Home » Rumble Stars Football v1.10.0.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Rumble Stars Football v1.10.0.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Oyun hakkında

Futbolu kim sevmez? Bu sadece bir oyun değil, birçok insan için bir tutku. Ancak bu oyunların bir programı olduğu için her istediğinde aynı heyecanı yaşayamazsın.

Aynı heyecanı farklı yollarla yaşamaya ne dersiniz? Bu ifade düşünce sürecinizi tetiklemiş olmalı. Fazla düşünmenize gerek yok çünkü Rumble StarsFootball sizin için burada.

Birçok oyuncu için harika bir oyundur. Oyunda ustalaşmak kolaydır ancak oyun zorludur. Oyun, havalı bulmanız gereken çılgın fiziğe sahip.

Oyunun en heyecan verici yanı, bu heyecan verici aksiyon dolu PvP futbol oyununun üst bölümlerinde klasik Rumble Stars Football seviyenizi liglere kadar toplayabilmenizdir.

Ramblers’ı mükemmelleştirin, stratejik ekipler oluşturun ve rakiplerinizi/rakiplerinizi alt etmek ve ciddi hedefler başlatmak için ayrıntılı eylem planları geliştirin.

Bundan sonra ekibinizi yükseltebilir ve aynı zamanda dünyanızı rütbenizde de ele geçirebilirsiniz. Bakalım Rumble Stars Football’da neler var.

Rumble Stars Football Para Hileli Mod Apk (Sınırsız Mücevher) ile oynayın ve en yüksek puanı alın. Web sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Modumuzla oyun hesabınızda sonsuz jeton, kart, mücevher ve kupa alacaksınız. Ayrıca tüm Rumblers’ın kilidini açacaksınız.

 

Rumble Stars Football v1.10.0.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

  1.  “Rumble Stars Football Mod Apk” indirin.
  2.  İnternet/wifi olmadan apk indirmeyi kurun.
  3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
  4. Android cihazınıza tam olarak yüklenmesine izin verin
  5. Mod apk dosyasını açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
  6. Tebrikler! Artık Android cihazınıza Rumble Stars Football Mod’u yüklediniz.
  7. Onunla oynamanın keyfini çıkarın. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki prosedürden sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Dünyanın her yerinden insanlarla oynayın

Rumble Stars Football Para Hileli Mod Apk size en sevdiğiniz futbol oyununu sadece arkadaşlarınızla değil, aynı zamanda dünyanın her yerinden diğer oyuncularla oynama şansı verir. Rumble star futbolunu (sınırsız mücevher modu) kullanın ve her maçı kolayca kazanacaksınız.

Okumak  Major Mayhem 2 Gun Shooting Action Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Türünün tek örneği fizik tabanlı oyun

Fizik tabanlı ve öğrenmesi eğlenceli oyunlardan biridir. Oyunda ayrıca dikkatinizi çekecek ve sizi koltuğunuzun kenarına oturtacak destansı karakterler de var.

Akıllı bir kombinasyonla rakiplerinizi kandırın

Rumble Stars Football MOD APK oynarken, herhangi bir rakibi çok fazla çaba harcamadan ezebilirsiniz. Şimdi bunun nasıl yapılabileceğini merak ediyor olmalısınız. Rakiplerinizi yenmenize yardımcı olacak akıllı kombinasyonlar yapmanızı sağlayan oyundur.

Yeni oyuncuların kilidini aç

Oyuncunun herhangi bir oyun oynarken seviye atlaması gerekir. Aynı şey bu oyun için de geçerli. Seviye atlamak ve yeni Rumbler’ların kilidini açmak için mükemmel bir takım oluşturmalısınız. Tek anahtar bu. Rumble Stars Football mod apk ile mevcut tüm rumblers oyunlarının kilidini açacaksınız.

Zirveye tırman

Rumble Stars futbolu oynarken zirveye çıkmak için önce klasmanlarda sonra da liglerde ilerlemeniz gerekiyor. Oyundaki en iyi oyunculardan biri olmak için Rumble Stars futbolunu kullanın. Ücretsiz Rumble Stars Futbol MOD APK’mızla sınırsız kaynaklara sahip olun.

Kulüplere katıl

Ayrıca bir grupla sohbet etme ve çalışma fırsatınız da var. Yapmanız gereken tek şey kulüpler oluşturmak veya kulüplere katılmak. Daha yüksek bir rütbe almanıza yardımcı olacaktır.

Kulüp arkadaşlarınızla oynayın

Becerilerinizi geliştirmek için agresif bir karşılaşmanız olmadığında arkadaşlarınızla ve kulüp arkadaşlarınızla özel bir maç da seçebilirsiniz.

Başkalarından öğrenin

Zirveye çıkmak istiyorsanız, bazı harika numaralarda ustalaşmanız gerekir. Yeni beceriler geliştirmek için ünlü Rumble Stars TV’yi izleyebilir ve Masters’ı iş başında izleyebilirsiniz. Rumble Stars Football Para Hileli Mod Apk uygulamasını indirin.

Oyunla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda desteğe başvurmanız yeterlidir. Rumble Stars, oyuncularının sorunlarını çözmelerine yardımcı olmak için iyi bir desteğe sahiptir.

Sınırsız Para, Kart ve Mücevher

Rumble Stars Android oyunu iki ana para birimine sahiptir. Madeni paralar mağazadan ürün satın almak için kullanılır. Genellikle karakterlerinizi geliştirmek için kullanışlıdırlar.

Okumak  Pokémon UNITE v1.2.1.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Madeni para kaynakları da dahil olmak üzere günlük ücretsiz ödüller alabilirsiniz. Maçları kazanarak, sandıkları açarak bile jeton kazanılabilir. Ancak kazanabileceğiniz jeton miktarı, istediğiniz tüm eşyaları satın almak için yeterli değildir. Hesabınızda sınırsız para kazanmak için Rumble Stars Hack alın.

Mağazadaki ürünler ne kadar sevimli olursa, o kadar pahalı olurlar. Maçı kazanmak için üç gol atmalısın. Her maçı kazanmak için Rumblers’ınızı yükseltmek için jetonlara ihtiyacınız var.

Sınırsız jeton ile karakterlerinizi anında yükseltebilirsiniz. Web sitemizden ücretsiz olarak Rumble Stars Futbol MOD APK indirin.

Rumblers’ı yükseltmek için madeni paralara ve kartlara ihtiyacınız olduğunu zaten biliyorsunuz. Bu iki kaynak kutularda bulunabilir. Sandıkların açılması için saatlerce beklemeniz gerekiyor. Yani, artık bunu yapmak zorunda değilsin.

Rumble Stars mod apk’yı bugün indirin ve sandıklarda sınırsız para ve kart kazanın. Altın ve kartları dilediğiniz gibi harcayın. Futbol karakterlerinize en iyi becerileri verin. Bu futbol oyununda en iyisi olmak için yükseltin ve seviye atlayın.

Mücevherler, sandıkları açarak da kazanılabilir. Büyük bir sandık 200 mücevhere mal olur. Mücevherler premium para birimidir. Onları gerçek parayla satın almanın dışında, mücevherlere ulaşmak gerçekten zor ve çok nadirdir.

Bu para çok önemlidir. Bunlardan büyük miktarda harcamaya gerek yoktur. Daha fazla sandık açmak için mücevherlerinizi kullanabilirsiniz. Sınırsız mücevher ile ne kadar harcadığınız konusunda endişelenmenize gerek yok.

Rumble Stars mod Apk’yi edinin ve sizin için mükemmel şekilde tasarlanmış muhteşem özelliklerinden yararlanın. Arkadaşlarınızla savaşın ve yeni yükseltilmiş ekibinizle onlara ne kadar havalı olduğunuzu gösterin.

Sonsuz ödüller

Artık para birimi olarak bilinen kupalar, Rumble Stars oyununda ihtiyacınız olan bazı yararlı kaynaklar olmaya devam ediyor. Bu oyun içi ödüller farklı şekillerde kazanılabilir. En yaygın yol, maçları kazandıktan sonra ödül almaktır.

Okumak  Trade Island v3.10.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Rumble Stars Football MOD apk ile sonsuz ödüller alarak tüm bölümlerin kilidini açabilirsiniz. Greenfield haritası, El Dorado haritası, Zen Place haritası ve Frozen Valley haritası gibi her haritada Bölüm 1’den Bölüm 3’e kadar olan bölümleri genişletin. Rumble Stars Mod APK ile sonsuz ödüller kazanın.

Oyundaki bölümleri yükseltebilmek için yüzlerce ve binlerce kupaya ihtiyacınız var. Ancak ruble yıldızlarıyla sonsuz bardak alabilirsiniz. Size istediğiniz ligde oynama şansı verecektir.

Tüm başlatıcıların kilidini aç

En sevdiğiniz Rumblers oyunlarına erişiminiz olacak. Mevcut tüm karakterleri alın. Onlarla oynamak için sevimli hayvanların kilidini açın. Hepsi iyi değil. Bazıları diğerlerinden daha yavaştır.

Yani, Rumble Stars Football  Para Hileli Mod Apk ile tüm rumblers oyunlarının kilidini açabilirsiniz. En iyi takımınızı oluşturmak için yalnızca en iyisini seçebilirsiniz. Artık herhangi bir rakibi oynamaya ve yenmeye hazırsınız.

Artık sandıkları açmanıza gerek yok. En iyi ana karakterlerden biri Sadık Köpek. Hedefe asla ateş etmeyen karakterlerdir. Topu sadece takım arkadaşlarına pas veriyor. Harika bir nişancı olan bir grupta kullanılabilir.

Örneğin, Striker Tiger, en iyi profesyonel karakterler listesinden harika bir atış oyunudur. Magnetman başka bir iyi başlatıcıdır. Turtle Spinner ve Royal Dung, en iyi Pro karakterlerinin diğer iki Rumbler’ıdır. Stomparoo, en iyi efsanevi karakterlerin bir Rumbler’ıdır.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top