Home » Scribble Rider v1.900 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Scribble Rider v1.900 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Scribble Rider hakkında göster

VOODOO, popüler mobil oyun serisidir. Eğlenceli oynanışa ve eğlenceli doğaya sahip birçok aksiyon oyunu yayınlıyorlar. Örnekler, Knock’em All, Curvy Punch 3D ve Super Sniper’dır! Ve Top Kargaşası! Ve son olarak, Scribble Rider Para Hileli Mod Apk.

Genel olarak, Scribble Rider yarış unsurları içeren bir aksiyon oyunudur. Ancak tekerlekler arızalı ve bitiş çizgisine ulaşmak için onları çekmeniz gerekecek. Aşağıdaki makale, oynanışa ve içerdiği özelliklere daha yakından bakacaktır.

Oynamak

Scribble Rider’daki oyun yaratıcıdır, ancak oyuncuların biraz mantık ve şans kullanmasını da gerektirir.

Oyun harika araba yarışları içeriyor. Arabasının tekerleği olmadığı için yarışçınız başlayamaz. Ekrandaki boş bir alana çizim yaparak bu çarkları tamamlayan sizsiniz. Hemen ardından yeni çekilen tekerlek otomatik olarak takılır ve yarış başlar.

 

Scribble Rider v1.900 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

  1.  “Scribble Rider Mod Apk” indirin.
  2.  İnternet/wifi olmadan apk indirmeyi kurun.
  3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
  4. Android cihazınıza tam olarak yüklenmesine izin verin
  5. Mod apk dosyasını açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
  6. Tebrikler! Artık Android cihazınıza Scribble Rider Mod’u yüklediniz.
  7. Onunla oynamanın keyfini çıkarın. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki prosedürden sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Scribble Rider Para Hileli Mod Apk’ın amacı, yolcularınızın önce bitirmesine yardımcı olmaktır. Bunun için mantığınızı, yaratıcılığınızı ve çizim yeteneklerinizi kullanmanız gerekecek. Bu niçin? Çünkü yol çok karışık. Engellerin ve çevresel faktörlerin bir kombinasyonudur.

Bazen düz parkurlarda, bazen su altında seyahat edeceksiniz ve bir noktada rampa ve rampalardan çıkmak zorunda kalacaksınız. Peki, tekerlek hangi şekil için olmalı? Bu soruya cevap verebilirseniz, yüzde elli kazanma şansınız var!

Okumak  Rumble Arena v2.3.4 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Daha iyi oynamak için ipuçları

Aslında pistte görünen eşyalara uyan birçok tekerlek var. Ancak performansı iyi olan bir çark bulmanız, rakibinizi yenmek için yeterince hızlı hareket etmeniz ve ilk iki yerden birini bitirmeniz gerekiyor.

Ancak oyun, gitmek üzere olduğunuz rota hakkında genel bir bilgi vermiyor. Böylece rakibinizin orijinal tekerlek şekline bakarak benzer bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz.

İkincisi, hareket ettikçe tekerleğin şeklini değiştirebilirsiniz. Düşük engelleri olan düz yollar için döner tekerlekler gerçekten kullanışlıdır. Ancak dikey basamakları veya engelleri olan parkurlar için doğrusal bir tekerlek, yarım daire, elips veya sekiz seçmelisiniz. Su altında ve tırmanırken iyi çalışabilir.

Son olarak, boyut sorunu hakkında. Daha büyük boyutta ve çevrede bir tekerlek ile daha hızlı hareket edecektir. Oyunun sunduğu geniş çizim alanı nedeniyle, mümkün olan en büyük tekerleği çizmeye çalışın.

Eşsiz kıyafetleri keşfedin

Scribble Rider’ın şu anki versiyonu, hip-hop tarzında erkek ve kız çocukları da dahil olmak üzere 9 çeşit kıyafet içeriyor. Ve daha özel bir şey istiyorsanız, bir kız öğrenci kostümü, bir robot, kuru bir iskelet veya tam yüzlü bir kaptan seçebilirsiniz.

Elbette bu kostümlerin bir bedeli var. 100 ila 400 jeton arasında değişmektedir. Yarışçınıza yeni bir görünüm kazandırmak istiyorsanız yolda para toplayabilirsiniz.

Yeni bir araba aldım

İlk başta, size sıradan bir motosiklet verilir. Ancak deneme sırasında bir bonus alıyorsunuz, 6 modele daha değiştirebilirsiniz.

Bu altı model güzel ve benzersiz bir görünüme sahiptir. Çerçeveli bir araba, bir ağaç gövdesi, bir inek, bir kano veya bir tahta at ile tasarlanmıştır. Diğerleri, Ghost Rider karakteri tarafından kullanılan araç gibi üç bölmeli daha modern bir tasarımda inşa edilmiştir. Veya önde bilgi ekranı olan gelecekten bir araba.

Okumak  Dead Cells v2.4.9 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bazı kullanıcılar, Scribble Rider Para Hileli Mod Apk’daki araç sayısını çok küçük olarak değerlendirdi ve oyunun bir yükseltme özelliği yoktu. Onlar sadece performansta değişiklik olmayan derilerdir.

Geliştiricinin, oyuncuların daha keyifli bir deneyim yaşamasına yardımcı olmak için gelecekte bu özellikleri ekleyeceğini umuyoruz.

Scribble Rider’ın MOD APK sürümü

MOD Özellik

  • Sınırsız Para: Oyundaki küçük paraları biriktirmeden 6 araba modelinin ve 8 kıyafetin kilidini açmak için jeton kullanabilirsiniz.
  • Oyun başına 9999 jetona kadar kazanabilirsiniz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top