Home » Special Forces Group 2 v4.21 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Special Forces Group 2 v4.21 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Special Forces Group 2 Para Hileli Mod Apk, Android’deki en iyi ve harika aksiyon oyunudur. Müthiş 3D retro animasyon grafikleri, her oyuncuya yeni bir deneyim yaşatacak. Bu oyun milyonlarca olumlu yorum alıyor. ForgeGames, oyunları google play’de geliştirdi ve yayınladı.

Sınırlı silahlarla birçok farklı mod oynayın. Temel kariyer modu ve çok oyunculu modda yalnızca birçok silah bulunur. Oyundan yeni deneyimler elde etmek için modları oynayın ve tüm silahları nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Special Forces Group 2 2 MOD APK, birçok modu olan harika bir atış oyunudur. PUBG Mobile, Free Fire ve daha fazlası gibi birçok çevrimiçi atış oyunu mevcuttur. Bu oyunlar, yalnızca oyunu çevrimiçi modda oynayan oyuncular tarafından yapılır.

Savaşmak için internet bağlantısına ihtiyaç duymalı. Bu yüzden oyun geliştiricisi bu oyunu iki şekilde yayınlamayı planladı. Oyun hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynanışı destekler. Tüm savaşlarda çevrimdışı olarak savaşın ve LAN çok oyunculu modunda oynayabilirsiniz.

Special Forces Group 2 v4.21 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum Süreci İçin Basit Adımlar

  • Special Forces Group 2 Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:
  • Special Forces Group 2 APK dosyasını indirin.
  • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
  • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
  • Uygulama yüklenecek! Para Hileli Mod Apk

Oynamak

Special Forces Group 2 MOD APK’nın oynanışı, silahlarla ateş etmeye benzer. Oyuna eklenen birçok silah var. Böylece her oyuncu tüm silahları kullanabilir. Bir sonraki seviyedeki düşmanları yenmek için silahları kullanın.

Okumak  BASEBALL 9 v1.7.8 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Tüm düşmanların tehlikeli silahları var, size saldırmak için silah kullanacaklar. Sağlığınızın sonuna kadar bu düşmanları yenmelisiniz. Tüm sağlığınızı kaybettikten sonra düşmanlara yeniliyorsunuz. Becerilerinizi geliştirmek için her bir rakiple yüzleşmek için çeşitli modlar oynayın.

Special Forces Group 2 Para Hileli Mod Apk’da manga ile birlikte her seviyeye iniyorsunuz. Takımınızın başı belaya girmeden rakiplerine saldırmasına yardımcı olacaksınız. Rakip düşmanlar da manga üyelerinize saldırıyor, bu yüzden her zaman dikkatli olun.

Takımınızı öldürene kadar tüm düşmanları yenin. Takımsız oynadığınızda büyük sorunlarla karşılaşmanız gerekiyor. Bu yüzden kendinizi ve takım arkadaşlarınızı karşı takımdan koruyun. Dövüş saatinde yalnız veya çete olarak gelecekler.

Teknikler

Special Forces Group 2 MOD APK, oyuncuların sıkılmaması için birden fazla mod sunar. Günümüzde topyekün atış oyunları tek haritalı oyuncu modu ile geliyor, aynı modu herhangi bir zamanda oynadıktan sonra oyuncu daha hızlı sıkılıyor.

Bu nedenle oyun geliştiricisi, her oyuncu için birden fazla mod sağlamayı planlıyor. Her mod, her seviyede oynanması gereken farklı silah türlerini içerir. Ek olarak, bazı görevler belirli modlarda mevcuttur. Ayrıca, internet bağlantınız olduğunda çok oyunculu mod kullanılabilir.

Special Forces Group 2 MOD APK, farklı görevlere sahip farklı modlar içerir. Bomba modu, bıçak modu, zombi modu ve daha pek çok mod mevcut. Bomba modunda, oyuncu ve rakibin düşmanları, oyuncuyu yenmek için yalnızca bomba kullanır.

Bomba Modunda bulunmayan başka silah yoktur. Ayrıca bıçak modu, oyuncular rakibe saldırmak için sadece bıçak silahlarını kullanır. Zombi modu sadece zombileri içerir, bu modda tek oyuncu mevcut değildir. Siz sadece oyunu oynayın ve zombilere saldırmak için tüm silahları kullanın.

Special Forces Group 2, tüm kullanıcılar için çok oyunculu mod sunar. Bu moddan, oynatıcı LAN kullanarak diğer oyuncularla iletişim kuracaktır. Arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız, oyuncunun tek ihtiyacı wifi yönlendiricinizi bağlamak.

Okumak  Faily Brakes v28.6 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Yönlendiriciye bağlandıktan sonra arkadaşınız oynamak için oynayabilir. Bu modda doğrudan düşmanınızla karşılaşıyorsunuz. Ayrıca, küresel oyuncularla bağlantı kurabilirsiniz. Mevcut slotlara katılarak küresel oyunculara karşı savaşabilirsiniz.

silâh

Special Forces Group 2 Para Hileli Mod Apk, düşmanları ele geçirmek için birden fazla silahla birlikte gelir. Her aksiyon oyununun birçok silahı vardır, ancak bu oyunda tüm silahların farklı türleri vardır.

Mevcut silahlar av tüfeği, artırılmış gerçeklik, keskin nişancılar, tabancalar ve daha fazlasıdır. Oyun, tüm düşmanlara saldırmak için yüksek dayanıklılık ve silah yeteneği sunar.

Ölüm maçı oynamaya başladığınızda, saldırmak için silahlarla büyük hasar vermelisiniz. Ölüm maçı rakiplerinin çoğu, silahlarla yüksek mukavemetli zırhlara sahiptir. Bu, sizi yenmelerine yardımcı olacaktır. Bu yüzden yeni yüksek zırhlı silahlar satın almak da faydalı olacaktır.

Special Forces Group 2 MOD APK’da para ile yeni eşyalar satın almanız gerekiyor. Oyuncu korumaları da mevcuttur. Bu yüzden, zırh satın almak ve yükseltmek için ödüllü parayı kullanın.

Tamamlanan her seviye ve görev, oyuncu birden fazla ödül alır. Oyuncu dayanıklılığını artırmak için yeni öğeler satın almak için bu ödülleri kullanın. Çoğu zaman, keskin nişancılar rakipleri yenmek için kullanıldı.

Çünkü sadece keskin nişancı ikinci sırada düşmanı yenmenize yardımcı olacaktır. Diğer silahların yenmesi zaman alır.

deriler

Special Forces Group 2 MOD APK’da silah kaplamaları sistemi tanıtıldı. Bu, geliştiriciden beklenmeyen bir özelliktir. Kaplamalar ve ekler çoğunlukla yalnızca yüksek hacimli oyunlarda sağlanır.

Ancak oyun geliştiricisi, bu çevrimdışı oyunda dış görünüm özelliğini tanıttı. Şapkalar Kollarınızdan kaç gün sonra cildiniz normale döner? Tüm silahlara birden fazla görünüm eklemek için bu yeni görünüm yöntemini deneyin. Bu harika özelliği sağladığı için geliştiriciye şapka çıkartın.

Special Forces Group 2 MOD APK, mevcut tüm silahların birçok varyasyonunu sunar. Oynamak için tüm model silahlar var. Bu silahların çeşitli benzersiz tasarım varyasyonları mevcuttur.

Okumak  Rumble Arena v2.3.4 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Seçtiğiniz silaha uygulamak için bir görünüm seçin. Diğer silahlar için endişelenme, oyun geliştiricisi tüm silah şekillerini farklı renklerde veriyor.

özelleştirilebilir

Special Forces Group 2 MOD APK’da özelleştirme güzel bir özelliktir. Özellikler sunmak için tek bir oyun mevcut değildir. Oyunun geliştiricisi bu silah özelleştirme özelliğini herkese sunuyor.

Her oyuncu silahını kendi hayal gücü gibi tasarlayabilir. Seçilen rengi belirli kısımlara koyun. Cilt tonları için RGB rengi mevcuttur. Böylece sınırsız renk tasarımı seçebilirsiniz. Renk seçiminde sınır yoktur.

Grafikler

Bu Special Forces Group 2 MOD APK’nın grafikleri, eski 3D grafiklerle iyi bir şekilde oluşturulmuştur. Oyun oynamaya başlayınca grafiklerin eski moda olduğunu göreceksiniz. Bu oyunda daha çekici grafikler yok.

Bu oyun Google Play Store’da çok eski bir oyundur. Mid Android geliyor, oyun tüm Android kullanıcıları için yayınlandı. Bu tür grafikler, karamsar eski 3D grafikler gibidir. Bu oyunda daha fazla ek grafik animasyon sağlanmamıştır.

çözüm

Genel olarak Special Forces Group 2 Para Hileli Mod Apk ile ilgili tüm detaylı bilgileri sizler için derledik. Bu oyunda birçok eğlencenin bir arada olduğu en iyi aksiyon oyunu. Seviyenin tüm düşmanlarını yenmek için mevcut birden fazla silahla oynayın.

Her seviyede ve görevde, tehlikeli rakiplerle silahlarla yüzleşmeniz gerekiyor. Bu oyunda her oyuncuyu yenmek için birincil silahınızı kullanın. Oyunun orijinal versiyonunda para alabilmek için tüm görevleri tamamlamanız gerekiyor.

Sınırsız para kazanmak ve tüm silahların kilidini açmak için MOD sürümümüzü kullanın. MOD sürümünü aşağıdaki bağlantılardan indirin.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top