Home » Tinker Island v1.8.18 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Tinker Island v1.8.18 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Tinker Island: Ne pahasına olursa olsun yaşamalısın

Yaşa, mutlu ol

Birçok oyun oyuncusunun kafasında hayatta kalma oyununu oynarken hayatta kalmak için her zaman odaklı, ciddi ve gergin bir şekilde oynamanız gerektiğini düşünürler. Ama Tinker Island Para Hileli Mod Apk’ı oynadıktan sonra bunu yeniden düşünmelisin.

Tinker Island’ın konusu çok basit. Gemi kazasından kurtulan üç kişiden biri olarak oynayacaksınız: Mary, Jenny ve Robert.

Kimi seçerseniz seçin lider sizsiniz, sırayla arkadaşlarınıza eşlik edin ve sürüklendikleri ıssız adanın ortasında hayatta kalmanın yollarını bulmaları için onlara liderlik edin.

Bu uçsuz bucaksız ıssız tropik adada sadece ağaçlar, çiçekler, güneş ışığı ve rüzgar değil, üçlünün yavaş yavaş keşfedeceği beklenmedik sırlar da var.

Evet, Tinker Island temelde bir hayatta kalma oyunudur, ancak 8-bit grafikler kullanır, bu nedenle başlangıçta yanlış, komik ve komik bir şey bulacaksınız.

Burada tehdit edici veya gizli hiçbir şey yok, her şey açık, parlak ve renkli. Basit grafikler ve harika renk düzeni, daha sonra ne olacağını bilmeseler de bu oyuncuya bir iyimserlik duygusu veriyor.

 

Tinker Island v1.8.18 Sınrsız Para Hileli Mod Apk İndir

Tinker Island Mod Apk Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır?

 • Her şeyden önce, mevcut Tinker Island’i akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekiyor.
 • Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından Tinker Island Mod Apk’yi indirin.
 • Tinker Island mod APK dosyasını indirdikten sonra Android Ayarları > Güvenlik bölümüne gidin.
 • Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin isteyen Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın. onu etkinleştir.
 • Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için Tinker Island Mod APK dosyasına tıklayın.
 • Eğlence!

Karakterlerin basit diyaloglar aracılığıyla iletişim kurmaları, oyunu bir kez daha çok eğlenceli hale getiriyor. Hikayeye rağmen, üç kişi ıssız adada hayatta kalmak için her gün çabalıyor.

Okumak  Raft Survival: Ocean Nomad v1.201 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Heyecan verici, genç ve modern fon müziği de bu yeni aksiyon oyununun öne çıkan özelliği. Zorlu hayatta kalma oyunu türünü daha önce oynamadıysanız ilk oyun Tinker Island’ı seçmelisiniz. O zaman daha fazla hayatta kalma oyunuyla kendine meydan oku.

Birçok farklı şekilde hayatta kalabilirsiniz

İlk olarak, üç karakter var. Oyunda üç karakterden birini kontrol edebilirsiniz. Böylece, her durumda yeteneklerinden yararlanmak için farklı karakterleri değiştirebilir ve oynayabilirsiniz.

Üç kişiliğimiz: bir rüya gezgini, sıradan bir adam ve liderlik yeteneğine sahip bir karakter. Herkesin kendi yeteneği vardır. Yani kullanmayı biliyorsanız adada mutlu mesut yaşayabilirsiniz.

Hayatta kalmak için ne yapman gerekiyor?

 • Barınak inşaatı.
 • Yiyecek arıyorum.
 • Kendini savunma için silahlar oluşturun.
 • Araçlar oluşturun ve ıssız adadan çıkmanın bir yolunu bulun.
 • Günlük yaşam için gerekli olan yiyecek, malzeme ve malzemeleri stoklayın.
 • Derin ormanların vahşi hayvanları ile savaşın, adanın acımasız doğasına karşı savaşın ve görevleri iyi bir şekilde tamamlayın.
 • Atanan her görev için, verilen süre içinde tamamlamanız gerekir. Bu nedenle, bir lider olarak, her bir kişi için doğru işleri bulmalı ve etkin bir şekilde çalışmasına yardımcı olmalısınız.

Hayatta kalmak için elbette yiyeceğe ve güvenliğe ihtiyacınız var.

Tinker Island manipülasyonu çok basittir. Yukarıda da bahsettiğim gibi karakterler diyaloglar aracılığıyla birbirleriyle konuşacaklar. Görevler sistem tarafından öneriler şeklinde atanacaktır.

Örneğin Robert, “Çok açım” dedi. Evlilik “Git biraz yiyecek al, biz de acıktık” diye cevap verir. “Ateşe hazırlanın” dedi Jenny, “bırak balığa gideyim.” Yani, av görevi için Jenny’yi seçiyorsunuz, ardından ateşi yakmak için Mary ve Robert’ı seçiyorsunuz.

Yiyecek inşa etmenin ve bulmanın ilk adımı her zaman en önemlisidir. Bugün herkesin hayatta kalmasına yardımcı olmak. Ancak bunu yapmak için kaynaklara ve malzemelere ihtiyacımız var.

Okumak  The Walking Dead: Our World Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Sistemin önerdiğini, hemen eşya, yiyecek ve su toplamak için yapabilirsiniz. O halde bu adada açlıktan ölmek istemiyorsanız kaynakları nasıl yöneteceğinizi öğrenmelisiniz.

Eve dönüş yolunu bulmak ve hala hayatta olmak için birçok seçenek

Bu oyunun ilginç özelliklerinden biri de bizi taş devrine geri götürmesi. Çevredeki kaynaklardan kendi av silahlarınızı, av araçlarınızı ve araçlarınızı manuel olarak tasarlamanız gerekecek.

Ve sonra bu silahları yiyecek aramak, balık yakalamak için tekneler inşa etmek veya adayı keşfetmek için dolaşmak için kullanacaksınız.

Tinker Island Para Hileli Mod Apk sadece eğlence için dolaşmakla kalmıyor. Bu adada çok fazla gizem ve çok korkutucu şeyler olduğunu söylediniz. Ancak ne kadar çok araştırırsanız, o kadar çok anlarsanız, eve dönme şansınız o kadar yakın olur.

Ve bacağınızı tek bir yerde kilitleyemediğiniz için oyun, hareket etmenizi ve birçok şey yapmanızı gerektiriyor.

Oyunun ana noktası bu. Çünkü yaptığınız her şey, yaptığınız her seçim sonuca katkıda bulunur. Tamamen açık uçlu bir oyun değil, ancak oyundaki açık uçlu düğümler ve sistemin sizi konuşan karakterlerin her bir kelimesini dikkatlice okumaya zorlama şekli, oyunu görsel bir roman gibi hissettiriyor.

Lütfen oyundaki diyaloglara dikkat edin. Çünkü onlarca ipucu burada bir yerde saklı.

Issız ada birçok tereddütlü sır barındırıyor

Bir korku filmi hayal etmekten kaçınmak için ada hakkında bilgi verin. Bu ada, antik uygarlıktan gömülüp silinmiş bir antik kentti. Karakterlerin yolculuğu sırasında bir yerlere gizlenmiş tapınakların, binaların ve köylerin kalıntıları, bu antik kentin trajik tarihini ortaya çıkardı. Birçok değerli eşya bulma şansınız var.

Tinker Island’ın MOD APK versiyonu

MOD Özellik
Ücretsiz satın alma: Ne kadar paranız olursa olsun (nakit ödemeli ürünler dahil) her şeyi satın alabilirsiniz.

Okumak  Evony: The King's Return v3.89.16 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

çözüm

Ama unutmayın, ne kadar keşfetmek isterseniz isteyin, eve giden bir yol bulmak için sonuna kadar hayatta kalmalısınız. Adanın sırrı bu adada kalıyor. Onu eve getiremezsin, değil mi? Bu oyunla zamanınızın tadını çıkarın. Aşağıdaki bağlantılardan Tinker Island Para Hileli Mod ApkK’sını indirin.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top