Home » Stormfall: Saga of Survival v1.15.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Stormfall: Saga of Survival v1.15.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Karşınızda Stormfall: Saga of Survival

Bu, sizi Taş Devri’ne geri götüren yayıncı Plarium Global’in çok heyecan verici macerasıyla birleştirilmiş bir hayatta kalma oyunudur. Oyuncunun görevi, modern ekipman veya herhangi bir yardım kullanmadan hayatta kalmak için mümkün olan her şeyi yapmaktır.

karanlıkla savaş

Bu oyunun ana karakteri Stormfall: Saga of Survival Para Hileli Mod Apk’un efendisiydi, ancak konsey tarafından ihanete uğradı ve Doğu Yürüyüşleri’ne sürüldü – karlı zirveleri, ondan binlerce yıl önceki kalıntıları ve büyüleri, büyüleri olan ıssız bir bölge.

Bu, gizemli canavarların yaşadığı zayıflar için değil, tehlikeli bir alandır. Artık sürgündesiniz. Her şey kurtarılabilir ama önce bu dünyada açlığa ve soğuğa karşı hayatta kalmanın yollarını bulmalı ve senin gibi gizemli yaratıklar ve sürgünlerle savaşmalısın.

 

Stormfall: Saga of Survival v1.15.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Stormfall: Saga of Survival’ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

Stormfall: Saga of Survival oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

 

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın

Oynamak

Last Day On Earth gibi, oyuncular bu gizemli toprakları ellerinde hiçbir şey bırakmadan keşfetmeye başlayacaklar. İlk olarak, ormandaki bazı küçük hayvanları avlamak için mızrağını kullanmalısın.

Bu, her gün açlıkla savaşmak için ana besin kaynağıdır, yeterince yiyeceğiniz yoksa ölüm sizi bekliyor. Sonra odun kesebilir ve etrafınızdaki mümkün olan her şeyi toplayabilirsiniz.

Okumak  Scribble Rider v1.900 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Ağaç gövdeleri veya kayalar gibi bazı küçük malzemeleri kullanarak, sizi çevreleyen tehlikelerden korumak için balta, mızrak ve hatta binalar gibi güçlü silahlar inşa edebilirsiniz.

Bilinmeyeni keşfedin

Doğu yürüyüşlerinin karlı dağları ve ormanları sizindir – yeterince cesur olsanız bile. Ganimet, harabe aramanın sırlarını keşfedin, bu mülkler hakkındaki anlayışınızı öğrenin ve onu keşfetmek için yeni vahşi toprak alanlarını keşfedin.

lanete direnmek

Görevinizde karşı konulmaz bir gölgesiniz. Kendinizi korumanız ve sırları keşfetmeniz gerekiyor. Bu meydan okumayı mı arıyorsunuz?

Hayatta Kalma Fırtınası Efsanesinde Savaşmak

Öldükten sonra her şeye en baştan başlamanız gerekecek, bu yüzden bir şeyler yapmaya karar verdiğinizde çok çalışmanız gerektiğini düşünüyorum. Bu ormanda sadece geyik ve yaban domuzu gibi sevimli hayvanlar değil, aynı zamanda kurtlar, zehirli örümcekler, şeytani kurbağalar gibi kana susamış hayvanlar da var…

Sizi parçalamaya ve ellerinden geldiğince sizi yemeye hazırlar, bu yüzden hafif hareket etmelisiniz. tespit edilmeyeceklerini söyledi. Bir hayvanı her öldürdüğünüzde, biraz deneyim puanı kazanırsınız.

Seviye atlamak için yeterli deneyime sahip olduğunuzda, karakteriniz daha sağlıklı olacak, daha fazla hasara neden olacak ve bazı yeni özelliklerin kilidini açacaktır.

Özellikle silahınızı geliştirmek için sihir öğrenebilir ve onu sizi öldürmek isteyen herkesi yok etmek için kullanabilirsiniz. Karaktere özgü beceriler, kendinizi şiddetli canavarlardan ve diğer dikkat dağıtıcı şeylerden korumak için iyi bir silahtır. Ön planda birçok gizemli hazine sizi bekliyor.

Bu oyun zor

Fortnite’daysanız, diğer oyuncularla savaşmak için silahlar alırsınız ancak Stormfall: Saga of Survival Para Hileli Mod Apk çok daha zordur. Oyun, tehlikeler ve canavarlarla dolu zorlu bir ortamda hayatta kalmak için her şeyi yapmanızı gerektiriyor.

Ayrıca, sahip olduklarınızı çalmak için size zarar vermek isteyen diğer oyuncuları da korumanız gerekir. Ama çok fazla endişelenme, bu eğlenceli oyunun tadını çıkarmaktan çekinme. Ne yapacağınızı bilmiyorsanız, oyunda çok fazla talimat var.

Okumak  PewDiePie's Tuber Simulator v1.77.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Kurtuluş için bir fırsat olacak, ama …

Yaşamak zorundasın. Kendinizi ormanın yaratıklarından ve canavarlarından korumak için çalıntı silahlarla birlikte zanaat yapın. Dövüşmeye hazırlan. Yolculuğunuzda birlikte nasıl yeni silahlar, silahlar ve zırhlar yapacağınızı keşfedin. Karakterinizle kalın ve toplayıp avlayarak ekipmanlarınızı yenileyin.

ARCANE Algılama

Büyünün sırlarını öğrenin. Ateşli silahlarınızı güçlendirecek ve gücünüze ek destek sağlayacak rünler yapın. Kişisel olarak size karşı olan insanlara karşı dikiş sanatında ustalaşın.

Kendinizi onların etkisinden arındırmanız ve sizi bundan koruyabilecek tanrıların sırlarını bilmeniz gerekir. Seyahatte size yardımcı olacak atı evcilleştirin veya wyvern’in kaba kuvvetini seçin. Gerçek canavar ustaları da en iyi mücadeleyi deneyebilir – Efsanevi Ülkenin Ejderhaları hala bu topraklara musallat oluyor.

Gerçekçi grafikler

Sadece oynanış iyi değil, Stormfall: Saga of Survival Para Hileli Mod Apk ayrıca güzel grafiklere sahip. Oyunun 3 boyutlu grafikleri ve gerçekçi çekim stili size harika bir görsel deneyim yaşatacak. Kamerayı yukarıdan aşağıya doğru kullanarak etrafınızdakileri kolayca görebilirsiniz.

Ekranınızın sağ üst köşesinde, size tüm çevreye genel bir bakış sunan mini bir harita bulunur. Mini haritada size doğru gelen kırmızı noktalar olduğunda dikkatli olun, sizi öldürecek olan düşmandır.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top