Home » Special Ops FPS War v3.14 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Special Ops FPS War v3.14 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Merhaba Special Ops Game Player’s Android için en yeni Special Ops Para Hileli Mod Apk (v3.14) + Sınırsız Altın + Ücretsiz Alışveriş + Reklamsız indirmek istiyorsanız, doğru sayfaya geldiğiniz için tebrikler. Bu sayfada, Special Ops Android Aksiyon oyununu indirebilmeniz için Special Ops Android Oyun ve Mod Sürüm Apk’nin size tek tıklamayla indirmeyi sağlayacağını bileceğiz.

Special Ops Mod Apk’nin özelliği nedir?

Özel Operasyonlar: Çevrimiçi video oyunu başlıklarında FPS PvP Savaş-Çevrimiçi silahlı atış Büyük mücadelelerle savaşın ve kişisel olarak sizin olacak bu çevrimiçi FPS stadyumunda düşmanlara saldırın!

Her zaman bir keskin nişancı olarak tanımlanmak için web çekimi, çok oyunculu PvP veya FPS’yi de tercih ediyorsanız, bu Yerçekimi oyunu kişisel olarak gerçekçi PVP’de net puanlar almanız, Rush tarzında rakiplerle yüzleşmeniz veya korkunç bir göz atmanız içindir. yalnız oyuncu stili!

Özel Operasyonlar: FPS PvP Savaş-Çevrimiçi nişancı oyunları, aksiyonun hızlı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak için geliyor!.

Harika silahlar, yöntemler ve ayrıca yeni rekabet teknolojisi Ops: FPS PvP War-Online ile çevrimiçi video oyunlarının silahını alın – çok oyunculu sizi şaşırtacak!

Özellikler: Gergin ve sürükleyici bir gerçek zamanlı birinci şahıs nişancı aksiyonunda Konsol benzeri toplama macerasını kullanarak birlikte parlak stratejik hareketler sistemi Bağımlılık yapan çok oyunculu arasından seçim yapabileceğiniz çeşitli gerçekçi ateşli silahlar Mürettebat modunda düşmanlarınızı ortadan kaldırmak için yakın arkadaşlarınızla çalışın Takım arkadaşlarınızla hayatta işe yaramaz hale geldiklerinde savaşmak – Mesafe yolunda rakiplerinizin zihinlerine sıçrayın.

Pratik ve zorlu durumlar Silah sistemi olmayan dürüst oyunlar Sniper kostümlerini yükseltir MVP Olun Şu anda aşırı terörist mücadelelerin hayranı mısınız? Bu gerçekten harika bir birinci şahıs çok oyunculu nişancı oyunu.

Tüm tamamen ücretsiz çevrimiçi çok oyunculu nişancı oyunları PVP Android’i (FPS – First Person Shooter) geliştirmeye hazırız. Neredeyse her FPS hayranı ve fotoğrafı için süper optimizasyona mükemmel bir saldırı. Special Ops Battle: FPS PvP War-Online Para Hileli Mod Apk silahlı atış maçlarında taraf olun! Hiçbir ücret ödemeden çevrimdışı indirin!

Okumak  Fortnite Battle Royale v18.10.0 Para Hileli Mod Apk İndir

 

Special Ops v3.14 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Special Ops Mod Apk Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır?

  • Her şeyden önce, mevcut Special Ops Game’i akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekiyor.
  • Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından Special Ops Mod Apk’yi indirin.
  • Special Ops mod APK dosyasını indirdikten sonra Android Ayarları > Güvenlik bölümüne gidin.
  • Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin isteyen Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın. onu etkinleştir.
  • Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için Special Ops Mod APK dosyasına tıklayın.
  • Eğlence!

Yüzde 100 Aksiyon FPS Haritaları

En iyi FPS oyununun 8 kanalı son zamanlarda deneyim kazandı. Sıralamayı bulmak ve bir sürü ekstra jeton almak için spor modu. Kendi operasyonlarınızın arkadaşlarınız için kendi kurallarını kullanmasını sağlamak için özel oyun modu Keskin nişancılar için harika haritalar oluşturmak üzere çevrimdışı bir model gerçekleştirmek için tek oyunculu yöntem

Ücretsiz günlük hediyeler almak için oturum açın

Ücretsiz günlük hediyeler almak için giriş yapın, ücretsiz günlük görevler almak için giriş yapın! Günlük ürünleri tamamen ücretsiz almak için yükseltmeler. Kredi Zamanını Kaçırmayın ve Teşvik EXP Kazanın! Keskin nişancı olarak tanımlanmayı seven atıcılar için hepsi bir arada keskin nişancı.

Modern bir çok oyunculu FPS katılımcısı olmak için kendi silahınızı özelleştirin ve olağanüstü bir görünüm elde edin. FPS Battle-ground Arena’daki ilk konumu duyurdu! Snipers Keskin nişancı olmayı seven atıcılar için

Oynamak

Ölüm: Öldürür veya öldürür. – Takım Ölüm Maçı: Takıma Karşı Takım kavgası – Kendi kişisel oyunlarınızı oluşturun (herhangi bir spor haritası/kural yapın) – Tek oyuncu – Kampanya modu – Keskin nişancı olmayı seven atıcılar için AWP haritaları

Okumak  Trade Island v3.10.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

5vs5’e kadar çok oyunculu çevrimiçi PvP savaş stili, dürüst dövüş! Özel oyunlarda video oyunu çekimi, maçları cezbeder ve bu da daha ilgi çekici ve profesyonel agresif bir oyun deneyimi ile sonuçlanır.

Online Ops Silah Atış Oyunu FPS Savaşsız Alışveriş

Special Ops: Gun Shooting – Online FPS War Para Hileli Mod Apk Ücretsiz alışveriş- Yarışmaları kullanarak 5×5 takımlar halinde birlikte savaşabileceğiniz çok oyunculu çevrimiçi birinci şahıs oyunu. Harika görseller, sporda iç mekanın sizi daha çok eğlendireceği bir çok gelişme, bölgelerden beğendiğiniz silahları seçin ve şüphesiz kendinizden bir şeyler bulacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte oyuncu reytingine sahip en iyi oyuncu için savaşın.

Special Ops Mod Apk’nin İnanılmaz Yeni Özellikleri

Cesaret verici ve hala birçok kişiyle bu türden birçok eşleşme yayınlandığında, bu eski bir sorun değildi. Birçok pazarlamacı bu özel materyali kullanmaya devam ediyor ve hizmetleri ve ürünleri standart olarak popüler.

Boşaltma hizmetleri ve ürünleri ile birleştiğinde, bu genellikle salınan şeyin belirli bir miktarda heyecan verici madde tüketmek için olacağı anlamına gelir.

Bu malzeme şu anda çalkalandığında, tüm bu eşleşmelerin süresi dolacak. Orada. bu yansıma yüzünden. Özel Operasyonlar bu ürünlerden sadece biri çünkü yükseltmeler almalarının yanı sıra oyuncuları da memnun ediyor. Değişken, örneğin yazar, kendi maçları için en uygun / en uygun macerayı alan oyuncuları kazanmak için reklam setini yoğun bir şekilde zorladı.

Özel operasyonlar, oyunlarını çevrimiçi oyun başlıkları ve görseller için kullanır. Ayrıca küçük şok oyuncu yaratmasa da oyuncuya stil kullanarak maçlara girerken topa tanınabilir bir atmosfer yaratır. Oyundaki karakterler, hiziplerini gösteren görsel bir çekicilik kullanılarak tasarlanmıştır. Bu gerçekten yararlıdır çünkü bir düşmanla karşı karşıya kalındığında tepki verir ve insanların müttefikleri anlamasını kolaylaştırır.

Okumak  Cluedo v2.8.7 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

İşler çok fazla düşünce alıyor gibi görünüyor. Ancak akılda tutmak istediğiniz tek şey, rengin çok daha ince olacağıdır. Maçtan gelen hava, desenin birebir kibrit çöpleri gibi hunilerle doldurulmak yerine rahatlatıcı bir atmosfer yaratır. Ama hayır, bu nedenle gerçekten maçın yerçekiminin ötesinde olduğunu düşünüyorsunuz.

Tasarım ve parlak renkler, oyuncuların görünürlüğünü artırmanın yalnızca bir yoludur, bu nedenle hızlı tepki vermelerini sağlar. Her durumda, ekranın ve cihazın etrafındaki ekranın kontrolü de nominal olacaktır, bu da top oyuncunun çok fazla kaybetmediğine dikkat çeker ve bu da fazla yer kaplamaz.

Kullanıcı etkileşim tasarımının kolaylığı, bu eşleşmeyi kardeşlerine göre biraz daha üstün kılıyor.

O zaman bu maç aslında sadece bir seçenek, eğer web çekmek istiyorsanız, her zaman keskin nişancı aynı zamanda tek oyunculu bir FPS’dir.

Oyuncular araçlardan yararlanabilir. Aktiviteler başlayana kadar zaman geçtikçe işler hiçbir şekilde bitmez.

Oyun, oyunun başında ödenmesi gereken hızı yapan bir yasa dönemine sahip olacak. Bir çakışma meydana gelecek ve ayrıca, yeterince uzun bir süre sonra kilit açma noktalarının gösterilmesi muhtemeldir.

Yeterli süre geçtikten sonra puan alan grubun kazanacağı kesindir. İlkeler oldukça basit olmasa da, planların üretilmesi için birçok koşul vardır. Maçta sekiz harita sunulacak ve oyuncuların çözümü bulmak için onlara güvenmeleri gerekebilir.

Ayrıca özel operasyonlar, eğlence yaratmanız için çeşitli oyun modları sunar. Mevcut oyunculara karşı yakın dövüş savaşlarına katılmanıza izin veren ilk derecelendirilmiş video oyun modu. Bu onların derecesini belirlemenin yolu olabilir.

Kazandıktan ve madeni para bulduktan sonra pozisyonlar konusunda kesinlikle cesaretlendirileceksiniz. Oyuncular için çekici ve çekici hale getirme eğilimindedir. Özel spor modu, hedefi olmayan bir oyunsa daha basittir, oynamak ve arkadaşlarınızı davet etmek eğlencelidir.

Tek oyuncu modu, oyuncuların etkinliklere katılmasını sağlar. Mücadele ettikten sonra, özel yaratıklarla ilgilenmeniz gerekecek.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top