Home » Sand Balls – Puzzle Game v2.3.5 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Sand Balls – Puzzle Game v2.3.5 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Genelde ne tür boş zamanlar yaparsın? Oyun oynamaktan zevk alıyor musunuz? Ama bugün piyasada o kadar çok farklı başlık var ki, kaliteli bir oyunu nasıl kazanabilirim? SayGames’in Sand Balls a Puzzle Para Hileli Mod Apk oyununa hoş geldiniz.

Yayıncı, birçok kullanıcı tarafından çok popüler ve sevilen birçok eğlenceli ama basit oyun yayınladı. Bu sefer bir istisna değil. Oyun eğlence ve zaman öldürme için çok uygundur. Oyunun getirdiği harika şeylerle, oyun yalnızca 30MB’den daha az kapasite gerektirir, bu da çok yüksek yapılandırmaya sahip olmayan birçok oyuncu için idealdir.

Oynamak

Oyuna ilk kez maruz kalınsa bile çok basit ve anlaşılması kolay olarak adlandırılmalıdır. Tek yapmanız gereken bir yol oluşturmak için parmağınızı ekranda kaydırmak. Yakındaki renkli toplar oluşturduğunuz yolu takip edecek. Kulağa bariz geliyor, ancak oyuncunun bu tohumları gitmeleri gereken yere götürmek için akıllıca bir yol yaratması gerekiyor.

Başkaları varken burada nereye gidiyoruz ama renk yok renklilere maruz kaldığında rengarenk olacak. Göreviniz bu düşmeleri oyun ekranının sonundaki bir kamyona tam olarak sürmek.

Ayrıca bu tohumları çıkışsız aynı yola koymamaya da dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde, kazanmak için gerekli miktara sahip olmayacaksınız. Ayrıca oyunda başka oyun modu da bulunmuyor.

Sand Balls – Puzzle Game v2.3.5 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Sand Balls – Puzzle Game Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Sand Balls – Puzzle Game Para Hileli Mod Apk
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Raid Shadow Legends v4.70.1 Para Hileli Mod Apk İndir

Özellikleri

Sand Balls Para Hileli Mod Apk heyecan verici özelliklere sahiptir ve oyuncuları cezbeder.

seviyeler

Oyun 300’e kadar farklı seviye içerir. Oyuncular bu 300 ekranı giderek artan zorluklarla geçmeye çalışırken eğlenebilirler.

deriler

Sanal cilt katmanına ek olarak yuvarlak bir top; Oyun ayrıca tekerlekler ve yıldızlar gibi birçok farklı kaplamaya sahiptir…oyuncular kendi tercihlerine göre seçim yapsalar da.

Zor

Topu yuvarlamak her şey değildir. Ayrıca tam sayılarda nihai hedefe ulaşmak için oyun ekranındaki engellerden kaçmanız gerekiyor.

Grafikler

Sand Balls Para Hileli Mod Apk, oyuncuların görmesi kolay, kolay bir 2D grafik stiline sahiptir. Bir 2D grafik katmanına sahip olmasına rağmen, oyun, oyuncuya oyunun gerçekliğini hissettiren tüm aksiyon tasarımı ve gerçekçi görünümlü gölgelerle 3D grafiklere çok benzeyecek şekilde çizildi.

Benim sesim

kumu yola çevirirken çıkan sesler; Birbirine çarpan topların sesi çok net ve doğru. Oyunun sesi çok karmaşık değil ama oyunun gerçekliğini ve eğlencesini garanti ediyor.

Kısacası, “Sand Balls Para Hileli Mod Apk” oynamaya değer çok ilginç bir oyundur. Basit ama çok kolay olmayan bir oyunla, oyuncuların kazanmak için makul aritmetiklere ihtiyacı var. Ekranı kaydırmak kolaydır, ancak ekranı üç* ile kaydırmak kolay değildir.

Grafikler ve efektlere gelince, bu oyunu oyuncular için çekici kılan etkenlerden biri de ses. Henüz “Kum Topları” indirmediniz mi? Değilse, şimdiye kadarki stresli çalışma saatlerinden sonra harika eğlence anlarını yaşamak için hemen indirmeden neyi bekliyorsunuz?

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top