Home » Sushi Roll 3D v1.6.3 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Sushi Roll 3D v1.6.3 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Sushi Roll 3D Para Hileli Mod Apk, dünyanın çoğu ülkesinde bilinen popüler bir yemektir. Yemek, yükselen güneşin ülkesi Japonya’dan gelir ve bu ülkenin ulusal kimliğinin bir yemeğidir.

Dünyanın farklı ülkelerindeki mutfağın özü bizi her zaman ilginç kılıyor. Japon sushileri, pirinç, deniz yosunu, köri gibi diğer malzemelerle yenen çiğ biftekleri de meraklandıracak…

Dünyanın en güzel suşi yemeklerini yapan usta bir şef ol. prestijli kişilikler. Sushi Roll 3D Mod’un sunduğu eğlenceli oyun, oyunu en heyecan verici eğlence biçiminde oynamanıza yardımcı olacak.

Oyun tarafından yapılan görevlere ve suşi yarışlarına katılın. Kapıları geçmek için tam bir yolu tamamlamanız gerekiyor. Suşi dükkanı şefi olun,

 

Sushi Roll 3D v1.6.3 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

 

Sushi Roll 3D Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur

Android cihazlar hakkında çok az bilginiz varsa, uygulama indirmek ve yüklemek çok da önemli değil. Ancak kurulu olan apk dosyasının kurulum süreci ile ilgili herhangi bir karışıklık olursa aşağıdaki rehberi takip etmenizi öneririm.

Adım 1: İlk olarak, yukarıdaki İndir düğmesine tıklayın. Bundan sonra, Sushi Roll 3D indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi birkaç saniye bekleyin ve ardından Şimdi İndir düğmesine tıklayarak apk örneğini bulun. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Adım 3: Bir sonraki adımda, cihazınızın dosya yöneticisine gidin ve indirilen Sushi Roll 3D dosyasını bulun.

Adım 4: Yükle düğmesine basın ve sınırsız oyun kaynaklarının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Not: Kurulum hatalarından kaçınmak için Ayarlar seçeneğine tıklayarak tüm 3. taraf uygulama izinlerini etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, orijinal sürümünü daha önce akıllı telefonunuza yüklediyseniz, önce onu indirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kurulum hataları ile karşılaşabilirsiniz

Sushi Roll 3D Para Hileli Mod Apk, çok saygın bir geliştirici olan say games geliştiricisi tarafından sağlanmaktadır. Çünkü topluluğa basit ama ilginç oyunlar getiriyorlar.

Okumak  Stumble Guys: Multiplayer Royale v0.30 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Diğer oyun yapımcılarına kıyasla onu bu kadar özel ve benzersiz yapan da budur. Oyun diyen oyunlar sizler için hızlı ama çok etkili bir eğlence doğası yaratır.

Oyuna katılabilir ve her yerde rahatlayabilirsiniz ve kısa süre çok fazla bir şeye ihtiyaç duymaz. Son derece eğlenceli oyun anları, enerjinizi yeniden kazanmanıza ve bir iş ve çalışma gününe devam etmenize yardımcı olacaktır.

Say Games’in bize sunduğu tüm oyunlar bu kadar. Sushi Roll 3D modu da önceden oluşturulmuş bir eğlence yönü ile önceden oluşturulmuş öncüllerine benzer olacaktır.

Oyun başlıyor

Sushi Roll 3D Mod, işlediğiniz ve geliştirdiğiniz bir suşi dükkanını simüle eden bir oyundur. Küçük bir dükkana sahip olun ve Japonya’da dünyanın en iyi suşisini yaratmak için büyüyün.

İş yapacak ve çekici suşi yemeklerinden yararlanacaksınız. Dükkan sahibi ve yemekleri yapan şef olmak, her şeyi en tatmin edici şekilde yürütmenizi kolaylaştıracaktır.

Ancak bununla birlikte, gelip hepsini çözmenizi gerektiren birleşik zorluklar geliyor. Müşteriler, sınırlı bir süre ile bir yemek hazırlamak için dünyanın her yerinden geliyor.

En doyurucu suşi yemeklerini hazırlamak hızlı ama aynı zamanda doğru olmalıdır. Tanrı’nın müşterileri, Tanrı’yı ​​​​memnun etmek, mağazanızı sonsuza dek hatırlamalarını sağlayacaktır.

Oyun grafikleri ve sesleri

Basit bir oyun olmasına rağmen görseller açısından da bize ilginç deneyimler yaşatıyor. Hack Sushi Roll 3D, 3D oyun platformuna göre tasarlanmış olup, malzemeleri gözlemlemenize ve farklı yemekler yaratmanıza olanak tanır. Tasarımın detayı ve inceliği, paylaştığınız zaman hissedebileceğiniz bir şeydir.

Buradaki malzemeler çok net ve ayrıntılı bir şekilde yapılmış, en özgün hissi veriyor. Oyuna katıldığınızda kendinizi canlı ve gerçek gibi hissedeceksiniz. Oyundan bahsetmek için yüksek kaliteli ses sistemi.

Okumak  Magic Rush Heroes v1.1.312 Para Hileli Mod Apk İndir

Doğrama, soyma veya diğer herhangi bir gıda işleme eyleminin sesleri, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi hayata geçirilir. Bu ilginç ses, sizi oyuna daha da fazla çekmek için bir araçtır.

Sushi Roll 3D’nin Mod versiyonunun özel özellikleri ile oyuncular daha çekici bir deneyime sahip olacaklar. Oyun mağazasında malzeme veya herhangi bir şey satın alabilmek için bir miktar paraya ihtiyacınız var. Sınırlı para, özgürce ve özgürce alışveriş yapmanıza izin vermez.

Ancak Sushi Roll 3D Para Hileli Mod Apk oyununun Mod versiyonu ile sınırsız paraya sahip olacaksınız. Sınırsız miktarda para almanıza yardımcı olur, böylece fiyat endişesi duymadan istediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz. Oyunu kolayca test edecek ve diğer oyuncuları geride bırakacaksınız.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top