Home » Suspects: Mystery Mansion v1.11.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Suspects: Mystery Mansion v1.11.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Android ve iOS için Suspects: Mystery Mansion Para Hileli Mod Apk ile harika bir soruşturmayı deneyimleyin. İndirin ve oyun hesabınız için sınırsız kaynak edinin.

Oyun hakkında

Cinayet bulmacası ve gerilim Bu sözler aklında mı çınlıyor? Cevap açık bir evet. Bu belirsiz tipin etkisidir. İnsanlara heyecan dalgalarını kolayca hissettirebilir ve koltuklarının kenarında olabilir. Ayrıca, filmlerde ve dramalarda en popüler türlerden biri olarak bilinir. Aynı zamanda çevrimiçi oyunlar söz konusu olduğunda en popüler türlerden biridir. Suspects: Mystery Mansion Para Hileli Mod Apk, türün popülaritesi hakkındaki açıklamayı haklı çıkarabilir.

Oyun henüz oyunculara açılmadı ancak insanlar fırtına gibi ön kayıt yapıyor. Oyunla ilgili küçük ayrıntıları veya büyük güncellemeleri kaçırmak istemiyorlar. Haydi oyundan bahsedelim ve oyunun çıkışıyla ilgili insanları çok heyecanlandıran şeyleri öğrenelim. Piyasada birçok gizemli oyun olmasına rağmen insanlar oyunu denemek için sabırsızlanıyorlar.

Suspects: Mystery Mansion v1.11.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Suspects: Mystery Mansion Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Suspects: Mystery Mansion Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Arkadaşlarınızla bulmacayı çözün

Kim arkadaşlarıyla kaliteli zaman geçirmeyi sevmez ki? Herkes oyun oynarken yaşadığı heyecanı arkadaşlarıyla paylaşmak ister. Arkadaşlarınızla gizemli bir oyun oynamaktan daha heyecan verici ne olabilir? Suspects: Mystery Mansion Para Hileli Mod Apk 10 kişilik bir grup gerektirir. Oyuna katılmak için dokuz gerçek kişiye daha ihtiyacınız var. Arkadaşlarınızdan sizinle birlikte oyuna katılmalarını isteyebilirsiniz. Köşkteki cinayet planını çözmek için onlardan size katılmalarını isteyebilirsiniz.

Okumak  Fortnite Battle Royale v18.10.0 Para Hileli Mod Apk İndir

Araştırma görevleriyle ipuçları alın

Cinayeti çözmek için kanıta ihtiyacınız var. Bu, soruşturma görevini yerine getirmek için ihtiyacınız olan ipuçlarını elde etmek için açık bir şeydir. Bu görevler sadece ipuçlarını bulmanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda sizi yavaş yavaş katilin kimliğini bulmaya da yaklaştıracak. Ancak, göründüğü kadar kolay değil. Torsiyonun ortaya çıktığı yer burasıdır. Katilin kimliğini araştırırken çok dikkatli olmalısınız.

Katillerin kimliğini bulmak zor

Daha önce de belirtildiği gibi, katili bulmak kolay bir iş değil. Spoiler ister misin? Pekala, burada katili bulmak zor bir iş çünkü katil grupta. Bunu duyunca şok olsaydın daha iyi olurdu. Genel olarak, en zor şey, grup içindeki katilin kim olduğunu bilmemenizdir. Aynı zamanda sette katilin kimliğini ve ipuçlarını da tartışmalısınız. Bildiğiniz her şeyi ortaya çıkaramayacağınız için çok dikkatli olmalısınız. Katil, soruşturmayı bitirmek için her yolu deneyebilir.

Şüpheliyi sınır dışı etmek için oy verin

Katilin kimliğini tartışmayı bitirdikten sonra. Gruptan zanlının sınır dışı edilmesi için oy kullanmaları istenecek. Şüpheliye oy vermek zorunda olduğunuz ipuçlarıyla birlikte içgüdülerinizi kullanmalısınız. Çok dikkatli olmalısınız çünkü sonunda yanlış bir seçim yaparsanız katilin oyunu kazanmasına yardımcı olacaksınız. Is’t Suspects: Mystery Mansion Para Hileli Mod Apk akıllara durgunluk veren bir oyundur.

Sadece maçı bekleyin ve heyecanı yaşayın. Sınırsız kaynak elde etmek için Suspects: Mystery Mansion Para Hileli Mod Apk’yı indirin.

Şüpheliler: Mystery Mansion Mod Özellikleri:

Sınırsız kaynak
Kurulumu ve kullanımı kolay
İndirmesi ücretsiz
Şüpheliler: Mystery Mansion Mod APK, tüm Android sürümlerinde çalışır
Yasaklama önleme sistemi
Cihazınızı rootlamanıza gerek yok

Talimatlar:

Suspects: Mystery Mansion’da nasıl daha fazla ödül alabilirim?

Suspects: Mystery Mansion hileli apk’yı sitemizden ücretsiz olarak indirerek sınırsız kaynağa sahip olabilirsiniz.

Okumak  Trade Island v3.10.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bu MOD ücretsiz ve %100 güvenli mi?

Herhangi bir risk almadan mod .apk’mizi indirin. Ayrıca ücretsiz ve kullanımı kolaydır. Cihazınızı rootlamanıza gerek yoktur.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top