Home » Spacero: Shooter, Sci-Fi Hero v1.6.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Spacero: Shooter, Sci-Fi Hero v1.6.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bilim kurgu tutkunu musunuz? 3D uzayda neler olup bittiğinin tadını çıkarın. Spacero: Sci-Fi Shooter Para Hileli Mod Apk dünyasına gelin, insanlığın barışını korumak için uzaylıları yok etmek için büyük bir savaşçı rolünü oynayacaksınız.

En gelişmiş ve modern silahlarla oynanış, savaşırken size harika bir deneyim vaat ediyor.

Çok boyutlu bir perspektiften, üstesinden gelmeniz gereken tüm engelleri görebilirsiniz. Canavarların sayısı sürekli artıyor. Bu toprakları koruması gereken özel savaşçılardan birisin.

Silahını al ve kesintisiz savaşa başla. Oyuncular, çok güçlü ve çok modern bir hasarla ellerinin silahlarını tutarak uzay gemilerinin kontrolünü ele geçirecekler. Uzay maceranıza başlayın, becerilerinizi geliştirmek için düşmanları yok edin,

 

Spacero: Shooter, Sci-Fi Hero v1.6.3 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Spacero: Shooter, Sci-Fi Hero Mod Apk Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır?

  • Her şeyden önce, mevcut Spacero: Shooter, Sci-Fi Hero ‘i akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekiyor.
  • Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından Spacero: Shooter, Sci-Fi Hero Mod Apk’yi indirin.
  • Spacero: Shooter, Sci-Fi Hero mod APK dosyasını indirdikten sonra Android Ayarları > Güvenlik bölümüne gidin.
  • Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin isteyen Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın. onu etkinleştir.
  • Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için Spacero: Shooter, Sci-Fi Hero Mod APK dosyasına tıklayın.
  • Eğlence!

Spacero: Sci-Fi Shooter Modunu İndirin – Devam edin ve Dünya’yı koruyun

Spacero: Sci-Fi Shooter Para Hileli Mod Apk dünyasında bir savaşçı olacaksınız. Tüm tehlikeli uzay canavarlarını yok etmek için favori savaş aracınızı ve silahınızı seçin. Basit oynanış ile oyuncular oyun kontrol sistemine kolayca adapte olacaklar.

Bir düşmanla karşılaştığında, karakter otomatik olarak ateş eder ve onlara saldırır. Sorunsuz hareket etmek için savaşçınızı kontrol etmeniz ve her zaman düşmanla aranıza mesafe koymanız yeterlidir.

Okumak  The Legend of Neverland v1.07.101903 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Ancak uzaylıların saldırılarından sakınılması gereken çok önemli bir kısım var. Çünkü mermi vurursak çok fazla can kaybederiz ve hatta yenilebiliriz ve oyun durdurulur.

Daha güçlü savaşabilmek için daha fazla beceri geliştirelim. Uzaylıları adım adım yenmek için savaş aracınızı kullanın, seviyenizi yükseltmek için öğeleri toplayın.

Ayrıca en tehlikeli canavarları yok edebilmek için beyninizi kullanmanız, savaş alanları oluşturmanız gerekiyor. Her maçtan sonra ganimet toplayarak kişisel ekipmanınızı giderek daha mükemmel hale getirin. Galaksinin en güçlüsü olun.

Tehlikeli canavarlar

Uzaylılarla ilk karşılaştığımızda onları kolayca yok edebiliriz. Ama acele etmeyin, çünkü bu hayvanların korkunç gücü perde arkasında yatar.

Oyuncunun devasa patronları tamamen yok etmek için mükemmel bir stratejiye sahip olmasını gerektirir.Çünkü bir kez saldırdıklarında sağlığımız hızla düşebilir, savaşacak gücümüz kalmaz ve maç hemen durdurulur.

Deneyimsiz oyuncular dev canavarları yenmekte zorlandılar. En güçlü patronları yenmek için her gün pratik yapmanız ve becerilerinizi geliştirmeniz gerekir.

Düşmanları doğru bir şekilde vurmak için kahramanını kontrol et. Kökteki uzay yıkıcıları yok etmek için tüm operasyonların yalnızca bir parmak kullanması gerekir.

karakter seviyesi

Bilmiyor olabilirsiniz, rütbe ne kadar yüksek olursa, o kadar modern ekipmanın kilidini açacaksınız. Sonuç olarak, silahlarımız ve zırhımız da geliştirilerek karakterin kan kaybı oranı azaltılacak. Aynı zamanda, hücum ve top sürme süreçleri daha pürüzsüz hale geldi.

Bu, maçınızı kazanmanın kolay olup olmadığını belirlemede çok önemli bir faktördür. Duruma göre uygun becerileri taktiklerinize uygulayabilirsiniz.

Ayrıca zindandaki hazine ve ganimet sandıkları da karakteri yükseltmek istediğimizde ihtiyacımız olan parçalardan bazıları. Robotlar gibi ekli aksesuarlar da dövüş sürecine çok yardımcı oluyor.

Çeşitli silahlar

Savaş silahları, düşmanı yenme sürecinde en önemli faktördür. Depoda, lazer tabancalar, tabancalar, keskin nişancı tüfekleri, roketatarlar, alev makineleri vb. gibi karakterinizi donatmayı seçebileceğiniz birçok modern silah var. Her silah türünün güçlü ve yıkıcı özellikleri vardır. farklı yetenekler.

Okumak  Path of Immortals v1.3.1.5 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Kullandığınızda, ne kadar hasar verdiğine şaşıracaksınız. Silah ne kadar güçlü olursa, canavarı yenmek o kadar kolay olur. Galaksiyi fethetmek artık çok uzak değildi. Cephaneliğinize en yıkıcı silahlarla dönmeye çalışın.

Spacero: Sci-Fi Shooter Para Hileli Mod Apk, birçok yeni özelliği sürekli güncelleyerek oyuncuların daha ilginç deneyimler yaşamasına yardımcı oluyor. Zindan zorlukları rastgele oluşturulur.

Merak duygusu yaratın ve oyuncuları fethetmek isteyin. Buna ek olarak, oyun aynı zamanda düzenli olarak özel etkinlikler düzenler, böylece oyuncular para kazanabilir ve çok sayıda savaş ekipmanı satın alabilir.

Keşif hayranıysanız, özellikle dövüş aksiyon oyunlarıyla ilgileniyorsunuz. Spacero: Sci-Fi Shooter Mod gerçekten harika bir seçenek. Oyunu hemen indirmeden neyi bekliyorsunuz!

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top