Home » TheoTown – City Simulator v1.10.08a Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

TheoTown – City Simulator v1.10.08a Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

giriş

Farklı çevrimiçi mağazalarda milyonlarca oyuncu var. Milyonlarca en iyi oyun seçeneğine sahibiz, amatörlerin ve yeni başlayanların üst düzey oyunları seçmesi zorlaşıyor.

Oyun severlerin birinci sınıf avantajlara sahip premium oyunları seçmelerine yardımcı olmak için milyonlarca kullanıcıya mükemmel müşteri hizmeti sunuyoruz. Bu yüzden bugün web sitesinde size TheoTown – City Simulator Para Hileli Mod Apk’dan başkası olmayan en yeni heyecan verici oyunlardan birini sunuyoruz.

TheoTown: City Simulator, karşılaşacağınız çok mükemmel bir oyundur. Klas grafikleri ve heybetli oynanışı ile oyun, tüm oyuncular için keyifli bir atmosfer sunuyor.

Ayrıca, kullanıcı arayüzünde rekabeti basittir; Bu oyunda sadece birkaç dakika harcayarak, bu oyuncuyla uğraşmak hakkında çok şey öğrenebilirsiniz. Ancak profesyonel bir oyuncu olmak istiyorsanız bir hafta boyunca her gün sürekli antrenman yaparak sıkı antrenman yapmanız gerekir.

Şehrinizi ve eyaletinizi inşa etme göreviniz olan bir simülasyon oyunudur. Bir emlak üreticisi rolünü üstlenin ve kendi mega şehrinizi tasarlamaya başlayın.

Şehri macera moduna geçirdikten sonra, otoyolda sürün ve en önemlisi insanların disko, kulüp ve ünlü kraliyetlerde atmosferimizin tadını çıkardığı harika gece hayatının tadını çıkarın. Cebinizde her zaman başarısız olduğunuz şeyleri harcamak için bol miktarda paranız vardır.

 

TheoTown – City Simulator v1.10.08a Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

  1.  “TheoTown – City Simulator Mod Apk” indirin.
  2.  İnternet/wifi olmadan apk indirmeyi kurun.
  3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
  4. Android cihazınıza tam olarak yüklenmesine izin verin
  5. Mod apk dosyasını açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
  6. Tebrikler! Artık Android cihazınıza TheoTown – City Simulator Mod’u yüklediniz.
  7. Onunla oynamanın keyfini çıkarın. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki prosedürden sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Oyun ilerledikçe yolculuk daha da zorlaşacak, alanlarınızı genişletmek için daha fazla araziye ihtiyacınız olacak ve birkaç seviyeden sonra arazilerin fiyatı önemli ölçüde artacaktır.

Okumak  Fastlane: Road to Revenge v1.48.0.260 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Demiryolları ve havaalanları inşa etmek için ihtiyaç duyacağınız malzemelerin çelik, alüminyum, çimento gibi kaynaklar ve daha birçok kaynaktan maden elde etmesi kolay değildir.

Yine de oyun eğlenceli, ancak finansla ilgili herhangi bir endişeniz olduğunda daha ilginç hale getirmek için hepinize TheoTown MOD APK’sını sunuyoruz.

TheoTown Para Hileli Mod Apk, resmi TheoTown’a değiştirilmiş ve alternatiftir. Theo Town dünyalarında bir yolculuk sırasında keşfedeceğiniz sınırsız para, sınırsız altın, sınırsız madeni para ve daha pek çok şey gibi sonsuz premium avantajlar elde edeceksiniz.

İnternette birçok mod paketi uygulaması var, ancak indirmeye değer; Evet mesela bizim apk modumuz diğer tüm modlara göre mükemmel.

Ayrıca bu mod Apk’ta reklamlarla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Evet, herhangi bir oyunun tadını çıkarırken reklam izlemek kaotik hale geliyor, ama neyse ki bu oyunda böyle bir dikkat dağıtıcı tarafından rahatsız edilmeyeceksiniz.

Ayrıca hileli mod apk’mız blokaj önleme özelliklerine sahiptir ve her türlü virüs tarafından tamamen korunmaktadır. Böylece hiç tereddüt etmeden bu uygulamanın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz ve telefonunuzda 200 MB’den daha az yer kaplar, bu nedenle artık TheoTown dünyalarına girmenize gerek kalmaz.

Çiftçiliğe başlayın ve daha fazla araziye sahip olun.

Tarım, sağlığınız için olduğu kadar sağlığınız için de inanılmaz faydalardan yararlanabileceğiniz harika bir iştir. TheoTown’da insanlar yemek için farklı türde yiyeceklere ihtiyaç duyacaklar, bu nedenle işinizin ana oyuncusu tüm kasaba halkına kullanılmış besleyici yiyecekler sağlamak.

Çiftçiliğe girin ve yapmaya başlayın – farklı türde tahıllar, meyveler ve sebzeler yetiştirin. Ek olarak, onlara pazarda büyük karlar sat ve çiftçilik için daha fazla arazi elde etmek için kârımızı yeniden yatır ve çiftliklerinden doğal gıdalar tüketerek her zaman sağlığına dikkat et.

Okumak  Woodturning v1.9.7 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Dünya standartlarında modern bir şehir inşa etmek

TheoTown MOD APK, hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için size mükemmel bir fırsat sunuyor. Harika ve lüks bir şehir inşa etmek için gereken tüm araçlara sahipsiniz; Herkes, özellikle New York, Las Vegas ve Dubai gibi modern şehirlerde dünyayı dolaşmak ister.

Yüksek binaların ve lüks evlerin hayranıysanız ve modern bir klasik atmosferin tadını çıkarmak istiyorsanız, bu mod paketi şehrinizi tasarlamak için tam bir özgürlük sağlayacak ve gayrimenkule ve tasarıma göre büyük binayı yaratabileceğiniz tasarıma girecektir. planlar.

Şehrinizin sahibi olarak vergi toplayın

Hükümet, herhangi bir ülkedeki iş ve herhangi bir finansal geçiş de dahil olmak üzere her şeye vergi parantezleri yerleştirir. Bu oyun aynı zamanda şehrinize yatırım yapmak ve bu parayı düzenlemek için finansal bütçe planlarına ihtiyaç duyacağınız ekonomik işleri de içerir. Fonları farklı şekillerde ayarlayabilirsiniz.

TheoTown MOD APK’da projelerinizi finanse etmek için birçok para kazanma arasında vergi toplamak en kolay ve en iyisi olacaktır.

Evet, dürüst hayatta olduğu gibi, devlet yolların, barajların, havaalanlarının ve daha pek çok şeyin yapımı için vergi toplar. Tıpkı TheoTown sanal dünyalarında olduğu gibi, kişilerden ve şirketlerden vergi toplayarak büyük miktarda para düzenleyebilirsiniz.

Yer işaretleri ve ufuklar oluşturma

TheoTown MOD APK’nın ana işi New York, Dubai, Los Vegas, Tokyo, San Francisco gibi ünlü şehirlerin milyonlarca dolar kazandığı turizmdir. Turizm, şehirleri yatırımcıların gözünde popüler ve çekici kılmak için mükemmel bir yoldur.

Turizm işinizi planlayın ve bir sonraki anıtı inşa etmek için Eyfel Kuleleri, Burj Khalifa, Taj Hotel vb. gibi en iyi yeri seçin. Bunu, vergi toplamak ve kazandığınız iş gibi farklı şeyler aracılığıyla elde etmek.

Okumak  Browsec VPN APK İndir - Full v2.58

Lüks sınıfın avantajlarından yararlanın.

Para, dijital hayatımızda olduğu kadar gerçek hayatımızda da önemli bir şeydir. Ayrıca satın alabileceğiniz birçok ürün var. Sınırsız eğlence için VIP’lere pazar erişimi. Ancak asıl mesele şu ki para evet, bu lüks arenalara katılmak için büyük miktarda gerçek paraya ihtiyacınız olacak.

Neyse ki TheoTown MOD APK, sınırsız para dahil olmak üzere premium’un tüm avantajlarını ücretsiz olarak sunar.

Evet, o sınırsız parayla doğru duydunuz; Rakiplerinize karşı haksız bir avantaj elde ettiniz ve satın alma gücünüzü göstererek arkadaşlarınızı kıskandırmayı unuttunuz. Kesinlikle kullanın, sadece istediğiniz yerde harcayın ve dünyada bir bankanız varmış gibi harcayın.

Nihai karar

TheoTown: City Simulator Para Hileli Mod Apk mükemmel grafiklere, oynanışa ve her şeye sahip destansı bir oyundur; Bu oyunun tadını ofislerde olduğu gibi çevrimiçi olarak da çıkarabilirsiniz.

Ayrıca size tüm haksız premium avantajları ücretsiz olarak verecek olan TheoTown MOD APK’sını daha fazla eğlence ve keyif sunmanız için sizlere sunuyoruz.

Böyle harika bir oyun oynamaktan kendinizi alıkoymanın zor olduğunu biliyorum, bu yüzden daha fazla gecikme yok; TheoTown MOD APK indirme düğmesine tıklayın ve keyfini çıkarın.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top