Home » Space Marshals 2 v1.7.8 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Space Marshals 2 v1.7.8 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Space Marshals 2 Para Hileli Mod Apk, Pixelbite tarafından sunulan bir aksiyon ve macera oyunudur. Ücretsiz premium paket ve sınırsız cephane gibi diğer özellikler sunan Space Marshals 2 MOD APK’yı sitemizden indirebilirsiniz.

Bu oyunda, uzay bekçileri rolünü oynuyorsunuz. Birçok mahkum uzay hapishanesini delip birçok yeri ve rehineyi ele geçirdi. Gardiyanlar olarak göreviniz, tüm rehineleri serbest bırakmak ve tutsakları parmaklıklar arkasına göndermek için yakalamaktır.

Space Marshals 2’de oynamak için silahı kullanmanız gerekecek. Ayrıca mekanı kontrol etmek ve mahkumları yakalamak için oyun tarzınızı ve taktiklerinizi belirleyecektir. Keskin nişancılar, makineli tüfekler, yaylar ve daha birçok silah alabilirsiniz.

El bombaları ve mayınlar da mevcuttur. Oyunda ilerledikçe güçlü düşmanlarla karşılaşacaksınız. Hangi silahı seçeceğinize ve düşmanları nasıl alt edeceğinize karar verin.

giriş

Space Marshals 2  Para Hileli Mod Apk- taktik nişancı, mobil cihazlar için ezici bir grevin devamı. Tahtada güzel grafikler, ayrıntılı oynanış, uygun kontrol ve birçok küçük ayrıntı olduğu için türünün en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilebilir.

Her şey taşındı ve ikinci bölümde bunun yanında bir takım yenilikler ve iyileştirmeler yapıldı. Kullanıcı bir kez daha uzayda Marshal Burton olarak oynayacak ve galaksideki en tehlikeli suçluları yakalayacak. Her durumda, orijinal ve adil projenin hayranları bu oyuna geçemez.

 

Space Marshals 2 v1.7.8 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

1. “Space Marshals 2 Mod Apk” indirin.
2. İnternet/wifi olmadan apk indirmeyi kurun.
3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
4. Android cihazınıza tam olarak yüklenmesine izin verin
5. Mod apk dosyasını açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
6. Tebrikler! Artık Android cihazınıza Space Marshals 2 Mod’u yüklediniz.
7. Onunla oynamanın keyfini çıkarın. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki prosedürden sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Okumak  Evertale v2.0.43 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Space Marshals 2 MOD APK, tüm kullanıcıları için ücretsiz bir premium paket içerir. İçeride sınırsız cephane ve tüm kilitsiz silahlar elde edersiniz. Kıyafet ve ekipman da açık. Tüm görevleri oynayabilir ve diğer karakterleri de kullanabilirsiniz. Premium silahlar ve CV makineleri ücretsiz olarak kullanılabilir. Ödemeye gerek yok.

Sitemizden Space Marshals 2 MOD APK indirin ve tüm premium özelliklere sahip olun. Bu MOD APK’yı yüklemek için cihazınızı rootlamanıza gerek yoktur. Ayrıca indirmek ve yüklemek tamamen güvenlidir.

Özelliklerin açıklaması

Space Marshals 2 Para Hileli Mod Apk’nın özelliklerini aşağıdaki alt bölümlerde açıkladık. Özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, okumaya devam edin. Ve herhangi bir sorunuz için aşağıya yorum yapmaktan çekinmeyin.

Premium pakette her görevden sonra premium silahları seçebilirsiniz. Özgeçmiş makinesini de kullanabilirsiniz. Ancak bu premium paket için bu oyunun resmi sürümünde gerçek para ödemeniz gerekiyor. Ancak bu modda premium paketi ücretsiz olarak alırsınız. Tüm premium özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

sınırsız mermi

Cephanenin bitmesi her zaman bir acıdır. Bazen bir kavganın ortasında olduğumuzda hayatımıza mal olur. Ancak bu mod apk’de cephane konusunda endişelenmeyin. Amos’unuz bir daha asla bitmeyecek. Silahınızın içinde sınırsız cephane var.

20 görev

Bu APK MOD’unda 20 görevin tamamı açılır. Tüm görevleri oynayabilirsiniz. Bir sonraki görevde ilerledikçe zorluklar da artıyor ve yeni güçlü düşmanlar gelecek. Düşmanları, dronları, elektrikli kalkanları olan düşmanları ve daha fazlasını taşıyan mihver silahları size meydan okumaya hazır.

70+ silah

Bu Space Marshals 2 Para Hileli Mod Apk’da, yaygın olanlardan efsanevi silahlara kadar 70’den fazla silah var. Her görevi tamamladıktan sonra size dört silahtan birini seçme seçeneği sunulacak. Bu modda da mükemmel bir silah seçebilirsiniz. Seçebileceğiniz ve oynayabileceğiniz tüm silahlar mevcuttur. Görevde iki silah, bir elinizle iki silah ve bir elinizle iki silah taşıyabilirsiniz. Oynama tarzınıza ve seviyenize göre dikkatlice seçin.

Okumak  Knock'em All v1.24 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top