Home » Stealth Master – Assassin Ninja v1.9.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Stealth Master – Assassin Ninja v1.9.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyuncuların çok çevik, becerikli ve göz alıcı operasyonlar kullanmasını gerektiren birçok oyun türü vardır. Türlerden biri olan aktif oyun türünden bahsetmemek mümkün değil. Bugün oyun pazarındaki en sıcaklar. Bu, tüm oyuncuların oyunun tüm zorluklarını aşmak için tüm yaratıcı becerilerini, görüşlerini ve sürekli hareketlerini kullanmalarını gerektiren bir oyun türüdür. Tüm oyuncular bir oyun derler, Stealth Master – Assassin Ninja Para Hileli Mod Apk.

yeni oyun

Stealth Master – Assassin Ninja Para Hileli Mod Apk, alternatif bir RPG türüdür. Bu oyunda, oyun kullanıcısı rol oynayacak; Ninja olmak, asil görevi tüm kötü adamları yok etmek olan bir kahramandır. Bu oyundaki ninja, eski Japonya’nın tüm gizemli dövüş sanatlarını ve efsanelerini bilecek ve tüm bu becerileri kullanacak. Bu oyundaki ana görev, tüm kötü adamları yok etmektir.

Efsanevi Japon dövüş sanatları bilginizi kullanarak, onları yok etmek için düşmanın inine sızmanız gerekecek. Görevleri tamamlayan oyuncular, silah satın almak veya karakterler için yeni görünümler oluşturmak için kullanılabilecek ödüller alacaklar. Stealth Master – Assassin Ninja Para Hileli Mod Apk nispeten zorlu bir oyundur, ancak endişelenecek bir şey yoktur ve kullanıcılar ilk başta en düşük zorluk seviyelerine alışmayı başarmışlardır.

 

Stealth Master – Assassin Ninja v1.9.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

1. “Stealth Master – Assassin Ninja Para Hileli Mod Apk” İndir
2. İndirme Apk’sını internet / wifi kullanmadan yükleyin.
3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
4. Android cihazınıza tamamen yüklenmesine izin verin
5. MOD APK’yı açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
6. Tebrikler, bugün Android cihazınıza Stealth Master – Assassin Ninja yüklendi, bu oyunu hackleyebilir ve keyifle oynayabilirsiniz. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki adımlardan sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Okumak  KartRider Rush+ v1.9.8 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Hasta dolu savaş

Bütün bu çetelerin arkasında onu zar zor öldürebilen zengin bir adam var. Bu nedenle, henüz cesaretiniz kırılmasın; Azimle devam et, birkaç kez yap. Ayrıca, bu kötü adamları öldürmek için daha gelişmiş silahlar satın almak için çok para toplamam gerekiyor. Oyundaki rakiplerin sadece bir silahtan ateş etmesi gerektiğini, yok edileceğini unutmayın, bu yüzden onları öldürmek için silah ve zaman kaybetmeyin.

katil öldürür

Bu oyunda en önemli görev tüm kötü adamları yok etmektir. Oyuncu kendi alanına girdiğinde, çevresinde gizlenen birçok tehlike olacaktır. Sadece küçük bir boşluk, oyuncunun kurban haline gelmesidir, ancak hiçbir oyuncu bunu istemez. Bu nedenle, Stealth Master – Assassin Ninja Para Hileli Mod Apk, oyuncuların en iyi ninja rolünü oynamasına izin verdi. Bir Ninja bir kişiyi hedef aldığında, o kişi kaçamaz.

farklı gazlar

Ninja oyunlarının önceki türleri, çoğu kılıç, bıçak ve ok gibi basit ve ilkel araçlar ve silahlar kullanacak. Ancak, şimdi farklı. Şimdi bunlar çoğunlukla modern oyun türleri, bu yüzden silahlar da çok çeşitli ve zengin hale geldi. Stealth Master, modern çağın aktif bir RPG’sidir, bu nedenle silahların çoğu silahtır.

Her oyuncu tüm düşmanları yok etmek için silah kullanacak. Görevi kolayca tamamlamak ister misiniz? Her oyuncunun cephaneliği birçok tür içermelidir; Oyuna sanal para koyacak ve o silahları satın alacaksınız. Bu, mesafe ne olursa olsun düşmanı yok etmenize yardımcı olacak, onları daha kolay öldüreceksiniz.

Arka plan, çok taze renk

Genel olarak, Stealth Master’ın içeriği çok ayrıntılı değildir, ancak oyunlar yine de birçok renkle güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Her maçta oyun tasarımcısı, biraz gizemle karıştırılmış yeni ve göz alıcı renkler kullanır.

Okumak  Rodeo Stampede v1.50.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyundaki her renk farklı öğeleri, ayrıntıları ve görüntüleri temsil eder. Arka plan çok modern ve silahlar çeşitli. 3D grafikler gerçek, daha az şaşırtıcı değil. Oyunculara harika duygular getirin. Bu uygulama 10 yaş üzeri herkes için uygundur. Kullanıcılar bu uygulamayı tamamen ücretsiz olarak kullanabilirler.

The Stealth Master – Assassin Ninja Para Hileli Mod Apk, tüm oyuncuları çok ilgi çekici bir savaş savaşında bir araya getiren ve oyun kullanıcıları için her zaman harika deneyimler sunan heyecan verici bir oyundur. Bu, oyuncuların güvendiği çok eğlenceli bir oyundur.

İndirilecek çok sayıda kullanıcıyla her zaman ilk oyunda. Bu harika dövüşe hemen başlayalım. Tüm kötü adamlardan bir an önce kurtulun. Bu son derece eğlenceli oyun sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Lütfen çevrenizdeki insanları tanıtın ki onlar da bu oyundan haberdar olsunlar. Şimdi büyük dövüş gücüyle bir savaşa başlayın!

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top