Home » Staff! – Job Simulator v1.2.7 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Staff! – Job Simulator v1.2.7 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Gerçek hayatımız zorluklarla dolu, değil mi? Ama hayal edin, birçok farklı ortamda yaşamak ve deneyimlemek için yeni bir fırsatınız var, bu kulağa harika geliyor, değil mi?

Staff! – Job Simulator Para Hileli Mod Apk  ile gerçek hayatta yapabileceğinizden fazlasını yapacak, istediğiniz hayatı yaratacaksınız, hepinize yardımcı olacağız. Bu oyunun daha mükemmel bir versiyonu olun, sıkı çalışın, iyi bir gece uykusu çekin ve daha fazlasını yapın.

BÜYÜK SEVİYE YAPISI

Staff! – Job Simulator şimdiye kadarki en iyi simülasyon oyunudur, mükemmel bir insan olacaksınız, Staff’da hataları değiştirmek ve düzeltmek için birçok fırsat var! İş Simülatörü.

Her oyuncunun beğendiği işi değiştirmek ve seçmek için birçok fırsatı olacak ve oyundaki yüzlerce iş yeni fırsatlarınız olacak. Doğru işi bulana kadar size tam olarak rehberlik edeceğiz ve uzmanlık alanlarını öğrenmenize yardımcı olacağız ve elbette şikayet olmayacak.

Bu, hayalinizi inşa edebileceğiniz en iyi ev tasarımı oyunlarından biridir. Burada işlem ücreti yoktur; sevdiğin her şeyi yapabilirsin. Oyuncu tarafından seçilen birçok yeni fırsat, her seviyenin başlangıcı ve bitişi farklıdır.

Sevdiğiniz aktiviteleri ve işleri seçin, burada daha anlamlı bir hayat yaşayın. Arkanda birçok yeni fırsat seni bekliyor.

 

Staff! – Job Simulator v1.2.7 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Yükleme Rehberi

Unutmayın: Bu MOD’u kurmak için bazı basit adımlar. Bilmiyorsanız takip edin.

  • İndirme sayfasından Staff! – Job Simulator MOD APK’sını indirin.
  • Dosya yöneticisini açın ve indirme klasörünüze gidin.
  • İndirilen apk dosyasına dokunun.
  • Bu ilk kez yapıyorsanız, Bilinmeyen Kaynak Yükleme iznini etkinleştirin. Aksi takdirde, bu adımı görmezden gelin.
  • Şimdi yükle düğmesine basın ve bitmesine izin verin.
  • Şimdi yüklü uygulamayı açın ve uygulamanın özelliklerinden yararlanmak için gerekli izinlere izin verin.
  • Sınırsız premium özelliklerin keyfini çıkarın.

İLGİNÇ HİKAYE

Okumak  Lost Island v1.1.986 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Bu oyundaki aktivitelerin hepsi gerçek hayatımızı simüle ediyor, ancak hayallerinizi Staff! – Job Simulator’da daha iyi bir versiyonda yaşayacaksınız! .

Oyuna başlamadan önce istediğiniz işleri seçecek ve oyun içerisinde gerçek hayat aktiviteleri ile karşılaşacaksınız. Beğendiğiniz bir hikaye seçin, hayalinizdeki hayatın saat başı akmasına izin verin. Başlamak için bir hikaye seçerken, oyuncu bunun sonucunu hayal edebilir.

Sadece bu değil, bu bir yaşam simülatörü olduğu için birçok olası olayla yüzleşmeniz gerekiyor. Oyundaki aksiyon sizi meşgul bir insan haline getirebilir ve tabii ki buna alışmaya çalışmanız gerekiyor.

Ancak bu oyun başarıları veya puanları saymaz, bu nedenle oyuna katılmak için baskı yapmanıza gerek yoktur. Oyunda görünen aktiviteleri en erken tamamlayan oyuncunun dinlenmek ve en sevdiğiniz şeyleri yapmak için daha fazla zamanı olur.

Hayalinizdeki evi inşa etmek

Staff! – Job Simulator Para Hileli Mod Apk, günlük hayatınızın geçtiği bir ev tasarlar. Hayatta ilginç şeyler deneyimleyeceğiniz yer burasıdır. Her gün eğlencenin tadını çıkarın.

Burada evi düzenlemeniz, temizlemeniz, temiz, temiz bir çevre sağlamanız gerekiyor. Evini dekore etmek için daha fazla nesne aramanın yanı sıra.

Görevinizi yaparak bir miktar kazanacaksınız. Daha sonra evi yükseltmek için kullanabilirsiniz. Yaşadığınız yer, sert ve aktif ellerinizin altında daha canlı ve yeni olacak.

Karakter oluşturma ve basit oyun

Staff! – Job Simulator hataya çok açık değil. Karakterler sadece komik karikatür Çöp Adamlardır. Buna karşılık, görsel stil, dinamik oyun benzersiz oyun mekanizmasıyla birleştirildi. Staff! – Job Simulator oyuncuları, işin uygulanmasıyla daha meşgul hale gelir.

Oyun, oyuncuları günlük hayatın mantığına göre hareket etmeye motive eder.

Kadro! – İş Oyunu, her ayrıntıda birçok farklı oyun seviyesi sunar. Her eylemin kendi hikayesi vardır. Ve sonuç, düşüncenin kendisine ve durumu nasıl ele aldığınıza bağlıdır.

Okumak  Ronin: The Last Samurai v1.18.410 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

ilişkiler

Temel günlük aktivitelerin yanı sıra ilişkiler de personeldir! – İş Oyunu devreye alındı. Oyuncunun hayatı artık sadece bir evdeki alanı daraltmakla kalmıyor. Oyuncular toplantılar yapacak, insanlarla değiş tokuş yapacaklar.

Satın almalarda, takaslarda ve hatta duygusal ilişkilerde olsun. Sevgili arayabilir, eş bulma gibi uzun süreli ilişkiler kurabilirsiniz. Görünüşleriyle sanal hayatınız daha ilginç hale geliyor.

finans ustası

Para birimi, gerçek hayatta mal alışverişine yardımcı olan araçtır. Bu gerçek hayattaki mantık gibidir Staff! – Job Simulator, simülasyon oyununda para birimi öğelerini de kullanır.

Görevleriniz sayesinde belirli bir miktar para kazanacaksınız. Bu sayede finansmanınız artar. Almak, satmak, süslemek, sıcacık eviniz için daha fazlasını inşa etmek gibi farklı amaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Oyuncuların gelir ve giderleri makul bir şekilde nasıl dengeleyeceklerini bilmeleri önemlidir.

Çünkü kazandığınız paranın kaynağı sınırlıdır. Harcamalarınızı nasıl yöneteceğinizi bilmiyorsanız, boşa harcarsınız. Hayatınızı iyileştirmek için gelirinizi artırmanın tek yolu çok çalışmaktır.

yaşam için oryantasyon

Staff! – Job Simulator, sadece sanal bir oyun olmasına rağmen gerçeği tarif etme yeteneği ile oyunculara daha ciddi ve pozitif bir hayat görüşü kazandırmıştır.

Oyun sayesinde, hayatımızın her insanın eylemlerine bağlı olarak iyi olup olmadığını giderek daha fazla anlıyoruz. Her düşünce, her hareket hayatın sonucuna katkıda bulunur.

Oyunda kaybederseniz tekrar oynayabilirsiniz ama aslında hayat değil. Sadece bir kere yaşarız. Olumlu düşünme ve doğru hareket, Personelin mesajıdır! – İş Oyunu iletmek istiyor.

Oldukça basit bir oyun olmasına rağmen, Staff! – Job Simulator etkin değil. Personel aracılığıyla günlük hayatı farklı şekillerde deneyimlemeye çalışın! Aksiyon oyunu. Keyifli deneyimler ve dinlenme zamanı yaşayacaksınız.

Hesap çalışır

Personeldeki işi tamamlamak için makul bir süre ayarlayın! JobSimulator, bonus puanlar almak ve görevleri tamamlamak için çok çalışmanız gerekecek.

Okumak  Suspects: Mystery Mansion v1.13.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bir restoranda masa beklemek, sadece yemeklerin sabırla ve şikayet etmeden gelmesini beklemek gibi normalde her gün karşılaştığınız aktiviteler başarılı olabilir.

Veya bir yangını söndürmek veya daireyi temizlemek gibi görevler daha çeşitli olabilir … Ayrıca, bu oyun sayesinde, işin nasıl hesaplanacağını öğrenebilir ve harcamaları makul bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Hedefleri organize etme

Kadroda asla sıkıcı bir an Staff! – Job Simulator Para Hileli Mod Apk, her gün işle meşgul olacaksınız. Herhangi bir işlem yapmaya karar verdiğinizde, ne kadar kötü olursa olsun sonucu değiştirebilirsiniz.

Çalışma ya da çalışmama kararının her düzeyde farklı sonuçları olacaktır. Bu oyun hayatınızı iyileştirmek için tasarlanmıştır. Alışveriş yapabilir ve birçok faydalı şey yapabilirsiniz. Daha spesifik olarak, sevgili evinizi onarmak istiyorsanız, kocanızı mutlu edin.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top