Home » Tap Empire v2.15.15 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Tap Empire v2.15.15 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

İş takıntısı var ama eğlenmek ve aynı zamanda cüretkar bir iş oyununun tadını çıkarmak mı istiyorsunuz? Imperial Tap Empire Para Hileli Mod Apk. Flaregames yakın zamanda piyasaya sürülmesine rağmen, önceki oyunların başarıları Tap Empire’ın büyümesi ve genişlemesi için bir sıçrama tahtası sağladı. Idle Clicker’ın getirdiği şey, en başından beri, Flaregames’in beklentilerinin çoğunu yerine getirdi.

Oyunculardan gelen çok iyi incelemeler ve olumlu yorumlar, sürekli olarak bu yeni ürüne odaklanmak için büyük bir teşviktir.Dünya büyüyor ve teknoloji daha modern. 4.0 çağının ortasında, işleri otomasyona atamak bir trend. Tap Empire dünyasında, iş bir istisna değildir.

Piggy B’nin garson olduğu biliniyor, ancak hırsı Piggy B’yi milyarder olmak için umutsuz hale getirdi. Bosworth’un açgözlülüğü ve açgözlülüğünden önce, müreffeh bir iş kurmak, zengin olmak için hızla kar biriktirmek ve kötü güçleri devirmek gerekiyor.

Tap Empire v2.15.15 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir 

Tap Empire’ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

Tap Empire oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın

Gündelik Boşta Tapper Oyunu

Oyunda, hazineleri toplamak ve büyük bir imparatorluk inşa etmek için görevleri tamamlayarak bir Piggy B olacaksın. Aldığınız tüm para kumbaraya gönderilecek…

Her seviye farklı görevler gerektirecek; Ana işleviniz tıklamak ve tıklamak ve tıklamaktır. Çoğu kaldırma işleri yapıyor. Kurumsal ve üretkenlik seviyesi, dokunduğunuzda her şey otomatik hale gelecektir. Üretim sürecine çok fazla dahil olmanıza gerek yok, kurduğunuz sürece her şey otomatik olacak. İkincisi için büyük miktarda para alacaksınız.

Okumak  Vegas Crime Simulator v5.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

.Oyunun seviyesine bağlı olarak, bazı ekranlar aracılığıyla herhangi bir atölyenin kilidini açacaksınız. Daha fazla para kazanmanıza yardımcı olmak için yükseltin.

Her seviyede, üç fabrikadan herhangi birine yükseltmeniz gerekecek, sadece dokunup bekleyin, görevi tamamlayacaksınız. İş çok basit, buradaki sorun şu ki, sabır ve sıkı çalışmaya ihtiyacınız var.

grafik

Grafikler çok güzel ve eğlenceli. Diğer oyunlarla karşılaştırıldığında Tap Empire Para Hileli Mod Apk, King’s Candy Crush’a benzer bir oynanışa sahip. Biraz farklı, ancak oynanış farklı, bu yüzden oyunun grafiklerine olan ilgi de oyuncu için Tap Empire’a sürükleniyor.

Efektler ve görüntüler özenle hazırlanmış. İyi ses eğlencelidir ve oyuna mükemmel şekilde uygundur. Arayüz basit, anlaşılması kolay ve sezgiseldir.

Özet

Grafik bakımı kapsamlı ve anlaşılması kolay oynanış; Eğlence ile ilgili işleri tercih edenler ve sabırlı olanlar için gerçekten Tap Empire. Tap Empire Para Hileli Mod Apk’ın getirdiği şeyler, keşfetmenize ve fethetmenize izin verecek çeşitli ekranlardan yoksun olmanıza neden olmaz.

Oyunun boyutu da büyük değil, çok oyunculu bir deneyim getirmeyi vaat eden orta sınıf cihazların çoğu için uygundur.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top