Home » SimCity BuildIt v1.39.2.100801 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

SimCity BuildIt v1.39.2.100801 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

SimCity BuildIt Para Hileli Mod Apk, Android cihazlar için ücretsiz bir şehir simülasyon oyunudur. Bu, EA’nın SimCity serisinde popüler bir oyundur. Bu oyunun orijinal APK dosyasını ve MOD sürümlerini yazının altına koymuş olduğumuz linklerden indirebilirsiniz.

SimCity BuildIt Tanıtımı

SimCity BuildIt Para Hileli Mod Apk, sık sık mobil cihazlarda oyun oynuyorsanız, bir ev adı olan yayıncı Electronic Arts’tan bir simülasyon oyunudur. Plants vs Zombies serisi oyunlar ve Real Racing 3 gibi bazı sporlarla ünlüdürler. Ve bu oyunun etkisi inanılmaz. Bugüne kadar oyun, Google Play’de birçok beş yıldızlı incelemeyle 50 milyonun üzerinde yüklemeye ulaştı.

Oynamak

80’lerin sonlarında piyasaya sürülen SimCity serisi, birçok nesil oyuncunun en iyi arkadaşı olmuştur ve o zamandan beri inanılmaz adımlar atmıştır. Bu en son sürüm, başlangıçtan itibaren daha parlak ve daha rafine görünüyor ve yakından baktığınızda beklenmedik ayrıntılar göreceksiniz. SimCity Para Hileli Mod Apk’nin temel ilkeleri aynı kalır. Ancak, yukarıdan görünüm ve kare şekiller eski günlerde değişti, inşa edebileceğiniz bir 3D dünya haline geldi.

Yakında kafanızdaki kaygı, temel ihtiyaçlardan çok üst sınıfın ihtiyaçlarını karşılamaya başlayacak. Er ya da geç, bir donut dükkanın olacak. Sonra alışveriş merkezleri ve kumarhaneler düşüneceksiniz. Sahil beldeleri inşa etmek veya Paris tarzı tasarlamak gibi şehri beğeninize göre şekillendirmeye öncelik veriyorsunuz.

 

SimCity BuildIt v1.39.2.100801 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • SimCity BuildIt Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın SimCity BuildIt Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Six-Guns: Gang Showdown v2.9.8a Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

 

Şehrinizi büyütün

Şehri çalışır durumda tutmakla çok meşgul değilseniz, bir uğrayıp simülasyon sürecini izlemek sizi mutlu etmek için yeterlidir. Bir spor sahasında bir odada iki parmağınızı kullandığınızda, genç oyuncuların voleybol oynadığını, beyzbolda direkt gol attığını ve futbol sahasında gol attığını göreceksiniz. Orada yaşayan mutlu sakinlerle birlikte manzarayı izlemekten veya hareketli şehrin seslerini dinlemekten keyif alacaksınız. Çabalarınız için ne kadar mükemmel bir başarı değil mi?

Para birimi

SimCity BuildIt Para Hileli Mod Apk’in birkaç para birimi vardır:

Simoleonlar: Binaları yükselterek, kaynakları değiştirerek ve eşya satarak Simoleonlar elde edebilirsiniz. Alternatif olarak, Simoleons satın almak için SimCash’i kullanabilirsiniz.

SimCash: yüksek profilli bir para birimi. SimCash, işletmenizi beklemek yerine anında satın almanıza ve yükseltmenize yardımcı olur. Sadece nakit satın alarak SimCash alabilirsiniz. Ayrıca bazı başarıları tamamladıktan sonra SimCash alma şansınız da var, ancak bunlar önemsiz.
Altın Anahtar: Altın Anahtarı, şarjı tamamlayarak veya afet zorluklarını geçerek elde edebilirsiniz.

Platinum Anahtar: Platinum Anahtarı yalnızca Belediye Başkanı Yarışması aracılığıyla talep edebilirsiniz. SimCash ile satın alınamaz.

Grafikler

EA oyununun grafik kalitesi konusunda hiç şüphe yok. SimCity BuildIt Para Hileli Mod Apk, keskin ve ayrıntılı 3D grafiklerle sanal bir şehri simüle eder. Üstten görünüm ile şehrinizdeki tüm aktiviteleri görebilirsiniz. Mutlu sakinlerinizin yaşadığını görmek için yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Şehriniz keskin görüntüler ve canlı renklerle güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca oyunda gece/gündüz efektleri de var ve hava durumu mevsimden mevsime değişiyor. Yukarıdakilerin tümü size en iyi deneyimi sunar.

 

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top