Home » Tacticool – 5v5 shooter v1.40.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Tacticool – 5v5 shooter v1.40.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Tacticool Para Hileli Mod Apk, tüm dünyada en popüler oyundur. Burada dövüş becerilerinizi gösterebilir ve daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bu oyun, diğer oyuncularla rekabet edebileceğiniz ve yok edilebilir bir ortamda hayatta kalabileceğiniz için zorlu.

Tacticool MOD APK

Bu oyunu oynayan 14 milyondan fazla insan var, 2021’in en iyi oyunu. Görevleri tamamlamak ve oyuncu becerilerinizi geliştirmek, klanlara katılmak ve takım arkadaşlarınızla sesli sohbeti kullanmak için farklı ödüller almak için günlük olarak yüklenen farklı görevler var.

Oyunun tadını çıkarın ve oyunun en iyi seviyelerinin kilidini açın, farklı silahlar kullanın, oyuncunun hızını ve diğer birçok tekniği artırın. Oyunu keşfedebilir ve oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve Tacticool Mod Game’in en güzel anlarının tadını çıkarabilirsiniz.

Tacticool Apk Mod’u oynamakla ilgileniyorsanız, zamanınızı boşa harcamazsanız, indirme düğmesine tıklayıp herhangi bir kayıt olmadan cihazınıza kurabilirsiniz. Özgürlüğü hissedebilir ve çok ilginç taktik dövüş oyununun tadını çıkarabilirsiniz.

Modun bu versiyonunda ücretsiz olarak sınırsız gümüş ve altın alabilir ve farklı silahların ve farklı ekipman türlerinin kilidini açabilirsiniz. Tacticool Mods Apk’nin grafikleri çok güzel ve göz alıcı.

İlk seviye tamamlandığında, bir sonraki seviyenin grafikleri otomatik olarak değiştirilecektir. Fon müziği, iyi müzik efektleri üretebilen ve patlama seslerinin keyfini çıkarabilen çok keyifli.

 

Tacticool – 5v5 shooter v1.40.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Yükleme Rehberi

Unutmayın: Bu MOD’u kurmak için bazı basit adımlar. Bilmiyorsanız takip edin.

  • İndirme sayfasından Tacticool MOD APK’sını indirin.
  • Dosya yöneticisini açın ve indirme klasörünüze gidin.
  • İndirilen apk dosyasına dokunun.
  • Bu ilk kez yapıyorsanız, Bilinmeyen Kaynak Yükleme iznini etkinleştirin. Aksi takdirde, bu adımı görmezden gelin.
  • Şimdi yükle düğmesine basın ve bitmesine izin verin.
  • Şimdi yüklü uygulamayı açın ve uygulamanın özelliklerinden yararlanmak için gerekli izinlere izin verin.
  • Sınırsız premium özelliklerin keyfini çıkarın.

Özellikleri

Tacticool, Panzerdog Studio’nun ilk ve tek eseridir. Geliştiriciler bu oyuna kalplerini koydular ve şimdi size oyunun ana özelliklerinden bahsedeceğiz.

Okumak  Idle Shopping Mall v4.1.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Çok çeşitli silahlar arasından seçim yapın

Tacticool’daki her savaş dört dakika sürer. Bu süre zarfında, mümkün olduğunca çok puan kazanmanız gerekir. Üstelik bu, rakipleri yok edebilecek güçlü bir silah gerektirir. Neyse ki cephanelikte her şey yolunda çünkü proje elli farklı silah sunuyor.

Tabanca, makineli tüfek, saldırı tüfeği, pompalı tüfek, keskin nişancı tüfeği, roketatar ve özel silahları kullanabilirsiniz.

İkincisi el bombaları, mayınlar, duman bombaları ve C4’ü içerir.Genel olarak, set standarttır, ancak savaş başlamadan önce yalnızca sınırlı miktarda paranız olduğunu düşünmeye değer. Bu nedenle, savaş taktiklerinizi önceden dikkatlice düşünmeniz ve buna göre silah satın almanız gerekir.

Eşsiz becerilere sahip savaşçıların kilidini açın

Tacticool’da savaşa başlamadan önce karakter kombinasyonlarını özelleştirmeniz gerekiyor. Toplamda, seçilen kahraman modelini, ekipmanı, birincil ve ikincil silahları yerleştirebileceğiniz üç ayrı gruba erişebilirsiniz.

Toplamda 22’den fazla benzersiz dövüşçüyle tanışabilirsin. Her birinin kendine has özellikleri ve bonusları vardır. Ek olarak, karakterlerin kendi nadirlik seviyeleri vardır. Uzmanlık kavramıyla burada karşılaşıyorsunuz.

Bazı operatörler, örneğin bir tüfekle uğraşmakta diğer silahlara göre daha iyidir. Ödüller ayrıca yeniden yükleme, koşma, ateş etme, yaralanmalardan sağlık puanlarını kurtarma vb. hızıyla da ilgili olabilir. Karakter seçimine akıllıca yaklaşmaya değer.

Örneğin, bir keskin nişancı pozisyonlar arasında hareket etmek için hızlı ve hafif olmalı, bir silahşör ise tüm hasarı alabilmek için sağlıklı olmalıdır. Yeni dövüşçülerin kilidini açmak için belirli bir karakter için farklı ödüller içeren sandıklar satın almanız gerekiyor.

Yüksek kaliteli fiziğin tadını çıkarın

Tacticool, örneğin duvarların arkasına saklanma, çatlaklardan ateş etme vb. gibi çevreyle aktif olarak etkileşime girmenizi sağlar. Çevrenin tüm unsurları fizik yasalarına tabidir. Böylece, istediğiniz engeli yok etmek için bir silah kullanabilir veya bir el bombası atabilirsiniz.

Okumak  Gate Of Mobius v2081 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Rastgele bir mermi, bir el bombasının patlamasından uçan bir taş veya hareket eden bir araba – tüm bunlar sizi burada öldürebilir. Dinamik oyun, sizden hızlı ve doğru eylemler gerektirir, bu nedenle özellikle dikkatli olun.

Aslında fizik, projenin ana özelliklerinden biri çünkü Android oyun geliştiricileri genellikle böyle bir yöne dikkat etmiyor. Ancak fizik sayesinde Tacticool’daki etkinlikler için farklı seçenekleri her zaman aklınızda tutmalısınız. Her küçük şeyin ve her kazanın savaşın gidişatını kökten değiştirebileceğini unutmayın.

Grafikler ve ses

Grafik bileşeni, Tacticool’un ana kozu değil, ancak yine de iyi bir seviyeye sahip. Üst görüş kamerası ile karakterinizi kontrol edebilirsiniz. Birçok nesne yok edilebilir ve genel çevre hala çok yüksek bir kaliteye sahip. Üstelik patlama, silah sesleri ve epik müzik seslerini de duyabilirsiniz.

son sözler

Buradan en güncel Tacticool Para Hileli Mod Apk’yı kolayca indirebilir ve isabetli atışlar yapabilirsiniz. Ve birçok ilginç özellik edinin, arka plan sesinin keyfini çıkarın ve rakibinizi öldürün. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, aşağıya yorum yapın, ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top