Home » Taxi Sim v1.2.31 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Taxi Sim v1.2.31 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Taxi Sim Para Hileli Mod Apk, her yerde çokça gördüğümüz taksi endüstrisinin tüm temel içeriğini kapsayacak. Oyuncu şimdi bir taksi şoförü olacak ve bu oyun boyunca hizmet ederken sayısız istek, hedef ve daha fazlasını tamamlayacak.

Ayrıca, sanal bir simülasyon olmasına rağmen insanların sürüş deneyimini geliştirmek için sürüş simülasyonu konseptine karşılık gelen genişletilmiş bir 3D grafik motorunu tanıtacak.

İlk görevi başlat

Hangi rota seçilirse seçilsin, müşterileri en kısa sürede belirli yerlere ulaştırmak olan taksinin görevi basittir.

Taksi Sim her şeyi gerçekçi ve net bir şekilde simüle edecek ve oyuncular çeşitli ritimler kullanıp yolculukları tamamladıklarında en canlandırıcı ve heyecan verici hissi yaratacaktır. Bu arada, oyun onlara daha eğlenceli anlar için sürekli olarak daha fazla iş veya çeşitli müşteriler getirecek.

Taxi Sim v1.2.31 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Taxi Sim Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur

Android cihazlar hakkında çok az bilginiz varsa, uygulama indirmek ve yüklemek çok da önemli değil. Ancak kurulu olan apk dosyasının kurulum süreci ile ilgili herhangi bir karışıklık olursa aşağıdaki rehberi takip etmenizi öneririm.

Adım 1: İlk olarak, yukarıdaki İndir düğmesine tıklayın. Bundan sonra, Taxi Sim indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi birkaç saniye bekleyin ve ardından Şimdi İndir düğmesine tıklayarak apk örneğini bulun. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Adım 3 : Bir sonraki adımda, cihazınızın dosya yöneticisine gidin ve indirilen Taxi Sim dosyasını bulun.

Adım 4: Yükle düğmesine basın ve sınırsız oyun kaynaklarının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Not: Kurulum hatalarından kaçınmak için Ayarlar seçeneğine tıklayarak tüm 3. taraf uygulama izinlerini etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, orijinal sürümünü daha önce akıllı telefonunuza yüklediyseniz, önce onu indirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kurulum hataları ile karşılaşabilirsiniz.

Okumak  NERF Epic Pranks! v1.9.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Sürükleyici ve otantik sürüş deneyimi

Kontrol mekanizması, bu oyunda oyuncuların taksi şoförü olduklarında ustalaşmaları gereken en önemli faktördür.

Neyse ki, birçok popüler araba modelinin gerçekçi mekaniğine dayanıyor ve oyunculara yeni ağırlık, his ve kontrol sisteminin unsurlarını veriyor. Ayrıca, kontrol sürecindeki kamera sistemi de dinamiktir ve oyunculara durumdan bağımsız olarak en iyi sürüş efektini elde etmek için etkili görüş açıları sağlar.

Keşfedilecek geniş bir dünya

Taxi Sim Para Hileli Mod Apk’in geniş ve çeşitli bir görev sistemi olmasına rağmen, her şey büyük ve gelişmiş şehirlerde gerçekleşiyor.

Bu nedenle oyuncular şehri ve etkileyici harikalarını bir taksi şoförü bakış açısıyla keşfetmek için daha fazla fırsata sahip olacaklar. Bazen bir müşteriden gelen siparişleri tekrarlayabilirler, ancak bu, oyuncuların çalışmalarından zevk almaları ve dünyayı sonuna kadar keşfetmeleri için yeni olanaklar açar.

Yeni taksilerin kilidini aç

Oyuncunun kariyeriyle ilgili harika olan şey, ister iç mekan ister görünüm olsun, yeni araçların ve özelleştirmelerin kilidini açmaktır. Araba özelleştirme sistemi hala canlı ve havalı, her zaman birçok havalı tasarımla ama yine de taksi konseptini takip ediyor.

Bu arada, iç mekanlar oyunculara birinci şahıs bakış açısıyla sürüş yaparken bir huzur hissi verecek ve aynı zamanda müşterilere en iyi hizmet deneyimini sunacaktır.

Çeşitli ve benzersiz zorlukları tamamlayın

Taksi Sim, oyuncular düzenli müşterileri kabul etmekten sıkılırsa eğlencelerini geliştirmek için birçok benzersiz zorlukla karşılaşacak.

Tüm bu zorluklar, oyuncuların karmaşık görevlere başlaması için özel bölgelerde veya rastgele tüm dünyaya dağılmış olarak ortaya çıkıyor. İçeriği çeşitlidir ve tamamen rastgeledir ve her şeyin canlı ve heyecan verici olması için birçok karmaşık gereksinimle birliktedir.

Çarpıcı ve görsel grafikler

Harika oyun ve içeriğin yanı sıra, oyunculara kusursuz görseller vermek için yeni nesil motorları kullandığından oyundaki grafikler birinci sınıftır.

Okumak  Family Farm Adventure v1.4.255 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dünyası büyük olmasına rağmen, oyuncuların ultra ayarlar açıkken bile sorunsuz bir deneyim yaşamaları için mükemmel bir optimizasyon var. Ayrıca, hava efektleri ve arazi çeşitliliği, oyunu geliştirmek için çekici eklemeler olacak.

Taxi Sim Para Hileli Mod Apk’in içeriği ve oynanışı basittir ve esas olarak oyuncuların özel sürücünün ömrünü daha iyi anlaması için sürüş simülasyonu öğesini vurgular. Bu nedenle oyun, oyunculara endüstriye maruz kaldıklarında mutlak güvenilirlik vermek için grafikler, içerik, kontrol mekanizması, görev sistemi ve daha birçok şey gibi birçok kaynağı kullanır.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top