üzerinde ileri geri zıplayabilmeleri için iplerle donatılmıştır. Tüm beklenmedik engellerden kaçınmanız gerektiğinde yarış daha da kaotik hale gelecek. Sonsuz oyun ile birlikte kaotik koşu, bu oyunun sonsuz cazibesini yarattı.

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari v1.50.4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Rodeo Stampede Para Hileli Mod Apk nasıl kurulur?

1. Rodeo Stampede Para Hileli Mod Apk dosyasını indirin.
2. Android telefonunuzda indirilen Homescapes dosyasını açın.
3. Yükle’ye tıklayın.
4. Yeni sürümü yüklemeden önce eski sürümü kaldırırsanız, tüm verilerinizi kaybedersiniz. Verilerinizi korumak için eski sürümleri asla kaldırmayın.
5. Sadece atladığı yeni sürümü yükleyin.

Okumak  Racing Fever: Moto v1.72.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Yeni toprakların kilidini aç

Sıradan otoburlarla sadece çöllerde ve çayırlarda koşmakla kalmaz, aynı zamanda Rodeo Stampede Rodeo Stampede Para Hileli Mod Apk sizi yeni dünyalar deneyimlemeye de açar. Yapmanız gereken, yeni konumların kilidini açmak için birçok görevi tamamlamak. Her yeni konum, daha fazla yeni hayvanla tamamen farklı bir deneyimdir.

Büyük ve küçük sayısız dinozorla tarih öncesi zamanlara geri dönün. Ek olarak, efsanevi hikayelerde görünen canavarları keşfedebilir ve evcilleştirebilirsiniz. Stand koleksiyonunuzu zenginleştirin ve en iyi hayvan terbiyecisi olduğunuzu kanıtlayın.

Eşsiz bir hayvanat bahçesi inşa et

“Dağınık” bir koşuya katılmak, büyük grubunuz için hayvanları toplamanın bir yoludur. Başlangıçta, yarışa katılmak için sadece bir hayvan seçebilirsiniz. Her yarıştan sonra daha çeşitli hayvanlar elde edebilirsiniz.

Grubunuzun benzersiz olduğu söylenebilir. Bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar eşsiz ve egzotik bir hayvanat bahçesi inşa etme fırsatınız var. Bu, bir simülasyon oyununda daha önce hiç görülmemiş olan Rodeo Stampede’nin öne çıkan özelliklerinden biridir.

Dev bir hayvanat bahçesi inşa etmek için en küçük şeylerle başlamalısınız. Vahşi hayvanları taşıyabilmek için çitler ve hayvan barınakları inşa edin. Bundan sonra, tarih öncesi canavarlar da dahil olmak üzere birçok egzotik hayvanı evcilleştirmeniz yeterlidir. Konuklar görünür ve size büyük bir gelir kaynağı getirir.

Oyunda iki türün heyecan verici karışımı sizler için harika bir deneyim yarattı. Zengin bir işletme sahibi olurken akıllı bir kovboy olun.

Minecraft tarzı grafikler

Rodeo Stampede Para Hileli Mod Apk, Minecraft’a benzer piksel grafiklerden oluşan hoş bir grafik tasarıma sahiptir. Oyun, oyunculara insanların hayvanları nasıl evcilleştirdiği konusunda biraz mizahi bir bakış açısı sunuyor.

Böylece vahşi dünya hakkında daha fazla bilgiye ve yeni bakış açılarına sahip olursunuz. Vahşi dünya basitçe yeniden yaratıldı, ancak esasen batı ABD bağlamıyla çok otantik ve canlı. Fırtınalı ve tozlu bir kovboyun yolculuğunu deneyimleyin, Batı’nın tüm topraklarını fethedin.

Okumak  World Cricket Championship 3 v1.3.8 Sınırsız Para Hileli İndir-Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top