Home » Soul Knight v3.3.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Soul Knight v3.3.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Soul Knight Hakkında

Geçtiğimiz günlerde bu ilginç oyunu 19 saat boyunca oynadım. Bana inanmayabileceğini biliyorum ama bu çok çekici bir oyun. Soul Knight, belki yalnız olmadığınız ve her zaman bir kez bile denemek isteyeceğiniz RPG ve nişancı oyunlarının bir karışımıdır. Bu, ChillyRoom’un bir ürünüdür, hem Android hem de iOS’u destekler ve tamamen ücretsizdir.

Soul Knight Para Hileli Mod Apk süper akıcı ve eğlenceli, RPG ve atış türünün unsurlarını harmanlıyor, oyun bittikten sonra Google Play’de bulacağınız en iyi nişancı oyunu olacağına eminim. Ve bu noktaya kadar Appstore. Soul Knight Para Hileli Mod Apk ile Dark Castle’ın karanlık dünyasını keşfedebilecek, silah toplayabilecek, mermilerden kaçabilecek ve her şeyi yok edebileceksiniz.

Oynamak

Her şeyden önce, bu oyun sizin için çok zorlu ve zorlu. Oyunun “Enter The Dungeon”a benzer bir hikayesi var. Oynarsanız benzerliği burada görebilirsiniz. Bu oyundaki göreviniz kahramanlarınız ile her bölümdeki düşmanları ortadan kaldırmaktır.

Her kahramanın, bazılarının silah kullanma, mermilerden kaçınma, gizli düşmanların gücü ve diğer birçok yetenek gibi yararlanabileceğiniz benzersiz yetenekleri vardır. Elbette her kahramanın kendine has çekicilikleri ve zayıflıkları vardır. Bazı karakterleri etkinleştirebilirsiniz.

Bazı karakterler mücevherlerle etkinleştirilebilir, bazıları yalnızca 1 ABD Doları karşılığında bir IAP ile satın alınabilir, ancak benim gibi fakir oyuncular için ücretsiz kahramanlar yeterlidir. Kaybederseniz, 200 jade harcayabilir veya onu canlandırmak için bir reklam izleyebilirsiniz. Ya da sadece baştan başlayın.

Bir seviyede, tüm düşmanları yendikten sonra, bir sonraki seviyede size fayda sağlayacak bir güçlendirme alacaksınız. Oyunda size yardımcı olan paralı askerler de var. Onları işe almak için para kaybedersiniz, kazanırsanız kazanabilirsiniz. 3 adede kadar paralı askerle, birçok işi halletmenize yardımcı olurlar.

Okumak  Little Big City 2 v9.4.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Soul Knight v3.3.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Soul Knight Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Soul Knight Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Silahlar ve evcil hayvanlar

Her kapıda silah, bıçak, yay, lazer dahil kullandığınız silahlar farklı olacak… Soul Knight’da seçim yapabileceğiniz 170 farklı silah var. Bir silah kullanmak için mana veya ruha (mavi çubuk) ihtiyacınız olacak.

Her silahın kendi gücü vardır, örneğin bir silah kullandığınızda düşman birimlerini hızlı bir şekilde yok edebilirsiniz ama çok fazla mana harcarsınız bu yüzden bu silahı nadiren kullanırsınız. Bıçak daha fazla hasar verebilirken, menzili çok kısa ve ben bıçak kullanmayı seviyorum çünkü mana harcamıyorlar.

Her zaman yanınızda bir evcil hayvanınız var, aslında bir kedi (en sevdiğim hayvan), düşmanla savaşmanıza yardımcı olacak. Başka bir evcil hayvan satın alabilirsiniz, ancak ten rengi farklı görünüyor.

Yeni kahramanların kilidini aç

Soul Knight Para Hileli Mod Apk’ı her açtığınızda, oyundaki tüm kahramanların göründüğü oturma odasına götürüleceksiniz. Her kahramanın farklı istatistikleri ve özel bir yeteneği vardır.Oyunda para ile yeni kahramanlar satın alabiliyorsunuz, bazı kahramanlar ise sadece gerçek para ile satın alınabiliyor.

Kahramanları yükselttiğinizde, HP, enerji, bekleme süresinde azalma ve cephane gibi ek istatistikler alacaksınız.

Grafikler

Soul Knight Para Hileli Mod Apk hakkında sevdiğim şeylerden biri de efsanevi Pixel 2D grafikleri. Bana yıllar önce 4 düğmeli makinelerde oynadığım maceraları hatırlatıyor. Oyundaki çekici sesin yanı sıra bu basit grafik platformundan çok memnun kalacaksınız.

Okumak  Toca Life World v1.36 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Madeni paralar

Soul Knight Para Hileli Mod Apk’ın farklı para birimleri vardır: altın ve değerli taşlar. Altın, asker toplamak ve eşyaları desteklemek için kullanılır. Mücevherler üst düzey para birimidir ve yeni karakterler ve evcil hayvanlar satın almak için kullanılırken, diğer güçlendirmelerle birlikte mevcut karakterlerinizi yükseltin.

Ayrıca, yarışınıza başlamak için süper güçlü bir silah edinme umuduyla oyun lobisinde mini bir oyun oynayabilir, hatta daha fazla mücevher kazanabilirsiniz.

Bu oyunla ilgili sevdiğim bir şey, 200 mücevher alacak reklamlar görmeniz dışında hiçbir reklam içermemesidir. Satın almadan önce mağazada silahın istatistiklerini göremezsiniz ve bu silahın ne kadar güçlü olduğunu öğrenmek için satın almanız gerekir.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top