Home » The Walking Dead: Our World Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

The Walking Dead: Our World Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

The Walking Dead: Our World Para Hileli Mod Apk (Tanrı Modu), yayıncı Next Games’ten sanal bir dünya macera oyunudur. Pokemon Go gibi, bu oyun da oyuncuların yaşadığınız yerdeki mahallede, parkta veya okulda zombilerle savaşmasına yardımcı olmak için sanal gerçeklik teknolojisini kullanır. Bu gerçekten başka hiçbir oyunun yapamayacağı harika bir zombi oyunu geliştirmesidir.

The Walking Dead : Our World 

Zombi filmlerinin hayranları için kesinlikle en popüler dizilerden biri olan The Walking Dead: Our World Para Hileli Mod Apk’ü görmezden gelemezsiniz. Tüm gezegende korkunç bir salgın patlak verir ve ölülerin uyanıp başkalarını yemeye devam etmesine neden olur.

Sadece birkaç ay sonra dünya kaos içinde, insan uygarlığı tamamen çöküyor, hükümetler dağılıyor, insanlar panikliyor ve yaşam için rekabet etmek için birbirlerine zarar veriyorlar. Rick, küçük bir kasabada polis memurudur. Hastaneden uyandıktan sonra bir ölüm ve korku dünyası ile karşı karşıyadır ama önce karısını ve oğlunu bulması gerekmektedir. Film, zombilere karşı mücadelede Rick ve yoldaşlarının hikayesini anlatıyor.

The Walking Dead: Our World v17.1.0.5760 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • The Walking Dead: Our World Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın The Walking Dead: Our World Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Gerçek dünyada zombileri öldür

Bu oyun, Google Haritalar uygulaması aracılığıyla gerçek konumunuza dayanmaktadır. The Walking Dead: Our World Para Hileli Mod Apk’de oyuncunun asıl görevi hayvanları toplamak yerine, etrafınızdaki zombileri size doğru koşmadan ve sizi parçalamadan önce öldürmek. Onlardan biri olmak ister misin? Tabii ki hayır, o yüzden odaklan ve yapabileceğin tüm zombileri yen. Tek yapman gereken favori silahını seçmek, evinin etrafında koşmak ve zombileri vurmak için ekrana dokunmak.

Okumak  Gumslinger v2.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Sadece telefonda oynamakla kalmıyor, aynı zamanda zombilerden uzaklaşmak ve haritanın herhangi bir yerinde tasarlanmış silahları aramak için gerçek hayatta konumunuzu sürekli olarak hareket ettirmeniz gerekiyor. Ancak yağmur yağarsa, yine de kendi odanızda veya kanepede dinlenirken zombilerle savaşabilirsiniz.

Eyfel Kulesi’ni, Özgürlük Anıtı’nı zombilerin saldırısından koruduğunuzu hiç hayal ettiniz mi? The Walking Dead: Our World Para Hileli Mod Apk tam da bunu yapmanıza yardımcı olacak. Şehrinizdeki bazı yerler silah dükkanı olarak işaretlenecek, eğer satın almak istiyorsanız oraya gitmeniz gerekiyor.

Silahları ve ünlü karakterleri topla

Oyuncular zombileri öldürmenin yanı sıra The Walking Dead serisinde Rick, Carol, Daryl Dixon, Michonne, Maggie, Aaron, Negan ve daha pek çok karakter toplayabilirler. The Walking Dead hayranıysanız, filmdeki gibi doğrudan The Walking Dead: Our World Para Hileli Mod Apk battle’a en sevdiğiniz karakterlerle katılma fırsatını kaçırmayacaksınız. Ayrıca oyunda seçip toplamanız için çeşitli silahlar, el bombaları veya yakın dövüş silahları da bulunuyor.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top