Home » SAKURA School Simulator v1.038.87 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

SAKURA School Simulator v1.038.87 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

SAKURA School Simulator hakkında bilgi verin

Tüm SAKURA School Simulator Para Hileli Mod Apk öğelerinin kilidi MOD APK’da (Kilitsiz) açılır. Bu oyunu buradan indirip deneyebilirsiniz!

SAKURA School Simulator, bir Japon liseli kıza dönüşeceğiniz simülasyon oyunudur. Okul ortamında hayatı yeniden deneyimleme fırsatına sahipsiniz. Henüz kendi hikayeni yazmaya hazır mısın?

Oynamak

SAKURA School Simulator katılın, oyuncular bir kız öğrencinin okul hayatını birçok ilginç aktivite ile deneyimleyecek. Derslere katılın, yiyecek alın, sınıf arkadaşlarınızla sohbet edin, ders dışı etkinliklere katılın ve birçok yeni şey öğrenin.

SAKURA School Simulator’ı aynı türdeki diğer oyunlardan ayıran özellik, sadece pembe okul hayatını canlandırması değil, oyuncuların diğer karakterlerle savaşmak için karakterleriyle birlikte durmak zorunda olmalarıdır.

SAKURA School Simulator, yalnızca okullarla sınırlı kalmayıp, evler, bahçeler veya eğlence parkları gibi birçok gerçek yaşam bağlamı ile daha geniş bir açık alan açar. Oyuncuların keşfetmesi için yüzlerce başka zorluk içeren seviye sistemi.

Bazen kavgalar sonsuza kadar sürecekmiş gibi hissediyorum. Garusoft tamamen içeriğe yatırım yapar, her seviye size yeni deneyimler getirir.

Genel olarak SAKURA School Simulator’un oynanışı oldukça zengin, okul aktiviteleri ile RPG aktiviteleri arasında iç içe geçmiş durumda. Bazen oyuncular agresif gangsterlerle savaşmak zorunda kalacak. Ancak bazen bitiş çizgisine ilk kimin ulaşacağını görmek için bir yarış kazanmanız gerekir. Bu kulağa ilginç geliyor, değil mi?

 

SAKURA School Simulator v1.038.87 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

SAKURA School Simulator’ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

SAKURA School Simulator oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın

silâh

Liseli bir kızın hayatını yaşamanın yanı sıra bazen yanlışlıkla kötü karakterlerle kavgalara itiliyorsunuz. Savaş karakterini elle ve ayakla kontrol edebilir veya oyunun sağladığı silahları kullanabilirsiniz.

Okumak  Bloons TD 6 v28.3 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

SAKURA School Simulator bir dizi ekipman ve silaha sahiptir, biraz garip görünür ancak iyi çalışır, karakterinizi hasardan korur. Örneğin, kuğu balerin kıyafetleri kıvılcım, daha hızlı hareket etmenize yardımcı olacak jet paketleri veya düşmanları bir kurşunla yenmenize yardımcı olacak keskin nişancı tüfekleri çekebilir.

Öğe simgesine tıklayarak öğeleri toplayın veya daha fazla ekipman satın alın, ardından işleme devam edin. Şimdi, kendinize zengin ve benzersiz ekipmanlardan oluşan bir dükkan toplayın!

nasıl kontrol edilir

SAKURA School Simulator Para Hileli Mod Apk kontrol sistemi, yeni başlayanlar için tamamen uygun ve kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

Oyun ekranında, joystick düğmesi, ekranın sol köşesindeki karakter arasında geçiş yapar. Sağ tarafta, karakterin yumruk atma, silah kullanma veya zıplama gibi savaş eylemlerini gerçekleştirmesini sağlayan sanal tuşlar bulunur.

Ekranın üst köşesinde, envantere, mağazalara ve radarlara erişmek için kısayol düğmeleriyle birlikte karakterin durum çubuğu bulunur. Özellikle SAKURA School Simulator, oyuncuların arkadaşlarıyla ve diğer oyuncularla kolayca paylaşmak için abartılı anları yakalamalarına da olanak tanır.

Oyun şiddet unsurunu azalttı

Oyunun ana içeriği öğrenciler ve diğer güçler arasındaki savaşlar etrafında dönse de, bu oyun her zaman şiddete ve kan dökülmesine “hayır” diyor. Bu dünyadaki karakterler “sersemlemiş” ve bayılmış, ancak kan veya korku izlerinden değil.

SAKURA School Simulator ölüm kavramının olmadığı söylenebilir. Ancak, okul bağlamı göz önüne alındığında, oyun hala 18+ derecesine sahip.

Cihaz gereksinimleri

SAKURA Okul Simülatörü, grafik ve bağlam geliştirmeye odaklanır, bu nedenle kurulu cihazların en az 3 GB boş RAM’e sahip olmasını gerektirir. Cihazınız bu özellikleri karşılamıyorsa oyun çalışmaz veya bazen çökebilir.

Bu sorunlardan birkaçı meydana gelirse, bunları daha düşük bir çözünürlüğe ayarlayabilir, gösterilen kişi sayısını azaltabilir veya oyunun daha sorunsuz çalışmasını sağlamak için cihazı yeniden başlatabilirsiniz.

Okumak  Jetpack Joyride v1.50.2 Sınırsız Para Hileli İndir-Mod Apk

grafik

SAKURA School Simulator Para Hileli Mod Apk, benzersiz oyun pazarında farklı içeriği ile öne çıkıyor. Güzel grafik tasarımı anime çizgi filmine benzer. Titizlikle tasarlanmış mekan, rengarenk güzel bir şehri tasvir ediyor.

Ana karakteri, iyi görünümlü ve sevimli ama düzinelerce saldırgan haydutla çıplak elle savaşabilen bir kızı tasarlama şeklini seviyorum. Oyun sesi, oyun ekranının daha çekici ve heyecan verici olmasına yardımcı olan bir artı noktadır.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top