Home » Shooting World – Gun Fire v1.2.96 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Shooting World – Gun Fire v1.2.96 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Nişancı olmak istiyor ama spor arenasında atış pratiği yapma şansınız yoksa, Shooting World – Gun Fire Para Hileli Mod Apk oyununu hemen indirin. Bu oyun, silahla ateş etmenin harika bir simülasyonudur. Bu, en iyi ve en etkili atış becerilerini test etmek için bir platformdur.

Bir dizi oyun simülatörü silahıyla atış deneyimi yaşayacaksınız ve size gerçek bir deneyim sunarak harika bir nişancı olmanıza yardımcı olacak. Oyun, özellikle oyuncuların zorlu zorluklar karşısında atış becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan birçok zengin özelliğe sahiptir.

Bu, oyuncuların yüklemesi için Google Play’de bulunan ücretsiz bir oyundur. En iyi atış teknikleri için oyunu indirin ve bu oyunun muhteşem oyununun tadını çıkarın.

Oyun açıklaması

Günümüzün en yeni atış simülatörü olan Shooting World’e hoş geldiniz. Atış becerilerinizi test etmek için bir platform arıyorsanız doğru oyunu seçtiniz.

Bu atış simülatöründe oyuncular, seviyelerde sabit veya hareketli hedeflere ateş etmek için kullanacakları geniş bir silah ve silah seçkisine sahip olacaklar. Bu oyun, kolay olmayan oyun zorluklarıyla size heyecan verici ve ilgi çekici bir atış deneyimi sunacak.

Bu zorlu silah atış oyununda, önceden paketlenmiş oyunun yardımıyla zorlu bölümleri tamamlamanız gerekecek ve görevleri tamamladıktan sonra gerçek bir silah gibi hissedeceksiniz. Ayrıca, atış yapmak için seçebilmeniz için günlük olarak güncellenen geniş bir silah veya yay, patlayıcı, pompalı tüfek ve diğer birçok modern silah koleksiyonunuz da var.

 

Shooting World – Gun Fire v1.2.96 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Shooting World – Gun Fire Mod Apk Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır?

  • Her şeyden önce, mevcut Shooting World – Gun Fire ‘i akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekiyor.
  • Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından Shooting World – Gun Fire Mod Apk’yi indirin.
  • Shooting World – Gun Fire mod APK dosyasını indirdikten sonra Android Ayarları > Güvenlik bölümüne gidin.
  • Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin isteyen Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın. onu etkinleştir.
  • Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için Shooting World – Gun Fire Mod APK dosyasına tıklayın.
  • Eğlence!

kolay oyun

Atış, günümüzde birçok insan arasında popüler olan popüler bir oyundur, çünkü atış becerilerini geliştirmek isteyen hedeflere ve atıcılara büyük odaklanma alıştırmalarına yardımcı olabilir. Shooting World – Gun Fire Para Hileli Mod Apk, kolay ve anlaşılır oynanışa sahip harika bir atış simülasyon oyunudur, herkes bu oyunu oynayabilir.

Okumak  Ninja’s Creed 3D v3.1.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

10 numaralı veya 9 numaralı deyin, ateşlemek istediğiniz hedefe silahı çekmeniz gerekiyor, ancak 10 numaralı nişan alırsanız daha yüksek puan alırsınız. Ateş etmek istediğiniz doğru konuma çektiğinizde, Elinizi bırakın ve silah otomatik olarak hedefe ateş edecektir.

Hareket eden hedef tahtaları vurmanız gereken seviyelerde oynadığınızda basit görünüyor, zorluk iki katına çıkacak çünkü bazen tahta hareket ederken ıskalıyoruz. Bu nedenle, belirlediğimiz hedefi dikkatli ve titizlikle hedeflemeliyiz.

Basit tabanca kullanımı ve harika silahlar

Bu oyunun oynanışı basittir. Silahı kullanmanın benzersiz bir yolu ve doğru tekniğe sahip olduğumuz sürece, hedefi tek parmakla kolayca tamamlayabiliriz. Ayrıca oyun, oyunculara tamamı ücretsiz olarak etkileyici bir dizi silah sunuyor. Seviyeleri geçtiğinizde, o silahları alacaksınız ve kullanmak için silahları değiştireceksiniz.

Oyun, çeşitli konum ve bölgelere sahip etkileyici bir 3D haritaya sahiptir. Oyuncular, farklı iklim ve çevre koşullarında hedefleri vurmaya çalışabilirler. Bazen hava veya konum zorlukları nedeniyle takılıp kalacaksınız, ancak endişelenmeyin çünkü oyun sizi destekleyecek ve bu zorlu seviyelerde size yardımcı olacaktır.

Şişe, dron, kamyon, meyve, tabak veya sekiz tabak gibi farklı hedefleri vurabilirsiniz… Çeşitli farklı hedefler hedeflenebilir ve deneyimi yayarak oyun oynarken size gerçek bir his verir.

Harika grafikler ve sesler ve internetiniz olmadığında oynayabilirsiniz

Bu oyun, mükemmel grafik ve ses tasarımı nedeniyle oyuncular için güzel. Oyun, kendinize meydan okumanız ve atış becerilerinizi sürekli geliştirmeniz için yüzlerce seviye ile tasarlanmıştır ve en iyi nişancı olmanıza yardımcı olur.

Ayrıca, çok yüksek tanımlı gerçekçi silah seslerinin veya 3D grafiklerin keyfine varacaksınız. Oyunun sesi oyuncuları heyecanlandırıyor ve silahların, keskin nişancı tüfeklerinin ve diğer özel silah seslerinin farklı seslerinin tadını çıkaracaksınız.

Bu oyunu internet olmadığında da oynayabilirsiniz, böylece bu oyunu nerede olursanız olun oynayabilirsiniz. Oyunu şimdi indirin ve uzman bir silahlı nişancı olmak için seviyelere katılın.

Okumak  Raidfield 2 v9.255 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Shooting World – Gun Fire Para Hileli Mod Apk harika ve eğlenceli bir atış simülasyon oyunudur. Bir dizi farklı silah ve özel ses, oyuncuların oyunun gerçek alanıyla oyuna dalmış hissetmelerini sağlar.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top