Home » Smashing Four v2.1.80 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Smashing Four v2.1.80 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Smashing Four Para Hileli Mod Apk arıyorsanız veya Smashing Four’un sınırsız mücevher ve tüm özelliklere sahip Hack versiyonunu istiyorsanız doğru yerdesiniz, bu yazımızda size Smashing Four Mod Apk (Sınırsız Para & Sınırsız Para) paylaşacağız. Mücevherler) ).

Çocuklar, The Smashing Four, Geewa tarafından geliştirilen popüler strateji oyunlarından biridir. Şimdiye kadar 1.000.000’den fazla kez indirildi. Android için kullanılabilir.

Henüz kaç tane strateji denediğimi bilmiyorum, sanırım çoklar. Bugün Smashing Four adlı benzersiz bir strateji ve taktik oyunundan bahsediyoruz. Smashing Four bize başkaları tarafından neredeyse eşsiz olan şaşırtıcı ve benzersiz bir oyun deneyimi sunuyor.

Bu işte şampiyon olmak sandığınız kadar kolay olmayacak. Oyunun şampiyonu olmak için farklı aşamalardan ve durumlardan geçmeniz gerekiyor. Ancak, bu strateji oyunu tüm dünyada çok popüler.

Smashing Four, Çek Cumhuriyeti, Boudníkova merkezli Geewa tarafından geliştirildi ve 2013’te kuruldu. Benzersizliği nedeniyle uygulama mağazalarında üst sıralarda yer alıyor. Ancak cihazınızın işletim sistemine bağlı olarak oyunu Google Play ve App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

Smashing Four v2.1.80 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

 • Smashing Four Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
 • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Smashing Four.
 • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
 • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
 • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

oyun ve hikaye

Smashing Four’daki oynanış tamamen farklı ama basit. Dünyanın her yerinden oyuncularla savaşarak savaş alanına ineceksiniz. Savaş alanında 1v1 gerçek zamanlı oyun sizi bekliyor.

Siz ve rakibiniz zafere ulaşmak için birbirinize saldıracaksınız. Bununla birlikte, benzersiz oyun size harika bir oyun deneyimi sunar. Bir oyuncu olarak, oynamak için dört karakter seçmelisiniz.

Okumak  Grow Castle - Tower Defense v1.35.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyuncular kahraman olacak ve düşmanı öldürme görevini üstlenecekler. Savaş için dört kişilik bir takım oluşturun. Arenayı kazanarak kahraman kartları kazanabilirsiniz.

Her kahramanın, savaş alanına hükmetmesine izin veren benzersiz yetenekleri vardır. Bu, savaş alanındaki en güçlü ekipleri yaratır. Her seviyeyi tamamladıktan sonra altın ve değerli taşlar alacaksınız. Kahramanları güçlendirmek için kullanılabilir.

Smashing Four Para Hileli Mod Apk’daki oynanış çok basit. Rakibiniz saldıracak. Karakterinizin dört dizisini seçebileceksiniz. Ateş gücünü ayarlamak ve atış yönünü döndürmek için ekrana dokunun ve aşağı kaydırın.

Kahramanlarınız, saldırı başına bir vuruş olmak üzere düşmanı birden çok kez vurmalıdır. Savaşın sonucu, kullandığınız taktiklerden doğrudan etkilenir.

Oyuna başlamadan önce dersleri inceleyerek oyunu öğrenebilirsiniz. Oyunun kurallarına alıştığınızda, kendi Smashing Four takımınızı kurmanın zamanı geldi. Daha sonra diğer oyunculara karşı savaşabilirsiniz çünkü bu bir strateji ve takım savaş oyunudur.

Savaşları kazanmak için elinizden geleni yapacaksınız. Masaları çevirebilecek ve rakiplerinizi ezebileceksiniz. Smashing Four Mod Apk’yi indirerek sınırsız altın ve mücevher elde edin

Rakibinizle savaş alanında karşılaşacaksınız. Her oyuncu dört parça alacak. Mancınığı kullanarak parçalarınızı sürükleyip bırakmalısınız. Hasarı en üst düzeye çıkarmak için, can çubuklarını düşürmek için doğrudan rakibinize vurmayı hedefleyin.

Bunu rakibinize çarpmadan ve can barınızı düşürmeden önce yapmalısınız.Savunma stratejilerinizi sıra size geldiğinde rakibinizin sizi yenemeyeceği şekilde planlamalısınız.

Daha yüksek seviyelere ulaşabilir ve daha zorlu savaşlarda mücadele edebilirsiniz. Takımınıza yeni üyeler ekleyebilir ve yaklaşan savaşları kazanmak için en iyi stratejiyi seçebilirsiniz.

oyun kalıpları

PVP Modları: Oyuncuya karşı oyuncu modu, tamamen gerçek zamanlı savaşla ilgilidir. PVP modunu deneyebilirsiniz.

İkili Mod: Oyunda sadece PVP modu değil, aynı zamanda ikili mod da bulunuyor.

Bu modu oynamak için şirketinizi ekleyebilirsiniz.

Okumak  Dr. Driving v1.64 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Challenge Mode: Şimdiye kadar oyundaki en iyi mod. Bu modda zorlu görevler ile karşılaşacaksınız. Bu modu arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

karakterler

Oyun diğer oyunlardan farklıdır, dolayısıyla karakterleri de diğer aksiyon veya strateji oyunlarından farklıdır. Ancak, süper kahraman karakterleri beklemeyebilirsiniz.

Evet, Smashing Four oyununda süper kahraman yok. Ama tüm karakterler çok bilinçli yapılmış. Oyunda küçük, kısa ve sevimli karakterler çok güzel görünüyor. Karakterlerine aşık olacağınıza eminim.

grafik

Oyun küçük karakterlerle enerji dolu. Smashing Four Para Hileli Mod Apk, 2D grafiklerle geliyor. Tüm karakterler geliştirici tarafından güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Derinden gözlemlerseniz tüm karakterlerin farklı ifadelerini görebilirsiniz.

İki boyutlu arka plan. Oyunun karakterleri güzelce canlandırılmış, iyi tasarlanmış ve çok güzel. Karakterin yüzü oyunun en önemli yönüdür. Oyuncular yüzlerindeki ifadeleri görebilir ve kişiliklerini anında tanıyabilir.

Arka plan görüntüsü harika. Renkler çok parlak olmasa da oyuncu üzerinde etki bırakıyor. Ses eğlencelidir ve komik duygular yaratır.

Smashing Four MOD APK’nın Özellikleri:

 • sınırsız altın
 • Sınırsız Mücevher
 • İndirmesi ücretsiz
 • tamamen güvenli
 • Tüm Android sürümleriyle uyumlu
 • Smashing Four Mod APK dosyasının kurulumu çok kolaydır
 • otomatik güncelleme
 • Android cihazınızı rootlamanıza gerek yok!

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top