Home » Sword Master Story v4.2.313 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Sword Master Story v4.2.313 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Kılıç ustasının hikayesine giriş

Güzel oyun, her sahnede heyecan verici bir şekilde dövüşüyor, üzerinizde stres yok, sadece seçin ve büyüleyici anların tadını çıkarın. Sizde böyle bir oyun oynamak istiyorsanız hemen Sword Master Story Para Hileli Mod Apk’sini indirin. Mükemmel bir kılıç ustasına dönüş!

Sizinle küçük bir konuşma, bu oyun hack and slash sunuyor ama buna inanmamalısınız. Bu oyun, boşta savaş rol yapma oyununa çok benzer. Dövüş oyunları hayranıysanız, dövüşürken kusursuz olan güzel karakterler, hızlı bir şekilde yükseltmek istiyorsanız ve eğlenceli dövüşlerden hoşlanıyorsanız, Sword Master Story Para Hileli Mod Apk en iyi seçimdir. Sert dövüş stilini sevenler için bu oyun muhtemelen sizin için dövüşmüyor.

Komplo

Sword Master Story Para Hileli Mod Apk, tarikatın tek hayatta kalan ve aynı zamanda dünya barışı için hayatını feda etmeye yemin eden büyük bir kılıç ustasının hikayesini anlatıyor. Eski kardeşlerinin gidişiyle yılmayan Kılıç Lideri, Kötü Tarikat’a karşı dikenli yoluna devam etmeye kararlıydı.

Buna karşılık, güçlü tanrılar olan birçok kahramanı işe alacak. Her savaşta düşmana bağlı olarak, kılıç komutanı oluşumu farklı şekillerde düzenleyecektir. Sword Master Story Para Hileli Mod Apk oynarken, her savaşta güçlü bir dostluğa da şahit olacaksınız. Öğretmenler hep aynı takımda yaşar ve yan yana ölürler. Zafer, elbette, bir kişi ile mümkün değildir.

 

Sword Master Story v4.2.313 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

1. “Sword Master Story Para Hileli Mod Apk” İndir
2. İndirme Apk’sını internet / wifi kullanmadan yükleyin.
3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
4. Android cihazınıza tamamen yüklenmesine izin verin
5. MOD APK’yı açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
6. Tebrikler, bugün Android cihazınıza Sword Master Story yüklendi, bu oyunu hackleyebilir ve keyifle oynayabilirsiniz. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki adımlardan sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Okumak  Real Bike Racing v1.2.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oynamak

Sword Master Story Para Hileli Mod Apk, Koreli bir yayıncıdan boşta bir aksiyon oyunudur. Birçok kahramandan oluşan bir ekibe sahip bir Kılıç Ustası olarak oynayacaksınız. Bu kahramanların her biri benzersiz bir hazineye sahip olacak. Rütbelerdeki kahramanlar 4 sınıftan oluşacak ve 5 farklı özelliğe sahip olacak.

Her savaştan sonra, doğrudan dahil olan kahramanlar seviye atlayacak ve daha güçlü, daha güçlü ve yenilmez hale gelecek.

Sword Master Story’nin oynanış biçimindeki tüm farkı yaratan nokta, seviye atlama, yeniden doğuş ve aşkınlık sürecidir. Savaşın seviyesine bağlı olarak Kutsal Bakireler bu yetenekleri kademeli olarak kazanabilirler. Bu yapıldıktan sonra, resmi olarak “güçlü takım” saflarına katılır. O zamandan beri, savaş daha şiddetli ve çekici olacak.

Çeşitli silah sistemi ve karakterler

Sword Master Story Para Hileli Mod Apk, farklı yetenek ve güçlere sahip 40’tan fazla kahramana sahiptir. Silahlar 50’den fazla tür içeriyor, hepsi birinci sınıf, çeşitli zırhlar ve karakteri güzelleştirecek kıyafetler.

Pek çok çekici oyun modu ile oynamak için 10 farklı sahne var: PvP, klon zindanları, patron dövüşü, lonca oluşumu. Ve nasıl oynarsanız oynayın, oyundaki dövüş ve hedef alma sahnelerinin çoğu hemen hemen otomatik olduğundan, savaşta savaşma konusunda endişelenmenize gerek yok. Bu boşta oynanış, bu tür keyifli dövüş rol yapma oyununa aşina olanlar için büyük bir teşviktir, ancak deneyimli oyuncuların fazla ilgilenmemesine neden olan bir nokta olabilir.

Ne de olsa çok müşteri var. Dilerseniz dilediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz. Beğenmezseniz, eğlenmek için izleyin ve sonra başka bir oyun oynayın, sorun değil. Sonuçta, hiçbir oyun tüm insanların tercihlerini tatmin etmeyecek.

Boşta kalan oyunları sevmiyorum, özellikle de düşmanları vurma hedefiyle aktif olarak pratik yapma becerisine müdahale edemediğimde. Ama sonunda, Sword Master Story’yi geri alamam, bu yüzden bu harika oyunun arkasında büyük bir neden olması gerektiğini biliyorsunuz.

Okumak  Barbie Dreamhouse Adventures Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

İlk defa, sık sık boşta oyunlar oynayan kardeşlerin hissini anladım: Güçlü kılıçları izlemekte özgürüz ve pitoresk karakterler sırayla savaşıyor ve mükemmel beceriler üretiyor. Bu bakış açısı yalnız oynarken nadiren takdir edilir çünkü nasıl hareket edeceğinizi, savunacağınızı ve kombo yapacağınızı düşünmekle meşgulsünüz. Kısacası sadece oynarken görebileceğiniz güzel şeyler var.

Grafikler ve ses

Büyük kılıç ustamız bir çiçek ormanında kaybolmuş bir kılıç gibidir. Oyundaki azizlerin çok güzel olduğunu, her birinin bir görünümü olduğunu ancak herkesin güzel olduğunu söylemek gerekir.

Görüntü, kılıç ustalarının ve büyük azizlerin danslarının muhteşem kılıç aurasını yayan ışık efektleri serisinde de benzersizdir. Bu dövüş oyunu, bir Kore tarihi filminin oyun versiyonu kadar güzel.

Seslendirme de bu oyunun benzersiz bir özelliğidir. Bazıları sevimli ve sevimli, bazıları görkemli, her bir kahramanın çekici sesini duyacaksınız. Bazen bedeninizde yorulduğunuzda sadece sesi dinlemek ve ardından becerileri kullanırken kılıçların zarif hareketlerini izlemek ruhu yenilemek için yeterlidir.

Kılıçları oyuncunun duygularına yaklaştıran aynı büyüleyici seslerdir ve gerçek güzellikle omuz omuza duruyormuş gibi hissederler.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top