Home » StrikeFortressBox v1.8.02 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

StrikeFortressBox v1.8.02 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

İtfaiye dramalarının, geniş arazilerde gerçekleşen kanlı savaşların ve ülke çapında aynı tutkuya sahip insanlarla etkileşimin hayranısınız. StrikeFortressBox Para Hileli Mod Apk, arzunuzu yerine getiren bir seçenek olacaktır. Bu, oyuncular tarafından her zaman en çok oy alan bir aksiyon oyunu ve neden bu kadar popüler olduğunu açıklayan bilgiler burada.

oyuna giriş

StrikeFortressBox Para Hileli Mod Apk bir tür çevrimiçi oyundur. Tek başına oynuyorsun ama takım arkadaşların seninle savaşacak; Düşmanı yok etmek için yan yana duracaklar. Ayrıca bu oyun size eşi benzeri olmayan bir heyecan da yaşatıyor; Yani maç sırasında takım arkadaşlarınızla doğrudan konuşabileceksiniz. Bu, hızla bir strateji bulmanın ve rakibi yok etmenin çok etkili bir yolu gibi görünüyor.

Tabancalar, uzun silahlar, keskin nişancı tüfekleri, pompalı tüfekler ve bazı mühimmat ekipmanları da dahil olmak üzere çeşitli silah ekipmanlarını da rahatlıkla kullanacaksınız.

Ayrıca oyun, savaşırken yeni araziyi anlamanıza yardımcı olacak çeşitli haritaların yanı sıra arabalardan, tanklardan, ağır kamyonlardan uçaklara kadar her türlü ulaşım için maksimum destek sağlar. Hepsi, kayıpları kazanmak ve en aza indirmek için önemli faktörlerdir.

 

StrikeFortressBox V1.8.02 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • StrikeFortressBox Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın StrikeFortressBox Para Hileli Mod Apk
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

OYNANIŞ

StrikeFortressBox Para Hileli Mod Apk, farklı oyuncular için üç oyun türüne ayrılmıştır: Sandbox, Team Combat ve Batte Royale. Genellikle birbirine bakan iki takıma ayrılır, her takım 6 kişiden oluşur. Savaşmak için kalan yüzlerce silah arasından bir silah seçeceksiniz; Becerilerinizi sergilediğinizden emin olduğunuz silahları seçin.

Okumak  Asphalt 9 Legends v3.0.2 Para Hileli Mod Apk İndir

Oradan, 4 dakika içinde mümkün olduğu kadar çok düşmanı yok edin; 4 dakika sonra oyun biter ve daha fazla can kaybeden takım kaybeder.

Üstelik sağlığınızın bozulduğunu hissettiğinizde veya birden fazla düşmanın baskısı altında tehlikeli durumlarda, sağlığınızı artırmak için ilk yardım kutusunu kullanabilirsiniz. Bundan kaçınmak için güvenli bir alanda saklanmayı seçmelisiniz.

Özellikleri

Oyunun içeriği, düşmanı yok etmek için bir tabanca kullanmaktır. Ancak sayısız modern silah nedeniyle oyun boyunca oyuncuyu kendine çekiyor. Oyun ayrıca, silahın cephanesi bittiğinde oyuncuların gereksiz tehlikelerden kaçınmasına yardımcı olmak için savaşırken oyuncuların farklı silahlar taşımasına izin verir.

StrikeFortressBox herkesin hayal gücünün ötesindedir çünkü sadece zihinsel eğlenceden zevk almakla kalmaz, aynı zamanda birçok silah türü hakkındaki bilgilerini de genişletirler.

Oyun ayrıca oyuncuları cezbeder çünkü çok çeşitli ve orijinal harita grafiklerine sahiptir, böylece oyuncular yeni yerleri kolayca fethedebilirler. Her harita evler, okullar, park yerleri… yollar, ağaçlar ve trafik ışıkları gibi üst yapı öğeleriyle dolu. Oyunculara gerçek hayatta deneyim hissi verir, bu nedenle aynı türdeki birçok oyun türünden farklıdır; Ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok oynarsanız, sıkılmayacaksınız.

Diğer önemli özellikler

Oyun, oyunda sağlanan sesli sohbet özelliğini kullanarak arkadaş edinmek ve dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarla etkileşim kurmaktır. Kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz çünkü deneyimlerinizi ve eksikliklerinizi paylaşacak, duygularınızı dinleyecek, tüm seçimlerinizi destekleyecek ve sizinle tüm rakipleri yenebilecek kadar güçlü bir takım oluşturacak birileri her zaman yanınızda.

Özellikle, dünyanın en iyi oyuncuları vardır, onlardan yakın arkadaşların becerilerini geliştirmek için öğrenirler.

StrikeFortressBox Para Hileli Mod Apk’ın görünümü ve kıyafetleri de çok sofistike ve güzel bir tasarım. Sadece beğendiğiniz silahları seçmekle kalmayacak, aynı zamanda senaryoya ve kişiliğinize uygun karakterlere dönüşeceksiniz.

Okumak  Zombie City Dead Zombie Survival Sınırsız Para Hileli İndir- Mod Apk

Bu karakterin yanı sıra süper araba sürmek de savaş alanında kaçırılmaması gereken bir deneyim. Oyunun oyuncuların aşırı ihtiyaçlarını karşılamak için güncellemeye çalıştığı sayısız yeni özellik var.

StrikeFortressFox Para Hileli Mod Apk’ta dramatik film müziği, benzersiz içerik ve heyecan verici deneyimleri birleştiren gerçekçi görsellerle oyun, yeni başlayanlardan profesyonellere neredeyse nesiller boyunca oyuncular arasında popülerlik kazanıyor ve silahlı dövüş türünde birinciliği hak ediyor. Bu duyguyu tam anlamıyla yaşamak için hemen bu oyunu cihazınıza indirin.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top