Home » Taptap Heroes:Soul Origin v1.0.0309 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Taptap Heroes:Soul Origin v1.0.0309 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Taptap Heroes : Soul Origin mod APK 

Google Play Store’da erişilebilen birçok dövüş RPG oyunu var ama bunların arasında Taptap Heroes: Soul Origin Mod Apk muhtemelen tüm zamanların en çok indirilen oyunu.

Oyun, HD tasarımları ile olağanüstü ve Taptap Heroes: Soul Origin Para Hileli Mod Apk’deki karakter büyük ölçüde gelişti. Oyunun her bir unsurunun kendine özgü bir karakteri vardır.

Rakip tarafında savaşta hareketten onları yenmek için programlanmış tıklamaya kadar oyunun ana özelliği.

Hafif olması, kapasite sorunları konusunda hiçbir müşteriyi rahatsız etmeyecektir; Oyun istifleme çok hızlı olacak, bu yüzden oyunu istiflemek için uzun süre beklemenize gerek yok.

Ayrıca modda Click Heroes Hediye Kodu, Click Heroes Level List, Click Heroes List ve daha birçok kaynağa sahip olabilirsiniz.

Ayrıca, akıllı telefonunuza ücretsiz olarak indirilip yüklenebilen Play Store’dan Taptap Heroes: Soul Origin’i indirin.

Ancak oyunu kazanmak için çok önemli olan Taptap Heroes: Soul Origin’e sahip değilsiniz ve premium özelliklere erişiminiz yok.

 

Taptap Heroes:Soul Origin v1.0.0309 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

  1.  “Taptap Heroes:Soul Origin Mod Apk” indirin.
  2.  İnternet/wifi olmadan apk indirmeyi kurun.
  3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
  4. Android cihazınıza tam olarak yüklenmesine izin verin
  5. Mod apk dosyasını açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
  6. Tebrikler! Artık Android cihazınıza Taptap Heroes:Soul Origin Mod’u yüklediniz.
  7. Onunla oynamanın keyfini çıkarın. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki prosedürden sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Taptap Heroes: Origin of the Soul’un Önemli Noktaları

Oyunun öne çıkan özellikleri ve ana özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

Okumak  Taxi Sim v1.2.31 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

kulak misafiri olmak

Ekrana sadece bir dokunuşla bu son derece bağımlılık yapan oyunu takdir edin; Ekrana bir dokunuşla takip ettiğinizde, düşmanların hareketini dönüm noktası üzerinde yönlendirmenize yardımcı olacaktır.

Düşmanların hareketi ustada sizi yenmek için sürekli hazır olacak. Bu nedenle, bu RPG tabanlı oyun derecelendirmesini tahmin etmek için olabildiğince hızlı tıklarsanız daha iyi olur.

etkin olmayan oyun

Ekrana sık sık dokunmamayı tercih ediyor ve bunun için çok fazla olumsuzluk yaşıyorsanız 7 saat oyundan çıkış yapın; Düşmanların hareketini doğal olarak ezmenize izin verecek.

Bu nedenle, puan almakta yavaşlarsanız Taptap Heroes: Soul Origin’e göz atın. Orduyu ezme hareketiniz doğal olarak artacaktır.

Kişiselleştirme

Hızlı zafer için sıcaklığınızı artırmak için kahramanlarınızı ve karakterinizi yeni kıyafetler ve koruyucu katmanlarla değiştirin. Oyunu havalı hale getirmek için karakter gelişiminizi yapın.

Karakterler

Görevle birlikte birçok yeni karakter toplayın ve karakter sayısı 200’e kadar değişebilir. Oyununuz devam ettikçe yeni karakterler toplayabilirsiniz.

Günden güne ödüller

Düzenli olarak günlük ödüller alacaksınız. Rutin üzerinde oyuna tıkladığınızda, her gün giriş yapmanız için size jeton verilecektir.

trol

Yeterince jeton aldığınızda, her zaman satın alınan ödülleri ve jetonları alma şansına sahip olacak zor Troll’e dikkat edin.

Liderler Sıralaması

Öncüler panosunu kontrol ederek diğerlerinin nerede durduğunu görün, ilerlemenizi öncüler panosunda paylaşın ve diğer oyunculara kıyasla nerede olduğunuzun farkında olun.

alan

Diğer süper kahramanlarla birlikte sahanın donuk sert ikliminde oynayın,

Bu süper kahramanlar sadece oyun sitesinden seçilecektir.

Taptap Heroes : Soul Origin Para Hileli Mod Apk çizimleri sıkı bir çalışmadan sonra oluşturuldu; Gerçekçiliği, diğer bileşenlere kıyasla olağanüstü ve refahının anahtarıdır. Usta hocanın yanında her karakter kapsamlı bir şekilde planlanmış ve çok hızlı görünüyordu.

Okumak  Egg Inc v1.21.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

kuvvetler

Her süper karakterin kendi gücü olacak veya güçlerini yükseltmek için oyundaki enerji iksirini alabilirler.

ana oyun

Bu oyunu gerçek bir oyun olarak kullanmanıza izin verilir, çünkü kazanma şansı sadece bu oyunu birçok teknikle oynadığınızda.

canlı

Taptap Heroes: Soul Origin, android telefonlar ve Android çerçevesine dayalı diğer tüm araçlarla uygulanabilir, ancak oyun için tek ön koşul, android sürüm 4.2 veya daha fazlasıdır.

Son

Google Play Store’da olduğu gibi, başka birçok RPG tabanlı oyuna sahip olacaksınız, ancak oyunun temel doğası, tasarımları ile birlikte zekasıdır.

Herhangi bir dövüş oyunu arıyorsanız, şimdiye kadar en çok indirmeye sahip olan Tap Heroes Mod Apk’yi yürekten öneririz.

Taptap Heroes: Soul Origin oyuncu incelemeleri son derece tatmin edici. Google Play Store’da müşteri puanlarını ve geri bildirimlerini bile kontrol edebilirsiniz.

Taptap Heroes: Origin of the Soul’un Sonucu

Ünlü kritika modunun büyük başarısından sonra, size o oyunun devamını getiriyoruz.

Taptap Heroes: Soul Origin, serinin yeni bölümüdür ve aynı zamanda önceki oyunu kadar şaşırtıcıdır.

Bu oyunu tek kelime ile anlatmaya çalışırsak, kritika’nın yeni piyasaya sürülen yükseltilmiş bir versiyonu olduğunu söyleyebiliriz.

Bu dizinin ilk bölümünü oynayan kullanıcılar, kendileri için büyük bir nimet olabilecek deneyimleriyle kendilerini ilişkilendirebilecekler.

Önceki sürümdeki özellikler korunur ve muhteşem oynanış nedeniyle kullanıcılar onu tekrar oynamayı sevecektir.

Taptap Heroes: Soul Origin Para Hileli Mod Apk google play store’da mevcut ancak bu türdeki diğer oyunlar gibi ücretsiz değil.

Bu oyunu oynamak istiyorsanız, oyunda bulunan farklı karakterler ve silahlarla tüm aşamaları içeren tüm özelliklerine erişmek için ödeme yaparak satın almanız gerekecek.

Herhangi bir kullanıcı bu oyunu satın alırsa, oyunun çevrimiçi bir versiyonunu oynuyor diyebiliriz. Bu oyun son zamanlarda piyasaya sürüldüğü için çok fazla oyuncu bulunmuyor ancak sayı her geçen gün artıyor.

Okumak  Bloons TD 6 v28.3 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Bu oyunu yeni bir hesap oluşturarak oynayabilir veya Google Play Oyunlar profilinize bağlanacak eski hesabınızı kullanabilirsiniz.

Bu oyunda görevleri ve aşamaları tamamlamak hiç de zor değil. Tek yapmanız gereken ekrana dokunarak oyun içi para birimi ile satın alabileceğiniz veya görevleri tamamlayarak kazanabileceğiniz farklı türde silahlarla düşmanlarınızı yok etmek.

Bu oyunun görsel grafikleri tek kelimeyle harika ve önceki sürümdeki her özellik korunuyor.

Oyuncular kendilerini önceki sürümle ilişkilendirebilecek ve benzer oynanış sayesinde kolayca ustalaşabilecekler.

Aşama hedeflerinizi tamamlamak için mümkün olduğunca çok küre toplamanız gereken bu oyunun bir diğer önemli yönü zamana karşı yarışmak.

Gerçek bir kahraman olmak istiyorsanız, her yeni aşamada ustalaşmak sizin için çok önemli olacak. Bazı oyun içi satın alımlar yaparsanız, işlerinizi daha kısa sürede bitirebilir ve bu oyunun gerçek özünün tadını hiç yorulmadan çıkarabilirsiniz.

Oynanış basit ama şaşırtıcı, bu da bu tür aksiyon dolu oyunlarda ona üstünlük sağlıyor.

Kontrollerini ve özelliklerini kullanmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Geliştiriciler, yeni oyuncuların da bu oyunu herhangi bir rahatsızlık duymadan oynayabilmesini sağladı.

Bu türde bugünlerde mevcut olan tüm oyunlardan sıkıldıysanız, oyun, kontroller ve grafikler açısından tüm çağdaşlarından çok daha iyi olan bu oyuna hemen bir göz atmalısınız.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top