Home » Run n Gun v1.0.25 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Run n Gun v1.0.25 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Run n Gun Para Hileli Mod Apk: Bu yeni atış oyununu mod versiyonunda mı indirmek istiyorsunuz? Evet ise, doğru sayfaya sahipsiniz. Bu gönderide, Android için Sınırsız Para + Ücretsiz Reklam Özellikli en güncel Run n Gun Hileli APK’yı sizlerle paylaştık. Bir sürü basit atış oyunu biliyor olabilirsiniz ama Run n Gun gibi görmeyebilirsiniz.

Bu oyun Android cihazlar için tamamen ücretsizdir ve SayGames Ltd. tarafından geliştirilmiştir. Buradaki en önemli şey, bu oyunu herhangi bir gecikme veya bekleme olmadan indirmenize yardımcı olacak doğrudan indirme bağlantısını sizinle paylaşmış olmamızdır.

giriş

Run n Gun, boş zamanlarınızı eğlenerek geçirebileceğiniz bir oyundur. Evde sıkıldınız ve yalnız mısınız? Endişelenmeyin, şimdi en yeni AIM Shooting Run n Gun Modunu sınırsız para, reklam ve ücretsiz özelliklerle ücretsiz oynayın. Bu oyunun mod özelliklerini öğrenmeden önce, bu oyunun temel özelliklerine bir göz atalım.

Run n Gun v1.0.25 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Run n Gun Mod Apk Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır?

  • Her şeyden önce, mevcut Run n Gun ‘i akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekiyor.
  • Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından Run n Gun Mod Apk’yi indirin.
  • Run n Gun mod APK dosyasını indirdikten sonra Android Ayarları > Güvenlik bölümüne gidin.
  • Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin isteyen Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın. onu etkinleştir.
  • Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için Run n Gun Mod APK dosyasına tıklayın.
  • Eğlence!

Özellikleri

Bir sürü eğlenceli oyun oynadıktan sonra, bize gerçekten rahatlama sağlayan basit bir oyun oynamayı seviyoruz. Ayrıca bazı modlanmış özelliklere sahip basit ve kolay bir oyun arıyorsanız, Run n Gun Mod APK’sını buradan indirebilirsiniz.

Buradaki gibi ücretsiz: Bildiğiniz gibi Run n Gun, düşmanlarınızla savaşmanız gereken bir AIM Shooting oyunudur, tek bir oyunda kazanacaksınız, daha fazla görünüm ve silahın kilidini açmak için kullanabileceğiniz para kazanacaksınız.

Okumak  Mash-up Hero v1.6.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Parkour, taktik atış ve klasik aksiyon filmleri gibi bu oyunda ne tür aktiviteler yapabilirsiniz? Koşarken hepsini sentezleyin ve kesinlikle tüm silindirlerde ateş eden bir atış oyununda koltuğunuz için mükemmel olan bu tam aksiyon roller coaster’da zafer üstüne zafere gidin.

Grafikler: Bir çeşit grafik oyunu oynamış olabilirsiniz, ancak 3D’yi denediniz mi? Hayır, sorun değil, SayGames Ltd. tarafından geliştirilen bu yeni Run n Gun ücretsiz Android video oyununu oynayabilirsiniz. Burada size gerçek bir his veren yüksek kaliteli bir 3D grafik tasarım göreceksiniz.

Ödüller: Daha iyi oynayın ve yeni görünüm veya gaz satın almak için toplayabileceğiniz ödüller kazanın.

Bu Run n Gun Para Hileli Mod Apk’sına bir göz atalım. Ve herhangi bir oyunun Mod versiyonunu zaten oynadıysanız, nasıl çalıştığını bileceksiniz.

Sınırsız Para: Sınırsız para özellikleri ile ücretsiz olarak Run n Gun oynayabileceğimiz bu oyunu yapan bilinmeyen geliştiricilere teşekkürler. Siz de bu oyundan para toplamaya çalışıyorsanız ve oyununuza sınırsız para yüklemek istiyorsanız, bu en son Run n Gun Mod APK sürümünü ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Kilitsiz: Diğer özellikler, yeni bir silahla veya yeni bir görünümle ücretsiz olarak oynayabileceğinizdir, çünkü bu Mod APK’da tüm kilitler ücretsiz olarak açılır.

Reklamsız: Reklamlar için endişelenmeyin APK Modundaki tüm reklamlar kaldırılmıştır, bu da bu oyunu daha hareketli ve akıcı hale getirir.

Ayağınızda hızlı mısınız?

Koşmaya ve ateş etmeye devam etmek için tüm zekanıza ve silahlarınıza hazırda ihtiyacınız olacak. Düşmanlar her taraftan ortaya çıkıyor ve hayatta kalmak için sizi vurmadan önce onları indirmeniz gerekiyor.

Fazladan hasar vermek ve tek atışta birçok düşmanı yok etmek için patlayıcılar, yangın söndürücüler ve yardımcı tüpler kullanın. Kurtarmaya atadığınız çaresiz vatandaşlardan hiçbirinin yaralanmadığından emin olun!

Okumak  Underworld Office v1.3.6 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Duvar tırmanışı?

Sonra harika bir oyun konsepti ile geldim.

Düşman mermilerinden kaçmak için tüm köşeleri yukarı ve çevresini kaydırarak oynayın ve ağır çekim bir çekim çılgınlığına düşerken birden fazla hedefe hap almak için en iyi konuma ulaşın.

Tüm silahlar yanarken, aşağı veya yukarı gidin!

düşünce düzeyi?

Oyunda ilerledikçe, patronlarla harika karşılaşmaların kilidini açacak ve yeni kıyafetler, devasa bir silah cephaneliği ve diğer etkileyici yükseltmeleri satın almak için kullanabileceğiniz para kazanacaksınız.

Ne kadar çok kazanırsanız, o kadar harika ödüller almaya hak kazanacaksınız.Mütevazı tabancalarla başlayın ve SMG’lere, pompalı tüfeklere, saldırı tüfeklerine ve giderek daha fazla atış etkisine sahip diğer ölümcül silahlara kadar ilerleyin.

Harekete geçmekten zevk alıyor musunuz?

Cam cepheli binalar, çatılar ve sanayi bölgelerinden oluşan Run & Gun dünyası, binlerce klasik aksiyon filminin mekanlarını çağrıştırıyor, havalı fragmanların sert ve dramatik tonlarını yansıtan ve kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayan seslendirmeden bahsetmiyorum bile.

Helikopterinizin güvenliğine atlarken şüphesiz gerçek bir aksiyon kahramanı gibi hissedeceksiniz!

Cam kırma sesini seviyor musunuz?

Run & Gun’da bunlardan sadece yeterince var, ayrıca devasa patlamalar, parçalanan duvarlar ve çatlayan tabancalardan gümbür gümbür RPG’lere kadar çeşitli silah sesleri, hepsi de bitiş çizgisine kadar ilerlemenizi sağlamak için gevrek ses efektleri ve canlandırıcı bir film müziği ile destekleniyor.

son düşünceler

Umarız bu yeni Run n Gun A Para Hileli Mod Apk oyununu, Mod Sınırsız Para + Kilitsiz + Reklamsız Özellikleri ile beğenirsiniz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top