Home » Slingshot Stunt Driver & Sport v1.9.14 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Slingshot Stunt Driver & Sport v1.9.14 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Ödüller kazanmak için cüretkar ve heyecan verici numaralar yaratmanıza izin veren eğlenceli bir araba oyunu oynamak istiyorsanız, Android için Slingshot Stunt Driver Para Hileli Mod Apk- En Son Sürüm – ücretsiz indirin!

Yarış dünyası Need for Speed, sürüş simülatörleri ve daha fazlası gibi oyunlarla dolu! Ama arada bir, insanlar mobil oyun pazarında aynı eski şeylerden sıkılıyor. Bu nedenle birçok geliştirici, bu talepleri karşılamak için genellikle benzersiz araba oyunları tasarlar.

Günümüzün en az bilinen ve eğlenceli araba oyunlarından biri Slingshot Stunt Driver Para Hileli Mod Apk! Bu, TapNice tarafından geliştirilen ve büyük mesafeler elde etmek için arabanızı sapanla fırlatmanıza izin veren benzersiz bir oyundur! Bunu yaparken arabanız akrobasi hareketleri yapabilir ve yol boyunca para kazanabilir.

Doğru ateş edip çok para kazanabilir misin? Bu oyunda birçok araba ve birçok parkuru deneyebilirsiniz!

Yeni bir tür araba oyunu

Araba oyunları denilince aklınıza ilk olarak Need for Speed ​​gelebilir. Sizi suçlamıyoruz sonuçta bu oyunlara bağımlı olan o kadar çok oyuncu var ki onları araba oyunlarıyla ilişkilendirmemek elde değil. Ancak ara sıra bu popüler oyunları geçerseniz, bazı mücevherler bulacaksınız!

Bu alanda değeri bilinmeyen oyunlardan biri de Slingshot Stunt Driver Para Hileli Mod Apk. Sadece yüz bin yükleme ile bu oyun araba severlerden yeterince sevgi görmez. Çünkü bu oyunu popüler olanlardan ayıran şey benzersiz ve eğlenceli oynanışı!

Burada, bir sapanla cüretkar numaralar yapabilirsiniz! Bu sadece bu oyunda işe yarayan radikal bir fikir. Nişan almada ustalaşıp en ünlü dublör sürücüsü olabilir misin?

Slingshot Stunt Driver & Sport v1.9.14 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Slingshot Stunt Driver & Sport  Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Slingshot Stunt Driver & Sport Para Hileli Mod Apk
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Sapan Dublör Sürücüsünün Daredevil Özellikleri

Slingshot Stunt Driver Para Hileli Mod Apk, daha önce oynadığınız diğer araba oyunlarına benzemeyen eğlenceli bir oyundur. Sapan ve yarış oyunlarını birleştirdiğinizde, bunu elde edersiniz! İşte en belirgin özellikleri:

Cesur bir oyun – Çoğu zaman botlara veya dünyadaki diğer oyunculara karşı sıradan yarışları içeren yarış oyunları oynayabiliriz. Bu oyunlarda yanlış bir şey olmamasına rağmen bazen tekrarlanıyor. Yani, denemek için yeni bir şey arayanlar için Slingshot Stunt Driver tam size göre bir oyun! neden? Bu durumda, tam olarak bir araba kullanmıyorsunuz.

Tam yerine inmek için arabayı sapanla vuracaksınız! Ancak bu o kadar kolay olmayacak çünkü dikkatli bir şekilde nişan alıp iyi bir şekilde uygulamanız gerekiyor. Aynı anda hem puan hem de şık olabilir misiniz?

Sapan mekaniği – Sapanı hiç duymadıysanız, temel olarak o sırada bir şeylere taş atmanıza izin veren temel bir silahtır. Ama Slingshot Stunt Driver’da fan olarak kullanılıyor, böylece araba hızlanıyor! Çılgın ödüller kazanmak için mümkün olduğunca bitiş çizgisine inmeye çalışın! Ancak daha fazla ödül almak için yolda akrobasiler oluşturmayı ve para toplamayı unutmayın!

Sürecek çok araba – burada, esas olarak oyunun keyfini çıkarmanıza izin verecek spor arabaları kullanacaksınız. Ancak deneyebileceğiniz başka arabalar da var! Her biri benzersizdir ve kendi hızlanma ve motor gücüne sahiptir.

Okumak  Gangs Town Story v0.15.1b Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bir sürü yükseltme – burada, arabanızı ve sapanı da yükseltebilirsiniz! Arabanın motorunu yükseltebilirsin, böylece araba daha hızlı gidecek. Bundan sonra, arabanızı daha da ileri itebilmek için sapanınızın gücünü de yükseltebilirsiniz! Ayrıca para kazanabilmeniz için bonuslar da vardır.

Harika grafikler ve kontroller – Slingshot Stunt Driver çılgın grafiklere sahip harika bir oyun sunuyor! Burada, şeylerin 3B ve yukarıdan aşağıya görünümünü takdir edeceksiniz. Arabanızı kontrol etmek için, sadece kaydırın ve sapanı ateşleyin!

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top