Home » The Walking Zombie 2 v3.6.12 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

The Walking Zombie 2 v3.6.12 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

The Walking Zombie 2: Zombie Shooter Para Hileli Mod Apk, Alda Games’in birinci şahıs nişancı, hayatta kalma oyunudur. Play Store’da on milyondan fazla indirmeye sahiptir.

Sitemizde tanrı modu, sınırsız cephane ve daha pek çok özelliğe sahip olduğunuz değiştirilmiş versiyonu Walking Zombie 2 MOD APK indirebilirsiniz.

Walking Zombie 2’de ölümcül bir virüs tüm dünyaya yayılıyor ve herkes zombiye dönüşüyor. Neyse ki bu virüse karşı bağışıklığınız var ve virüsü tanımanın ve insanlığı kurtarmanın tek umudu sizsiniz.

Zombileri öldürmek için çeşitli silahlar ve el bombaları kullanabilirsiniz. Yani çevrimdışı bir hayatta kalma oyunu arıyorsanız The Walking Zombie 2 MOD APK tam size göre.

Zorlu maçlara katılın

The Walking Zombie 2: Zombie shooter oyununda karakteri birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edeceksiniz ve bu bakış açısı size heyecan verici ama bir o kadar da heyecan verici bir deneyim yaşatacak.

Spesifik olarak, zombilerle veya düşmanlarla karşılaştığınız deneyimler doğrudan sizin tarafınızdan deneyimlenebilir. Başka bir deyişle, bu oyunun dünyasının bir parçası olduğunuzu hissediyor ve oyunun getirdiği dünyadan gözlerinizi almak zor.

Bu oyunun oynanışı oldukça anlaşılır, oyuncuların savaşları silahlarıyla deneyimleyecekleri. Silahlar, hala yeteneklerinize ve amaçlarınıza bağlı olarak kullanabileceğiniz savaş veya uzun menzilli silahlara bölünmüştür.

Savaş sırasında, hasar vermeye başladığınızda düşmanın sağlık çubuğunu görebileceksiniz. Aynı zamanda ekranın sol köşesinde yer alan enjeksiyon simgesi bulunan kan şeridine de dikkat etmeniz gerekiyor.

 

The Walking Zombie 2 v3.6.12 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

 

The Walking Zombie 2 Survival Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:

  • The Walking Zombie 2 APK dosyasını indirin.
  • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
  • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
  • Uygulama yüklenecek!

Görevleri gerçekleştirin ve oyunu keşfedin

Oyun, oyunculara herkesin seveceği bir unsur veriyor: yapmanız gereken görev. Oyunun başında, oyuncular atılması gereken belirli adımları görecek ve diğer seviyelere geçebilmeniz için bunları tamamlamaya çalışacaksınız.

Okumak  Beach Buggy racing 2 v2021.09.02 Para Hileli Mod Apk İndir

Aynı zamanda bazı sanal nesneler veya karakterler için aralarındaki mesafeyi daire şeklinde görebilirsiniz.

Her görev için oyuncular farklı yeni deneyimlere ve özel zorluklara sahip olacak. Aynı zamanda görevler genellikle oyundaki yeni öğelere, özellikle de oyunun getirdiği hikayeye erişmenin yollarından biridir.

Bu nedenle araştırma yapmak aynı zamanda oyunun bulmacalarını ve eğlencesini deneyimlemenin bir yoludur. Aslında o kadar çok şey olacak ki gözlerinizin önünden gözünüzü alamayacaksınız.

Birçok farklı düşman türüyle yüzleşin

Bu oyunda oyuncular sadece zombilerle değil, farklı türde düşmanlarla da karşılaşacaklar. Oyuncular özellikle haydutlar, zombiler ve mutasyona uğramış varlıklarla savaşlara girecekler.

Özellikle mutant varlıklar, sahip oldukları güç nedeniyle her zaman tehlikeli bulacağınız bir şeydir ve aynı zamanda boyutları Pretty Boy kadar şaşırtıcıdır. Bu nedenle, karşılaşacağınız patronlar olarak kabul edilebilirler.

Yukarıdaki düşman türlerine karşı koymak için, bu oyunda oyuncuların sahip olabileceği ekipmanları kesinlikle göz ardı etmeyeceksiniz.

Oyun sırasında yavaş yavaş zırh, silah ve destek ekipmanları toplayarak hayatta kalma şansınızı artıracak ve zorlu savaşları kazanma şansınız olacak. Bu nedenle doğru ekipmanı bulmak için üzerinde çokça çalışacağınız bir süreç olduğu söylenebilir.

MOD Özellikler Bilgi

Walking Zombie 2 Para Hileli Mod Apk’yi indirin ve premium sürümdeki tüm kilitli olmayan özelliklere sahip olun. Ayrıca bu APK’nın tüm MOD özelliklerini bilmek istiyorsanız, bu MOD APK’nın özelliklerini aşağıda ayrıntılı olarak açıkladık. Özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, okumaya devam edin.

Sınırsız beceri puanı

Bu modda sınırsız beceri puanı alırsınız. Beceri puanları hakkında endişelenmeden becerilerinizi ve yeteneklerinizi kolayca maksimuma yükseltebilirsiniz. Becerilerin yükseltilmesiyle, kritik durumlarda hayatta kalmak için büyük bir şansınız olacak.

ÜCRETSİZ ALIŞVERİŞ

Ücretsiz bir alışveriş işlevine sahiptir. Hiç para harcamadan sırt çantası, sandık ve altın satın alabilirsiniz. Bununla beraber güçlü silahlar, teçhizatlar ve teçhizatlar kullanabilirsiniz. Yüksek düzeyde ekipmanla bir zombi saldırısını öldürmek ve hayatta kalmak kolaydır.

Okumak  Battlelands Royale v2.9.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ölümsüzlük

Oyunda üst seviyelere çıktıkça daha güçlü zombiler ve büyük hasar veren patronlarla karşılaşıyorsunuz. Bu durumlarda hayatta kalmak zor. Ancak ölümsüzlük seçeneği ile en zor durumlardan kurtulacaksınız. Herhangi bir zombi veya patrondan hasar almayacaksınız.

ciddi hasar

Daha yüksek hasar özelliği, zombilere verilen hasarı arttırır. HP’den çok sayıda zombi ve patronu kolayca öldürebilirsiniz. Herhangi bir zombiyi öldürmek sadece birkaç saniye sürecek. Size çok zaman kazandıracak ve oyunda daha hızlı ilerleyebilirsiniz.

sınırsız mermi

Amos bu oyunda çok önemli. Sınırlı sayıda ölü ve sonsuz zombi ile hayatta kalmak ve zombileri öldürmek oldukça zordur. Bu modda sınırsız cephane özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özellik açıkken Amos’unuz asla bitmeyecek. İstediğiniz kadar ölü zombi vurun.

çözüm

Yani bu yazı gerçekten fps oyunu bulanlar için, şimdi Walking Zombie 2 MOD APK’yı deneyebilirsiniz. Ayrıca fps hayranıysanız, zombi gibi oyunları da seviyorsanız bu şöhret oyunu tam size göre.

Şimdi Walking Zombie 2 Para Hileli Mod Apk’yı beğendiyseniz, yorum yapın ve bize geri bildirimde bulunun. Umarım makaleyi açıklama şeklimi beğenirsiniz.

Şimdi yazının sonunda, sevgili web sayfamızı ziyaret ettiğiniz ve ziyaret ettiğiniz için hepinize teşekkür ederiz, The Walking Zombie 2 MOD APK gibi harika bir MOD almak için tekrar gelin. Tamamen güvenli ve %100 çalışan APK MOD dosyalarını her zaman paylaşıyoruz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top