Home » RollerCoaster Tycoon Touch v3.21.8 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

RollerCoaster Tycoon Touch v3.21.8 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Güzel grafikler, RollerCoaster Tycoon Touch Para Hileli Mod Apk(MOD, Sınırsız Para Birimi) denemeye değer bir rüya parkı inşa etme ve geliştirme simülasyon oyunu olacak.

Sahip olduğunuz lunaparkın tam anlamıyla gelişmesi ve sıklaşması için sizin yönetiminize ve himayenize ihtiyacı olacaktır. RollerCoaster Tycoon Touch’ta (MOD, Sınırsız Para Birimi), varlıklarınızı oluşturmak için kullanmanız gereken yeni mekaniklerle tanışacaksınız.

Aynı zamanda, oyuncu müşterinin ihtiyaçlarını karşılamaya ve bunları uygun şekilde yerine getirmeye çalışacaktır. Oradan birçok kişi gelecek ve kolayca para kazanmanıza yardımcı olacak.

Harika yaz sezonuna katılın

RollerCoaster Tycoon Touch ile karşılaştığınızda güncel olayları kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz. İçerideki görevleri tamamlayarak bulabileceğiniz heyecan verici ve benzersiz yaz kartlarını deneyimleyeceksiniz.

Aynı zamanda, hepsiyle tanışacak kadar şanslıysanız, gözlerinizin önünde yeni ilginç alanlar açılacağından emin olabilirsiniz. Bu, en son sürümdeki başlığın benzersiz çekiciliğidir.

 

RollerCoaster Tycoon Touch v3.21.8 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

RollerCoaster Tycoon Touch Mod Apk Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır?

  • Her şeyden önce, mevcut RollerCoaster Tycoon Touch ‘i akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekiyor.
  • Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından RollerCoaster Tycoon Touch Mod Apk’yi indirin.
  • RollerCoaster Tycoon Touch mod APK dosyasını indirdikten sonra Android Ayarları > Güvenlik bölümüne gidin.
  • Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin isteyen Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın. onu etkinleştir.
  • Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için RollerCoaster Tycoon Touch Mod APK dosyasına tıklayın.
  • Eğlence!

eğlence parkı binası

RollerCoaster Tycoon Touch içindeki amacınız çok basit ve bu, mümkün olduğunca çok para kazanmaya çalışan eğlenceli bir eğlence parkı inşa etmektir. oyun

Ancak bu, gerçekleşmesi için zaman ayıracağınız gelecek ve başlangıcınız boş alana bağlı olacak. Yukarıda lunapark diye bir şey yoktur ve sahibi sizsiniz. Lunaparkınıza daha fazla insanı çekmek için yavaş yavaş eğlence binaları ekleyeceksiniz.

Okumak  Speedify VPN APK İndir - Full v11.5.0

Diyagramınızın bir özelliği, bir şey inşa ederken görebileceğiniz eşit karelere bölünmesidir. Belirli bir öğeyi doğru bir şekilde yerleştirmek istediklerinde oyuncular için gerekli ve kullanışlıdır.

Başka bir deyişle, herkes geniş bir RollerCoaster Tycoon Touch Para Hileli Mod Apk alanına ve güzel düzenlenmiş eşyalara sahip olmak ister. Yani bu oyuncular için uzun bir süreç.

Daha fazla eğlence parkı süs eşyası süsleyin

Oyunculara hitap eden muhteşem binaların yanı sıra, eğlence parkınızda oyuncuların dikkat etmesi gereken bir diğer konu da dekoratif öğelerdir.

Ancak bu öğe, yalnızca küçük alanları doldurmak ve çevredeki binalarla güzel bir koordinasyon geliştirmek için yaratılmıştır. Bu dekoratif öğeler o kadar çeşitlidir ki, onları listede kolayca bulabilirsiniz.

İnşa ettiğiniz ilk dekoratif unsur yoldur ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı türü vardır. Yolun işlevi basittir: lunaparka gelen insanların sorunsuz bir şekilde özgürce hareket etmelerine yardımcı olmak.

Aynı zamanda yeryüzünün pürüzlülüğünü de doldurur ve ona yeni bir görünüm kazandırır. Ek olarak, yeni bir binaya başlarken, ona giden yolu ve bazı ağaçları eklemeyi unutmayın.

Seviye atlayın ve birçok farklı binanın kilidini açın

Belirli bir görevi tamamladığınızda, değişen miktarda deneyim kazanacaksınız. Bu oyundaki görevler oldukça çeşitlidir ve kullanıcılara oyunun mekaniğinde ustalaşma konusunda rehberlik edecek ve oyunda ne yapmaları gerektiğini anlamalarına yardımcı olacaktır.

Zamanla, deneyiminiz tamamlandığında seviyeniz yükselecek, yeni binaların kilidi açılacak ve oyunda yeni binalar inşa etmeye devam etmek için paranızı kullanacaksınız.

Yeni binaların kilidini açmak, yönetim oyunları için her zaman acil bir sorundur çünkü üsleri tamamlanmadığında belirli bir seviyede duramayacaklardır.

Aynı zamanda, eğlence parkı ile yeni oyunların ve heyecan verici alanların güncellenmesi, diğer birçok oyuncuyu çekmek için her zaman dikkat etmeye değer bir şeydir.

Okumak  Forge of Empires v1.217.15 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyundaki AI sistemleri de takip etmeniz gereken belirli mekaniklere sahip ve zamanında cevap verirseniz memnuniyet artacaktır.

Lunaparka daha fazla insan çekin

Fark edeceğiniz bir faktör, tema parkının içinde görünen AI sistemlerinden memnuniyet düzeyidir. Spesifik olarak, bu karakterlerin üç önemli göstergesi olacaktır: eğlence, yemek ve hijyen;

Birçok durumda her zaman bir araya gelirler. İstatistikler bölümünde açık olmasına rağmen, sadece bir vakaya odaklanmanız doğru değil. Zamanla, ihtiyaç duydukları gibi görünen RollerCoaster Tycoon Touch Para Hileli Mod Apk baloncukları ile lunaparka gelen ziyaretçilerin isteklerini görmezden gelemeyeceksiniz.

Müşteri hizmetleri, oyuncular için her zaman mutlak bir zorunluluktur ve bu karakterleri memnun etmek için ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz. Yeni binalar inşa etmenin yanı sıra, onların eklemek istediklerine de dikkat etmelisiniz.

Ayrıca sahip olduğunuz tesisleri yükseltmeyi unutmayın çünkü zamanla alacağınız para miktarı ile size yardımcı olacaklardır ve bu her zaman oyunlarınızı yönetmenin anahtarıdır. Yapı kalitesi ne kadar yüksek olursa, para da o kadar yüksek olur.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top