Home » Slash & Girl v1.72.5052 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Slash & Girl v1.72.5052 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

giriş

RedFish Games’ten Slash & Girl Endless Run Para Hileli Mod Apk, Joker of Batman’e dayanan yeni bir aksiyon oyunudur. Bu oyundaki dünya, Joker tarafından manipüle edilen çılgın insanlarla dolu.

Şehri onun şerrinden kurtarmak için Joker ve ordusuna karşı savaşacak olan baş kahraman siz olacaksınız. Slash & Girl Endless Run MOD APK’sını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıdan Slash & Girl Endless Run MOD APK. Kurulum basittir ve karmaşık adımlar içermez. Sadece indir’e tıklayın ve uygulamayı yükleyin ve oynayın. Oyun içi MOD menüsünden Tanrı modunu açın.

Tanrı Modu özelliğimizle oyunun keyfini çıkarın ve sitemizi sık sık ziyaret ederek bize destek olmaya devam edin. Herhangi bir düzenleme isteğiniz varsa aşağıya bir yorum bırakın.

Slash & girl Mod APK Free Download – Sınırsız Elmas ve Madeni Para

Hepsi bu kadar değil, Android cihazınız içinSlash & Girl Endless Run Mod APK’nın en son sürümünü edinebilirsiniz. Bu sürüm, doğal engelleri azaltmanın bazı ek faydalarını sağlayacaktır.

Yani kozmetik ve kişiselleştirme ihtiyaçlarınız için biraz para toplamanız gerekmeyecek. Ancak, değiştirilmiş APK’yı seçerken aşağıdakileri elde edebileceksiniz.

Slash & Girl v1.72.5052 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Slash & Girl Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur

Android cihazlar hakkında çok az bilginiz varsa, uygulama indirmek ve yüklemek çok da önemli değil. Ancak kurulu olan apk dosyasının kurulum süreci ile ilgili herhangi bir karışıklık olursa aşağıdaki rehberi takip etmenizi öneririm.

Adım 1: İlk olarak, yukarıdaki İndir düğmesine tıklayın. Bundan sonra,Slash & Girl indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi birkaç saniye bekleyin ve ardından Şimdi İndir düğmesine tıklayarak apk örneğini bulun. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Adım 3: Bir sonraki adımda, cihazınızın dosya yöneticisine gidin ve indirilen Slash & Girl dosyasını bulun.

Adım 4: Yükle düğmesine basın ve sınırsız oyun kaynaklarının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Not: Kurulum hatalarından kaçınmak için Ayarlar seçeneğine tıklayarak tüm 3. taraf uygulama izinlerini etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, orijinal sürümünü daha önce akıllı telefonunuza yüklediyseniz, önce onu indirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kurulum hataları ile karşılaşabilirsiniz.

Betimlemek

Sonsuz koşu oyunları her zaman çılgın bir oyun türüdür. Edindiğiniz bilişsel becerileri test ederler ve çok bağımlılık yaparlar. Ayrıca, slash aksiyon oyunları mega türündedir.

Okumak  Street Racing 3D v7.3.4 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Öyleyse, ikisini bir araya getirelim ve daha iyi sonuçlar elde edelim. Android için Slash and Girl’ü indirin ve her iki dünyanın da en iyisinin tadını çıkarın.

Farklı oyun modlarında kötü kızınızı sahaya çıkarın ve robotik parkurda koşun. Ancak, sizi durdurmak için burada olan jokerlerden kaçının. Ancak onlardan uzak durmak tehlikeden korunmanın tek yolu değildir. Sadece düz kes. Kızın, kılıcın onu durdurmaya çalışan her şeyi tamamen yok edecek.

Slash ve Girl En İyi Özellikler

  • Oynarken herkesin eğlenmesi için kes ve oynat özelliğine göz atın…
  • Tonlarca Joker’i kesin. Yolunuzdaki tüm rekabeti ve engelleri kesin.
  • Farklı odak ile birden fazla oyun modu vardır. Örneğin Fever Mod hız için tasarlanmıştır. Dikkate alınması gereken bir güç olmak için aşağı kaydırdıkça daha fazla hız kazanın.
  • Kızını özelleştir. Koşucunuzu istediğiniz gibi kişiselleştirmek için çeşitli kıyafetler, kıyafetler ve silahlar seçin. Bu ekstra daldırma katmanını deneyiminize dahil edin ve bu, herkesin daha uzun süre oynamaya devam etmesini sağlayacaktır.

Yönetmelikler

Slash & Girl Endless Run Para Hileli Mod Apk kontrolleri, istediğiniz diğer Endless Run oyunları gibi. Ancak, eğlenceye katkıda bulunan temel kontrollere eklenen birkaç mekanik daha var. Tabii ki kılıç ve eğik çizgi dövüş mekaniğinin dahil edilmesinden bahsediyoruz.

Kızınız, mobil ekranınızda sola ve sağa kaydırırken düşmanları otomatik olarak kesecektir. Ek olarak, yukarı kaydırmak karakterinizin havada zıplamasını sağlarken aşağı kaydırmak ise yuvarlanma saldırısı yapmasını sağlar.

Sabit hız ve engellerin oranıyla karıştırılan tüm bu farklı kaydırma komutları, görünüşte basit bir oyunu bir beceri testine dönüştürür. Bu faktörlerle başa çıkmak için el-göz koordinasyonunuz var mı? Devam edin ve kendinize meydan okuyun.

grafik

Bir dakika için grafiklerden bahsedelim. Slash and Girl, oyun deneyimini taze ve eğlenceli tutan HD’de eğlenceli 3D grafikler sunar.

Okumak  Mr Autofire v1.10.3 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Ek olarak, animasyon pürüzsüz ve net. Oyunu oynamak ve kaydırma komutlarını kullanmak doğal ve tatmin edici geliyor. Bu nedenle, sonsuz koşu oyunu görselleri ile ilgili her şey şaşırtıcı ve harika.

Genel olarak, grafiklere ve animasyona 8/10 vereceğiz.

çözüm

Bununla birlikte, bu kozmetik ve kişiselleştirme finansal hedeflerine ulaşmak için uğraşmanıza bile gerek kalmayacak. Doğrudan atlanabilecekleri için bu küçük sorunlar için endişelenmek için hiçbir neden yoktur.

Öyleyse devam edin ve Android için Slash and Girl Endless Run Para Hileli Mod Apk’sını edinin. Böyle eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyunu mobil cihazınızda oynama kararınızdan pişman olmayacaksınız.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top