Home » Royal Match v5229 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Royal Match v5229 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Tarzının yanı sıra hem hafif hem eğlenceli hem de çekici oyunlar var. Örneğin, bu Royal Match Para Hileli Mod Apk- çok uzun zaman önce piyasaya sürülmemiş yeni bir oyun olmasına rağmen, bu oyun birçok oyuncunun buna düşmesine ve mükemmel bir oyun olduğunu haykırmasına neden oldu. İşte bu konuyla ilgili ayrıntılı bir makale.

Genel açıklama

Dream Games, Royal Match Para Hileli Mod Apk’i yayınlar ve ana platformu Android’dir, ancak iOS’ta da mevcuttur. Bu oyun bir tür heyecan verici bulmacaya sahiptir, bu nedenle çocuklardan yetişkinlere kadar her yaştan, uzun ve yorucu bir günün ardından eğlenmek için bir oyuna ihtiyaç duyan her yaştan için uygundur.

Bu oyunun yüz binlerce indirmesi var ve oyun incelemeleri nispeten iyi. Oyun, farklı zorluklara sahip birçok seviyeye sahiptir ve oyunculara kazanırken heyecan verici bir his verir. Her seviyede farklı bir meydan okuma olacak; Her seviyenin zorluğu, hareket kısıtlamalarına veya zaman kısıtlamalarına dayanabilir.

Royal Match v5229 Sınırsız Para Hileli Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Royal Match Para Hileli Para Hileli Mod Apknasıl kurulur?

1. Royal Match Para Hileli Mod Apk dosyasını indirin.
2. Android telefonunuzda indirilen Homescapes dosyasını açın.
3. Yükle’ye tıklayın.
4. Yeni sürümü yüklemeden önce eski sürümü kaldırırsanız, tüm verilerinizi kaybedersiniz. Verilerinizi korumak için eski sürümleri asla kaldırmayın.
5. Sadece atladığı yeni sürümü yükleyin.

Detaylar

Oyun güzel bir grafik tasarıma, çeşitli renk ve şekillerde birçok farklı bloğa sahiptir. Farklı zorluklarla, tahta blokları kırarak bölümü tamamladıktan sonra, belirli bir miktar para ve “yıldız” alacaksınız, bu harika mı?

Bildiğim gibi, artık oyun, oyunculara zorluklarla daha fazla heyecan vermek için birçok seviyenin kilidini açtı. Oyunun güzel grafikleri ve ses sistemi gerçekten harika; Oyuncular için muhtemelen bağımlılık yapar. Ve Royal Match’e katıldığınızda, işiniz sadece kaleyi ve Kral Robert’ın uçsuz bucaksız topraklarını inşa etmek ve süslemek için görevleri yerine getirmek olacaktır.

Okumak  Dangerous Fellows v1.20.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

nasıl oynanır

Royal Match Para Hileli Mod Apk oldukça basit bir oynanışa sahip. Her oyuncu oyunu gerçekleştirirken farklı renkteki karelere dikkat etmelidir. Mükemmel ayırıcılar oluşturmak için aynı renkteki üç kareyi birbirine yaklaştıracaksınız.

Bununla birlikte, ışınlanmadan tasarruf etmek için, daha fazla alanı temizlemenize yardımcı olacak daha fazla güç oluşturmak için farklı kare kombinasyonları oluşturmanız gerekir. TNT fıçıları, havai fişek roketleri ve disko topları gibi güçlendirmeler yaratacaksınız.

Bu en iyi hareketleri yaptıktan sonra seviyeyi tamamlamak ve birçok jeton toplamak kolaydır. Her seviyede, dikkatli kullanmanız gereken yetersiz dersler ve değerli eşyalar olacak. İlk 20 bölüm ile oyun size canınızı sıkacak kolay bölümler getirecek. Bu seviyeden sonra zorluk yavaş yavaş, kolaydan zora ve çok zora doğru artacak, “bu oyunun eğlenceli olduğunu” hissedeceksiniz.

Zekanızla, seviyeniz ne olursa olsun inanıyorum; Problemleri en mantıklı şekilde çözeceksiniz. Kolay olduğunu düşündüğünüz bölümlerde hiçbir eşyayı kullanmayın, sonraya saklayın. Her seviyede hareket limitleri vardır, bu yüzden bunları mümkün olduğunca dikkatli kullanın. Her oyuncu ayrıca bomba, füze veya çekiç gibi güçlendirici denilen öğeleri oluşturmak için gereken adımları görmelidir; Bunlar, “sıkışıp kaldığınızda” çok faydalı ve gereklidir.

Oyunun önemli noktaları

Royal Match Para Hileli Mod Apk’de engelleri en kolay şekilde aşmanın birçok yolu var. Örneğin, normal öğelerle eşleştirseniz bile büyük yıkıcı güce sahip öğeler olan mucizeler yaratmak için güçlendiricileri bir araya getirebilirsiniz. Ancak daha spesifik olarak, oyun tahtasında TNT ve bombalar gibi iki güçlendirici rastgele belirirse, büyük patlayıcı güçlerini görmek için bunları karıştırmaktan çekinmeyin.

Seçtiğiniz 3 güçlendirici ile başarısız seviyeleri tekrar oynayabilirsiniz. İlk olarak, hamle eksikliğinden dolayı belirli bir seviyeyi tamamlayamazsınız.

Bu arada, daha fazla adım satın almak için jetonlarım da bitti; Bu yöntemi kullanın. Son olarak, oyun ekranının altında öğeler görünecektir. Hareketleriniz çok küçük olduğunda ve oyun tahtasında güçlendirici olmadığında, aşağıdaki öğelerden yardım alın.

Okumak  City Fighter vs Street Gang v2.1.6 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Daha spesifik olarak, seviyeleri mükemmel bir şekilde tamamladığınızda bu özel eşyaları alacaksınız; Ayrıca her seviye atladığınızda kilidi açılabilir veya madeni para ile satın alabilirsiniz ama çok pahalıdırlar.

Oyun sadece basit bir bulmaca türü ama birçok insanı heyecanlandırıyor. Günde saatlerce oynamaya ve çıtayı yükseltmelerine yardım etmeye isteklidirler. Yukarıdakiler oyunla ilgili temel ayrıntılar ve talimatlardır. Kendi deneyiminizi yaşamak istiyorsanız, iyi vakit geçirmek için Royal Match Para Hileli Mod Apk’i indirmekten çekinmeyin.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top