Home » Ronin: The Last Samurai v1.18.410 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ronin: The Last Samurai v1.18.410 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Samuray savaşçılarını sever misiniz veya yoğun dövüş sanatları ve çok eğitimli bir silah becerisine sahip gerçek bir Samuray savaşçısı yaşamak ister misiniz? Bu türde oyunlar arıyorsanız, Ronin: The Last Samurai Para Hileli Mod Apk belki de en iyi seçimdir. Oyun kötü güçleri mücadele yolunda samuray savaşçısı haline hayalinizi açmak için mükemmel bir yerdir.

Ronin: The Last Samurai Savunma Bakanlığı, trajik bir hikayeyi ve gelişmiş gelişmiş ve geliştirilen gelişmiş ve geliştirilen çeşitli gizli anlamları taşıyacak.

Samuray kazananına dönüşür ve ödeme yolculuğuna başlar

Ronin: The Last Samurai, birçok villa ile oldukça karanlık bir yerde gerçekleşir. Ana karakterin etrafında hikaye döndürülür böylece; Herkesin korktuğu tüm kavga sanatlarında her zaman mücadele sanatlarında efsanevi Samuray savaşçısıdır.

Ne yazık ki, haberler kötü kuvvetin tüm akrabalarını ve yoldaşlarını öldürmeye çalışıyordu. Bu yüzden bu kötü güçleri bulmak ve intikam için hepsini öldürmek için bir gezi başladım.

Sadece düşman olmadıklarında işler çok karmaşık, ama bu bir düşman ordusu var. Bu, tüm mücadele becerileri mastering oyuncu, saldırı yöntemleri, özellikle hızlı ve kararlı manipülasyon gerektirir.

Öfkeyle ve Keletlerinizi güçlü kılıçlara dönüştürebilir misiniz? Yoksa bu samuray savaşçısı intikamdan elde edilebilir mi? Bütün bunlar, bu deneyimdeki her oyuncunun çalışmasına bağlıdır.

Ronin: The Last Samurai v1.18.410 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Ronin: The Last Samurai ‘unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

Ronin: The Last Samurai oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.
Okumak  Shooting World - Gun Fire v1.2.96 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın

Her gizli çalışanla mücadele tüm ekipmanları kullanın

Oyun ayrıca her seviyeye karşılık gelen birçok farklı sınıf sunar. Her mevsim 20 zorluk olan 20 hikaye içerir. Diğer rol oyuncakları gibi, temel görev ihtiyacı olan oyuncular her seviyede tüm düşmanları yok etmektedir.

Bunu yapmak için, görevin son Samurai’nin son Samurai’nin tamamlanması için tüm savaş ekipmanlarından ve becerilerinden hızlı ve hasarsız olarak yararlanmayı unutmayın.

tüm rakiplerini yenmek için tüm görevleri tamamladıktan sonra, oyuncular ödüller ve yeni destek donanımları dahil olmak üzere birçok yakışıklı ödülleri alacaksınız. Savaşa odaklanmaya ek olarak, oyuncuların kişisel gücü artırmak için daha yeni özellikleri yükseltmek için gerekli olan bu ekipmandan yararlanmayı unutmayın. Ayrıca, her bir artıştan sonra deneyim puanı sayısıyla, oyuncular ayrıca Samuray Gazileri’ni bağlama fırsatı da vardır.

Kişisel ve ekipman özelleştirmek

oyuncu seçim için karakter zengin numarası ile aynı türden birçok oyunlarının aksine,Ronin: The Last Samurai Para Hileli Mod Apk tek karakter tutar, ama oyuncular sıkılmış hissetmek ve onların daha oyun geliştirmek için ilham alamadım yardımcı olur.

Oyun ayrıca, oyuncuların silah, zırh, kayışlar ve diğer birçok ürün de dahil olmak üzere moda ve ekipmanları değiştirmelerini sağlar. Bu kişisel özellik görünümünü değiştirmeye ve savaşma yeteneğini geliştirmeye yardımcı olacaktır.

Oyun sadece kişilik için birçok çekici özelliğe sahip değil, aynı zamanda güzel ekipman ekler. Her ekipmanın her bir elemanı, gerekli miktarda malzemeye sahip olduğunda maksimum kapasitede başlatılır, özellikle kullanıcının ekipmanı geliştirmek için belirli miktarda paraya ihtiyaç duyar.

Başarıyla bu ekipmanı tutmak ve destek becerileri etkin kullanımının alarak, oyuncular mücadele sürecinde kişisel gücünü yok etmek fırsatı bulacak.

Okumak  Trial Xtreme 4 v2.9.9 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Hızlı Kontroller ve Faydalı Beceriler Testi

Son Samuray’daki büyük ışığı sadece özel ekipmanlarda değil, aynı zamanda kontrol için de özel teşekkürler. Oyun, saldırının orta düğmesi ve savunma sahnesi için diğer düğme de dahil olmak üzere ekran arayüzünde yalnızca temel bir kısayol düğmesi sağlar.

Büyük düşman sayısı ve her bir düşman da ayrı bir anti beceri olduğundan, kullanıcı hayatını kaybetmeden düşmanı yok etmek için saldırı ve savunma koordine odaklanmak gerekiyor.

Savaş sırasında, oyuncu, karakterin seviyesini yükseltmeye yardımcı olmak için deney puanlarını birleştirmeyi unutur. Seviyeyi bitirdikten sonra, oyun size bir beceri kartı seçmek için bir tane daha üç kart verir. Her kart, saldırı aşamasındaki kuvveti artırmaya, dayanıklılığı arttırmaya ve tehlikeli tutumlarda sağlığı arttırmaya yardımcı olacak temel unsurlardan biridir.

Rolleri seviyorsanız Ronin: The Last Samurai Para Hileli Mod Apk Zihinsel Mimarlık Stratejisi ile bu, kaçırmaması gereken en iyi seçeneklerden biridir. içerik açısından hassas rafine ile, mükemmel ses görüntü kalitesi ile birlikte, onlar en iyi samuray savaşçısı mümkün geçişin yaşamaya söz özel özellikleri ayırt etmiştir.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top