Home » Stray Cat Doors2 v1.0.7643 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Stray Cat Doors2 v1.0.7643 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Stray Cat Doors2 Para Hileli Mod Apk, sıra dışı bir kız ve tüylü arkadaşı hakkında inanılmaz derecede sevimli ve arkadaş canlısı macera oyununun beklenen devamı.

Oyun ayrıca, kendinizi aksiyona daha iyi kaptırmanıza ve ana karakterlerin hedeflerine olan yolculuğunun büyüleyici hikayesinin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan basit bulmacalar ve görevler içerir. Ayrıca, birikmiş stresi serbest bırakmak için güçlü bir arzunun yanı sıra dikkat ve empatiye de ihtiyacınız var.

Harika oyun, harika grafik stili, ilginç durumlar, koleksiyon, kıyafet değiştirme yeteneği ve çok daha fazlası, projeyi harika bir devam filmi haline getiriyor.

Japon stüdyo Pulsmo, bu popüler bulmaca oyununun ikinci bölümüyle geri döndü. Ve tıpkı ilk oyunda olduğu gibi, bir yavru kediye yardım ederken ve bir sürü sevimli kedi yavrusu görürken güzel manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Bu oyunun ücretsiz APK dosyasını indirin ve aşktan ölmeye hazır olun.

Stray Cat Doors2 v1.0.7643 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum Süreci İçin Basit Adımlar

  • Stray Cat Doors2 Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:
  • Stray Cat Doors2 APK dosyasını indirin.
  • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
  • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
  • Uygulama yüklenecek!

Stray Cat Doors 2 açıklaması 

Stray Cat Doors 2 sahnesi çok sıcak ve insana şifa hissi veriyor. Herkesin çok beğeneceğini düşünüyorum. Oyundaki görüntü, oyunculara çok korkutucu bir etki getirebilecek bir çizgi film tarzındadır. Oyunda çok güzel içerikler var. Kedi ile keşfedeceksiniz.

Okumak  Bike Race v8.0.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyunda, oyuncuyu oyuna daha fazla dalmış hissettirebilecek çok sayıda etkileyici olay örgüsü var. Oyundaki müzik de harika, oyuncunun hem görsel hem de işitsel açıdan rahatlamasını sağlıyor.

Senaryoları kontrol edin, nesneleri bulun, kapıları açın

Stray Cat Doors 2 Para Hileli Mod Apk, oyuncuların küçük kızıl saçlı bir kediyle resim dünyasında büyüleyici bir yolculuğa çıkacağı güzel bir grafik maceradır. Göreviniz her yerde bulacağınız sandıkları açmak ve kapıları açmaktır. Bunu yapmak için, sahnenin unsurlarıyla etkileşime girmeniz gerekir.

Stray Cat Doors2’nin mekaniği, ipuçlarını bulmayı, nesneleri toplamayı, kedi baskısı ile işaretlenmiş öğelerle etkileşimde bulunmayı ve tüm boya tüplerini toplamak için her sahnede bulmaca çözmeyi içerir.

Bazı bulmacaları çözmek için bazen yerdeki öğelerden birini kullanmanız gerekecek. Örneğin, bir sincaba yağmurdan korunmak için bir yaprak vermeniz veya küçük bir kurbağa bulup babasına götürmeniz gerekecek.

Bu, neredeyse hiç metin içermediğinden (ipuçları hariç) tüm izleyiciler için uygun güzel bir oyundur. Aslında, tüm hikaye güzel bir suluboya animasyonuyla anlatılıyor. Sahneleri tasarlamak için aynı stili kullanır ve oyunu yüklemeye değer kılan oldukça güzel ayarlar sunar.

Ve ilk göze çarpan şey mükemmel görsel bölüm olsa da, müzik oyuncuları bu büyülü dünyaya götürdüğü ve harika yerleri keşfederken sizi rahatlattığı için de kayda değer. Süslenecek farklı odalar ve sevimli karakterler için birçok kıyafet gibi kilidini açabileceğiniz birçok şey var.

çözüm

Stray Cat Doors2 Para Hileli Mod Apk (Sınırsız Para / Tüm Şekillerin Kilidi Açık) Android için ücretsiz buradan indirin, bu oyunu kolayca oynayabilir ve sınırsız jeton kullanabilir, MAX’a yükseltin.

Bu, yeni oyuncular için harika, buradan resmi apk’yi indirebilirsiniz, %100 güvenlidir ve bu. Stray Cat Doors2 Apk’ı şimdi harika bir şekilde indirin ve keyfini çıkarın. İşte işim var, acele edin beyler.

Okumak  Idle Legends: Ragnarok Saga v1.0.29 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Stray Cat Doors2 bize Profesör Layton’ın harika video oyunlarını hatırlatıyor. Bu, şüphesiz Android’de oynayabileceğiniz en güzel oyunlardan biridir.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top