Home » Sky Roller v1.18.1.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Sky Roller v1.18.1.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Sky Roller hakkında göster

İlk deneyimde Sky Roller Para Hileli Mod Apk, oyunculara kendilerini tanımaları için nispeten basit zorluklar sunacak. Daha zor hareketler yapmadan önce temel paten hareketleriyle.

Özellikle, karakter otomatik olarak ilerleyecektir. Ekranda rastgele görünen engellerden kaçınmasına yardımcı olmak için ekrana dokunmanız gerekecek. Basit görünüyor değil mi? Ancak işiniz bittiğinde, bu oyunun sunduğu şeyler konusunda çok zorlanacaksınız.

Oyuncu ekrana bir dokunuş yaptıktan sonra, karakterin bacakları otomatik olarak kapanacak veya açılacak, böylece önündeki engelleri atlayabilirsiniz.

Belirli durumlara bağlı olarak, katıldığınız ekranı kolayca kazanabilmeniz için manipülasyon yapmadan önce dikkatlice izlemelisiniz. Oyuncuların oyunda sadece bir şansları olduğunu unutmayın, bu nedenle yanlış kullanımda her şeye sıfırdan başlamak zorunda kalacaksınız.

 

Sky Roller v1.18.1.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Sky Roller Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur

Android cihazlar hakkında çok az bilginiz varsa, uygulama indirmek ve yüklemek çok da önemli değil. Ancak kurulu olan apk dosyasının kurulum süreci ile ilgili herhangi bir karışıklık olursa aşağıdaki rehberi takip etmenizi öneririm.

Adım 1: İlk olarak, yukarıdaki İndir düğmesine tıklayın. Bundan sonra,Sky Roller indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi birkaç saniye bekleyin ve ardından Şimdi İndir düğmesine tıklayarak apk örneğini bulun. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Adım 3: Bir sonraki adımda, cihazınızın dosya yöneticisine gidin ve indirilen Sky Roller dosyasını bulun.

Adım 4: Yükle düğmesine basın ve sınırsız oyun kaynaklarının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Not: Kurulum hatalarından kaçınmak için Ayarlar seçeneğine tıklayarak tüm 3. taraf uygulama izinlerini etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, orijinal sürümünü daha önce akıllı telefonunuza yüklediyseniz, önce onu indirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kurulum hataları ile karşılaşabilirsiniz.

Sky Roller nasıl oynanır?

Sky Roller’ın nasıl çalıştığını öğrendikten sonra oyuncular, orijinal oyundan çok daha zor olan zorluklarla karşılaşmaya devam edecekler. Bu, deney ekranında birçok engelin görüneceği anlamına gelir.

Okumak  Jurassic Monster World v0.15.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bu yüzden karakterinizi daha hassas bir şekilde kontrol etmekte bir çok zorlukla karşılaşacaksınız.

Herhangi bir oyun ekranında, ekran tamamlamanın daha hızlı ilerlemesine yardımcı olmak için gösterilen birkaç Güçlendirme olacaktır. Bu, karakterin orijinalinden daha hızlı hareket etmesini sağlayacaktır. Bu yüzden hızı kontrol etmek ve mevcut engellerden kaçınmak zordur.

Ayrıca, Sky Roller’ın ana para birimi olan elmasları toplamak için oyuncuların görünmesine yardımcı olacak Gem Rush adlı bazı seviyeler olacak. Bu seviyede sadece elmaslar görünür ve diğer seviyelerde olduğu gibi engeller hakkında endişelenmenize gerek yoktur.

Ayrıca, Sky Roller Para Hileli Mod Apk’daki ekran sayısı, oyuncuların deneyim sırasında daha heyecanlı hissetmelerini sağlamak için nispeten çeşitlidir. Zorlukları seven ve birçok zorlu seviyeyi geçmek isteyen bir oyuncuysanız. Bu oyun kesinlikle günümüzde çok makul bir seçim olacaktır.

Gökyüzü Silindiri Karakterleri

Herhangi bir aşamayı geçtikten sonra, oyuncular daha önce elde ettikleri başarıya karşılık gelen bir bonus alacaklardır. Bu parayı Sky Roller’da yeni karakterlerin kilidini açmak için kullanabilirsiniz.

Deneyim sırasında size kesinlikle daha fazla heyecan verecek olan nedir? Ancak oyundaki karakterler sadece görünüş olarak değişse de oyun ekranını daha kolay fethetmenize yardımcı olmuyor. Bu yüzden kazandığınız parayı boşa harcamamak için kullanmaya karar vermeden önce dikkatlice düşünün.

Not: Ayrıca oyuncular, bir sonraki senaryoda karakterin daha yeni olmasına yardımcı olmak için ayakkabılarını da değiştirebilirler.

Oynaması ücretsiz

Evet, Android için Google Play Store’dan da indirebileceğiniz oyunları oynamak ücretsizdir. Ve bu gönderide, bu oyunu reklamsız oynayabileceğiniz en son modlu sürümü sizlerle paylaştık ve tüm skin özelliklerini ücretsiz olarak açtık.

Oyunun kendisi harika ama bir fiyat falan için bir eklenti izleme seçeneğim olduğunda, alt kısım sonsuza kadar yüklenecek, hayır demekten başka seçeneğim yoktu, bu 64. seviyeye kadar devam etti.

Okumak  Sort The Color V1.1.43 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

raundun ortasında aniden top oynayacak, düşeceğim çünkü seviyeye devam etmeye hazır olmayacağım bu yüzden yeniden başlamam gerekecek. Oyun hala iyi, beni rahatsız eden birkaç şey var.

2D grafikler

Sky Roller Para Hileli Mod Apk basit bir oyundur, bu nedenle tanıdık 2D grafik formatına sahip olduğunuzda anlamak zor değildir. Bu, oyuncu deneyiminin kalitesini etkileyebilir, ancak tipik, yerleşik oynanışı kaybetmez.

Oyundaki ayrıntıların çoğu basit bir tarzda tasarlanmış ancak yine de oyuncuya tanıdık bir his veriyor. Görünüşü gerçekte insanlara çok benzeyen çizgi film karakterlerini kolayca tanıyacaksınız. Ayrıca oyunun geçiş efektleri de düşük seviye cihazlarda sorunsuz çalışacak.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top