Home » Stumble Guys: Multiplayer Royale v0.30 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Stumble Guys: Multiplayer Royale v0.30 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hey millet, Battle Royale eleme oyunlarını oynamayı seviyor ve arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oyun mu arıyorsunuz? Cevabınız evet ise, bu Stumble Guys Para Hileli Mod Apk uygulamasını seveceksiniz.

Şimdi arkadaşlarınızla ve dünyanın her yerinden diğer oyuncularla aptalca meydan okumaların ve engellerden kaçınmanın nihai deneyiminin tadını çıkarın.

Stumble Guys, her savaşı kazanmak için kaygan kaydıraklarda koşmanız ve garip engellerden kaçınmanız gereken en bağımlılık yapan çok oyunculu eleme oyunlarından biridir.

Bu oyun, gerçek zamanlı savaşlar, çılgın tasarımlar, birçok özelleştirme seçeneği, komik mekanizma ve daha pek çok şey gibi birçok benzersiz özellik sunuyor.

Oyunun başında, her maçta 32 oyuncu olacak, her seviyede elenecek ve sonuna kadar güvende kalan son oyuncu kazanan olacak. Her maçtan sonra, kazansanız da kaybetseniz de bazı jetonlar ve deneyim seviyeleri ile ödüllendirileceksiniz.

Oyun göründüğü kadar kolay değil ve zorlukları veya seviyeleri tamamlamak için çok fazla pratik gerektiriyor.

Bildiğimiz gibi, oyunun başında kilidi açılan ve kilidini açmak için uygulama içi satın alma gerektiren birçok güzel görünüm ve karakter var. Bununla birlikte, daha yüksek seviyelere ulaşarak da kilidini açabilirsiniz, ancak çok zaman ve sürekli çaba gerektirir.

Bu sorunu aşmak için, burada size tamamen yasal ve kilidi açılmış görünümlerle %100 çalışan Stumble Guys Mod Apk’yi sağlayacağım. Okumaya devam edin, en sevdiğiniz görünümlerin kilidini açmak için size en iyi stratejileri vereceğim.

Stumble Guys: Multiplayer Royale v0.30 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum Süreci İçin Basit Adımlar

  • Stumble Guys: Multiplayer Royale Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:
  • Stumble Guys: Multiplayer Royale APK dosyasını indirin.
  • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
  • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
  • Uygulama yüklenecek!

Stumble Guys Mod Apk Nedir?

Stumble Guys Para Hileli Mod Apk, Kitka tarafından geliştirilen resmi Stumble Guys: Multiplayer Royale’ın değiştirilmiş (kırık) bir versiyonudur.

Okumak  Woodturning v1.9.7 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Bununla, bir kuruş harcamadan, kilidi açılmış görünümler, sınırsız para, sınırsız mücevher, reklamsız ve diğer pek çok şey gibi tüm modlanmış özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Gerçek zamanlı çok oyunculu modda arkadaşlarınıza katılarak keşfetmek için eğlenceli nakavt battle royale oyununa sahip bir başka ilginç oyun.

  • Premium görünümlerin kilidi açıldı
  • Çok oyunculu battle royale modu
  • Engel Mücadelesi
  • Artık reklam yok
  • ÜCRETSİZ ALIŞVERİŞ

Stumble Guys, çok fazla konsantrasyon ve karakter gücü gerektiren ve sonunda her maçı kazanmanıza ve skor tablolarındaki konumlarını artırmanıza izin verecek bir oyundur.

Oyun, seviyeleri tamamlamak ve 32 oyuncu arasında ayakta kalan son adam olmakla ilgilidir.

Bu oyunda kendi odanızı oluşturarak arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir veya parti bölümüne bir davet kodu yerleştirerek diğer odalara katılabilirsiniz. Ancak, arkadaşınızla oyunun aynı sürümüne sahip olmanız gerektiğini unutmayın. Aksi takdirde sunucu değişikliğinden dolayı oyun içinde bağlanamazsınız.

Stumble Guys Mod Apk Özellikleri

Stumble Guys, gerçek çok oyunculu battle royale oyunu, birçok kişiselleştirme seçeneği, komik engeller, yumuşak kontroller ve oyunun her adımında size çılgın bir deneyim yaşatan daha birçok benzersiz özellik içerir.

Aşağıda, Stumble Guys Mod Apk’nin bazı özelliklerini vurguladım. Bu sitede yeniyseniz ve modu indirme konusunda kafanız karıştıysa, aşağıdaki özellikler sizi rahatlatacak ve karar vermenize yardımcı olacaktır.

Sınırsız para

Sınırsız para, Stumble Guys Mod Apk’nin öne çıkan bir özelliğidir ve oyun mağazasından beceriler ve karakterler gibi öğeler satın almamıza olanak tanır. Madeni paralar ayrıca karakterin adını birkaç kez değiştirmek için kullanılır.

Tüm reklamlar kaldırıldı

Stumble Guys’da video reklamlar her maçtan sonra görünür, bu da tamamlanması çok zaman alır ve çok fazla veri tüketir. Reklamları kaldırmak için debit veya kredi kartınızdan 1 dolar harcayarak Oyun İçi Reklamsız özelliğini satın almalısınız.

Okumak  Street Racing 3D v7.3.4 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Ancak Stumble Guys Mod Apk’ta tüm reklamlar kaldırılmıştır ve bu özelliğin keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz.

Sınırsız Mücevher

Mücevherler bu oyunun premium para birimidir ve onların yardımıyla oyun mağazasından yaygın, nadir ve destansı gibi her türlü kaplamayı satın alabiliriz.

Video izleyerek ve çok oyunculu maçlar kazanarak değerli taşlar kazanabilirsiniz.

Ücretli kilidi açılmış görünümler

Bu oyunda madeni para veya değerli taşlarla satın alabileceğiniz çok sayıda güzel görünüm var. Ancak, oyun içi sanal para birimiyle her karakterin görünümünün kilidini açmak çok zaman alıyor.

Yani Stumble Guys Apk’nin mod versiyonunda, bir kuruş harcamadan kullanabileceğiniz tüm görünümlerin kilidini açtık.

Adı sınırsız kez değiştirin

Bu oyunu uzun süredir oynuyorsanız bilirsiniz ki karakterin adını sadece bir kez ücretsiz olarak değiştirmemize izin veriyor ve bundan sonra isim değiştirirken para harcamak zorunda kalıyoruz.

Stumble Guys Para Hileli Mod Apk’ın değiştirilmiş versiyonunda, karakterin adını herhangi bir kısıtlama olmaksızın sınırsız kez değiştirebilirsiniz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top