Home » Supreme Duelist Stickman v2.4.5 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Supreme Duelist Stickman v2.4.5 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Supreme Duelist Stickman Para Hileli Mod Apk (Kaplamaların Kilidi Açıldı), şimdiye kadar bildiğiniz en eğlenceli ve eğlenceli çöp adam oyunudur. COVID-19 salgını sırasında biraz zaman öldürmek istiyorsanız, lütfen indirin ve deneyimleyin!

Stickman Supreme Swordsman hakkında

Şimdiye kadar, stickman serisi oyuncularla her zaman hem oynanıştaki hem de grafiklerdeki basitlik konusunda puan aldı ve bu da her zaman herkese yakınlık hissi veriyor. Sadece oyunlarda değil stickman, anlaşılması kolay ifadeler ve kolay iletilen mesajlarla animasyonda da başarılı. Aslında, eğlence alanında oldukça popüler olan bu türden birçok ürün var. Stickman Legends veya Mr Bow oyun pazarında popüler olan oyunlar olduğunu söyleyebiliriz.

Buna dayanarak, bugün sizi Neron’s Brother’dan tamamen yeni bir stickman tarzı oyunla, Supreme Duelist Stickman Para Hileli Mod Apk adlı bir oyunla tanıştıracağım. Bu oyun 2019’un başlarında piyasaya sürüldü, şimdiye kadar çok sayıda olumlu yorum aldı ve Google Play’de bir milyondan fazla indirme aldı.

Oynamak

Daha önce Shadow Fight 2 oynadıysanız, bu oyun ile Supreme Duelist Stickman Para Hileli Mod Apk arasında benzerlikler göreceksiniz. Temel olarak, bir düşmana karşı bir düelloya atılacaksınız. 1’e 1 savaş, basit bir oyun kuralıyla gerçekleşir: onu öldürün ya da ringden uzaklaştırın, kazanırsınız. Ancak, bu oyunun Shadow Fight veya bildiğiniz herhangi bir dövüş oyunu ile farklı bir çalışma şekli var.

 

Supreme Duelist Stickman v2.4.5 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Supreme Duelist Stickman Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Supreme Duelist Stickman Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  KartRider Rush+ v1.9.8 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Bu oyunda oyuncular, rakibinize benzeyen rastgele bir silahla donatılıyor. Ancak oyunu farklı kılan ise özel konsolu. Supreme Duelist Stickman Para Hileli Mod Apk, tüm düğme vuruşlarını, zıplamayı, büyüyü vb. kaldıracak ve oyunun iki ana hareketini tek bir sanal anahtarda birleştirecektir. Karakteri hareket ettirmek ve silahı belirtilen yöne doğrultmak için sanal butonu her tarafa sürükleyebilirsiniz.

Düşmana zarar vermek için, aldığınız silaha bağlı olarak onları vurmanız veya onları sahadan uçmasını sağlayacak kadar sert itmeniz gerekir. Ayrıca her silahın kendi işlevi ve kendi kullanımı olacaktır. Hepsini keşfedin!

Karakterler birden fazla dünyadan gelir

Supreme Duelist Stickman Para Hileli Mod Apk’da savaşa katılmadan önce görünüşünüzü biraz değiştirebilirsiniz. Çok fazla dış görünüm var ve burada farklı oyunlardan ve filmlerden birçok karakterle tanışacaksınız. Naruto, Luffy ve hatta Noel Baba ve daha birçok karakter keşfetmenizi bekliyor.

Bu, bu oyundaki silaha oldukça benzer. Supreme Duelist Stickman’a katıldığınızda, genellikle Thanos’un Infinity Gloves veya Captain America’s Vibranium kalkanı gibi çok heyecan verici silahlarla karşılaşabilirsiniz. Sayıların çeşitliliğine ek olarak, kullanımları ve özel işlevleri farklıdır.

Sanal düğmeyi hareket ettirmek için birkaç küçük adım, her bir silahın benzersiz yeteneğini etkinleştirecektir. Akıllıca kullanmak, savaşın kalbine ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Birçok Çekici Mod

Çevrimdışı ve çevrim içi modu yükseltecek sinyalsiz bir oyun olarak, ancak Supreme Duelist Stickman, oyuncuları memnun etmek için hala birçok farklı mod sunuyor.

İlk olarak, tek oyuncu modu sizi AI kullanarak 1v1 arenasına götürecektir. Silahları seçebilir, kendiniz ve AI için görünümler oluşturabilir veya rastgele bırakabilirsiniz. Bu modda, kurallar sonsuz koşu türünü takip etti, yani sıkılıncaya kadar savaşın ve eve gidin. Ayrıca makinenin seviyenize göre farklı zorluk seviyeleri de bulunuyor. En kolay seviye 1 ve en zor seviye 9’dur.

Okumak  GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Sonraki 2 oyuncu modudur. Bu modda oyun, arkadaşınızla bağlantı kurmak için Bluetooth veya Wifi bağlamanıza izin verir. AI yerine diğer oyuncularla savaşmanız dışında, kurallar ilk moda benzer.

Son olarak, ilginç bir meydan okuma hayatta kalma modudur. Bu moda katılırken, oyuncular bu mod için özel olarak tasarlanmış özel haritalara dahil edilecekler. Bir dizi yapay zeka kitlesel olarak ortaya çıkacak ve size saldıracak, göreviniz yenilmeden önce en yüksek puanları toplarken mümkün olduğunca çok sayıda düşmanı yenmek. Oyuncular daha fazla arkadaşını oynamaya davet edebilir.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top