Home » Takashi Ninja Warrior v2.5.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Takashi Ninja Warrior v2.5.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Betimlemek

Yukarıda bahsedildiği gibi, bu devrimci ve ninja dövüş oyunudur. Şaşırtıcı olan, yenilikçi oyun, yoğun patron dövüşleri ve mükemmel grafikler. İlginç bir şekilde, mobil cihazınız aracılığıyla avucunuzun içinde bunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Orta çağda geçen bu oyun aynı zamanda farklı RPG unsurlarına sahiptir. Bir suikastçı ve cesur bir savaşçı olabileceğinizi göstermek için şimdi Takashi Ninja Warrior’ı indirin. Bu, mobil cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi 3D oyunlardan biridir.

Harika grafikler ve kılıç dövüşleri yaşamak istiyorsanız, Takashi Ninja Warrior Para Hileli Mod Apk da oynayabileceğiniz en iyi oyundur.

Bu oyunda bir samuray suikastçısısınız ve amacınız yozlaşmış güçlere karşı savaşmak ve birçok kişiyi kurtarmak. Patron savaşlarına girerken ve farklı görevleri tamamlarken kendinizi en şiddetli kılıç dövüşlerine hazırlayın.

Takashi Ninja Warrior v2.5.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Takashi Ninja Warrior Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur

Android cihazlar hakkında çok az bilginiz varsa, uygulama indirmek ve yüklemek çok da önemli değil. Ancak kurulu olan apk dosyasının kurulum süreci ile ilgili herhangi bir karışıklık olursa aşağıdaki rehberi takip etmenizi öneririm.

Adım 1: İlk olarak, yukarıdaki İndir düğmesine tıklayın. Bundan sonra, Takashi Ninja Warrior indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi birkaç saniye bekleyin ve ardından Şimdi İndir düğmesine tıklayarak apk örneğini bulun. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Adım 3: Bir sonraki adımda, cihazınızın dosya yöneticisine gidin ve indirilen Takashi Ninja Warrior dosyasını bulun.

Adım 4: Yükle düğmesine basın ve sınırsız oyun kaynaklarının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Not: Kurulum hatalarından kaçınmak için Ayarlar seçeneğine tıklayarak tüm 3. taraf uygulama izinlerini etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, orijinal sürümünü daha önce akıllı telefonunuza yüklediyseniz, önce onu indirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kurulum hataları ile karşılaşabilirsiniz.

İlginç hikaye

Takashi Ninja Warrior, oyundaki en ilginç hikayelerden birine sahip. Hikaye, sırlar diyarı olan Tochi’den alınmıştır. Arashi’nin oğlu Takashi’yi oynayacaktın. Arashi’nin bir Japon ninja kılıç ustası olduğunu not etmek önemlidir. Ayrıca ölümcül bir kılıca sahiptir ve Tochi’nin yozlaşmış güçlerini yenmekten keyif alır.

Okumak  Banana Kong v1.9.7.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bu, şüphesiz oyunculara benzersiz bir deneyim sunan nihai bir ninja macera oyunudur. Arashi ailesinden ilahi bir direniş var ve bunu kendi yararınıza kullanabilirsiniz. Savaşmak için kılıç, çekiç, shuriken ve balta kullanabileceğinizi belirtmekte fayda var.

Ana hedef, karanlığın güçlerine karşı savaşmak ve onları tamamen yok etmektir. Bir diğer önemli şey ise karakterinizi yükselttiğinizden, zırhınızı güçlendirdiğinizden, becerilerinizi geliştirdiğinizden ve silahların kilidini açtığınızdan emin olmaktır. Karanlığın güçlerini yenerken Japon topraklarını da keşfedebilirsiniz.

Takashi Ninja Warrior’ın oyun haritası, keşfetmek istediğiniz başka bir özellik. Birbirine bağlı bir haritalama sisteminden yararlanır. Bu, oyuncuların gizli yollardan farklı konumlara girmesini mümkün kılar.

Haritaya girmek için farklı gizli odalar var. Şaşırtıcı bir şekilde, bu odada gizli hazineler bulacaksınız. Takashi Ninja Warrior bir sürü harika şeye sahip, bu yüzden şimdi indirmelisiniz.

Çok çeşitli silahlarla bir ninja savaşçısı gibi savaşın

Bir savaşçı olmak ve tüm olağanüstü dövüş ninja becerilerini kazanmak ister misiniz? Hemen akıllı telefonunuza Takshi Ninja Warrior yükleyin çünkü bu oyun size ölümcül silahlar ve harika güç becerileriyle dolu gerçekçi Ninja dövüşü deneyimi sağlayabilir.

Sizi Giant Katana, Blood Sword, Dragon Bone, Hammer of Giants ve Twins Blade gibi çeşitli silahlarla donatıyor. Ayrıca ileri düzey oyunlar oynamak ve gerçek bir Ninja savaşçısı gibi yaşamak için Metal Shuriken, Fire Shuriken ve Poison Shuriken gibi fırlatılabilir ninja bıçaklarına da başvurabilirsiniz.

Karakterinizi yükseltin ve çok çeşitli kıyafetler donatın

Ninja Warrior’ınızı ölümcül modlar ve evrimlerle yükseltmenin zamanı geldi! Takashi Ninja Warrior, gücü, savunmayı, eklentileri ve hasarı artırabileceğiniz özelleştirilebilir ve yükseltilebilir savaşçılar sunar.

Ayrıca General Kamishimo, Water Ties, Smoke Shinobi, Red Tsukuyomi, Leaf’s Nuno, Tochi’s Megumi, North Bear, Purple Ninja ve en değerli iblis Tochi gibi efsanevi kostümleri de satın alabilir ve kuşanabilirsiniz.

Okumak  Ludo King v6.4.0.200 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Tüm bu kostümleri özel bir ücret karşılığında donatabilir ve kendi avatarınızı özelleştirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda listelenen Takashi Ninja Warrior’ın mod sürümünü de indirebilirsiniz. Sadece akıllı telefonunuza kurun ve oyundaki her ücretli varlıkla en havalı özelliklere ücretsiz sahip olun! Eğlence!!

Ücretsiz mod ile seviye atla

Bu harika özelliklerden sonra, Takashi Ninja Warrior Para Hileli Mod Apk içinde, maliyetli uygulama içi satın alımlar ve oyunun reklamlarla dolu kullanıcı arayüzü de dahil olmak üzere hala büyük kusurlar var.

Bu oyunu henüz oynamadıysanız, silah başına 4,99 dolara kadar ücret aldığını ve havalı kıyafetler için aynı olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca, çevrimiçi reklamlardan kurtulmak istiyorsanız, 190,00 INR tutarında bir ödeme yapmanız gerekir.

üzülme, mutlu ol! Son olarak, makale için şaşırtıcı oyun ortaya çıkıyor, Takashi Ninja Warrior MOD APK. Şimdi tek ihtiyacınız olan bu muhteşem oyunu aşağıdaki en çok indirme bağlantısından indirmek ve hemen akıllı telefonunuza kurmak.

Sonunda, diğer tüm varlıklarda olduğu gibi, aynı Takashi arayüzündeki ücretli silahlardan herhangi birini ücretsiz olarak seçebilirsiniz. Takashi Ninja Warrior MOD APK’yı indirin ve tüm değerli varlıklarınızla seçtiğiniz Ninja oyun arayüzünü oynamaya başlayın.

Sonsuz mağaza içi satın alımlar yapmak için sınırsız para ve elmas

Madeni paralar ve elmaslar, sırasıyla Takashi Ninja Warrior içindeki sanal oyunlar için birincil ve ikincil fonlardır. Bu oyun parasını efsanevi silahları ve tüm tasarımcı kıyafetlerini oynamak için kullanabilirsiniz. Fakat sonuç olarak bu iki para birimini oyun oynarken kazanmak oldukça zordur.

Endişelenmeyin, daha önce Takashi Ninja Warrior Para Hileli Mod Apk’yı indirin. Tek bir kuruş ödemeden sınırsız para ve elmas sunan resmi oyunun zengin özelliklere sahip versiyonudur. Artık tüm favori silahlarınızı ve özelleştirmelerinizi hiçbir ücret ödemeden uygulayabilirsiniz!

Okumak  Asphalt 9 Legends v3.0.2 Para Hileli Mod Apk İndir

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top