Home » Tiny Archers v1.41.25.00300 Sınırsız Para Hileli İndir-Mod Apk

Tiny Archers v1.41.25.00300 Sınırsız Para Hileli İndir-Mod Apk

Tiny Archers Para Hileli  Mod Apk’da oyuncu adına eğlenceli ve beceri isteyen bir okçuluk deneyimi sunuluyor. Okçuluk saldırıları Archero’daki gibi otomatik olarak ateşlenmez, ancak hareket halindeki düşmanlarınızı ne zaman ve nerede vuracağınızı seçmeniz gerekir. Aynı zamanda, oyun sırasında tamamen benzersiz oklara sahip yeni beceriler tanıtılacak. Ayrıca son güncellemelerde oyun, Android 11 gibi birçok yeni işletim sistemi ve cihazla uyumluluğu destekleyecek şekilde de geliştirildi.

Heyecan verici okçuluk sanatı deneyimi

Oyuncular okçu gibi davranacak ve yavaş yavaş gözlerinizin önünde beliren canavarların ilerlemesini durduracak ve kulenize doğru hareket edecek. Elbette güçleri oldukça fazladır, ancak endişelenmenize gerek yok çünkü zamanla yenilerini alacaksınız. Bu oyundaki göreviniz çok kapsamlı: kulenize yaklaştıklarında onları vurmak için oklarınızı kullanın.

Oyuncular seveceğiniz harika ve etkileyici bir oyun ekranına girecekler. Aynı zamanda, onları yatay bir düzlemde bırakacaksınız. Özellikle, sen ve kule ekranın sol tarafında olacaksınız ve sağ taraftan düşmanlar yavaş yavaş görünecek ve yay için bir uçuş yolu çizerek onları indirmeniz gerekecek.

Ayrıca kulenin yanında yeterince düşman olduğunda onu alt edebileceğiniz için düşmanlarınızın ulaşmasını istemediğiniz kırmızı bir alan bulunmaktadır.

 

Tiny Archers v1.41.25.00300 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

1. “Tiny Archers Para Hileli  Mod Apk” İndir
2. İndirme Apk’sını internet / wifi kullanmadan yükleyin.
3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
4. Android cihazınıza tamamen yüklenmesine izin verin
5. MOD APK’yı açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
6. Tebrikler, bugün Android cihazınıza Tiny Archers Mod yüklendi, bu oyunu hackleyebilir ve keyifle oynayabilirsiniz. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki adımlardan sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Okumak  Egg Inc v1.21.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Yayları ve okları doğru bir şekilde atmak

Tiny Archers  Para Hileli  Mod Apk deneyimi sırasında oyuncular, yayın nasıl ateşlendiğini kontrol etmeyi öğrenmek için bir eğitim alacak ve okun yönünü belirlemek için bir yaya sahip olacaklar. Bu nedenle, herhangi bir yere ateş etmek istiyorsanız, o yayı hareket ettirin, ancak hareket halindeki hedefe ateş etmemelisiniz çünkü ıskalayabilir.

Bu, isabetli atışlar yapabilmek için her oyuncunun dikkat etmesi gereken bir avantaj olarak değerlendirilebilir.

Düşmanın size doğru hareket etmesi oldukça normaldir ve okunuzun belirtilen konumda ateşlenmesi için biraz zamana ihtiyacı olacaktır. Başka bir deyişle, düşmanın onları alt etmek için geçmesi muhtemel yeri seçmeniz gerekecek.

Bu oyun şiddetten hoşlanmayan oyuncular için bir seçeneğe sahiptir. Daha iyi bir deneyim için kan görmeyi veya görmemeyi seçebilirler. Ayrıca, atışın yapıldığı kısma bağlı olarak düşmanın farklı tepkileri olacaktır.

Düşmanın vücudunda hedefleyebileceğiniz üç ana bölüm olacak: baş, göğüs ve bacaklar. Kafanın kritik bir noktasıdır ve yeterince güçlü bir saldırı ile düşmanı hemen ortadan kaldırırsınız. Bir düşmanın göğsüne ateş ettiğinizde, kısmen acıdan dolayı hızı düşer ve daha kolay ateş edebilirsiniz. Son kısım ise bacaktır ve düşmana çarptığında bir süre donar ve oyuncu için uygun olur.

Yüzleşmeniz gereken birçok düşman kuvveti

Tiny Archers Para Hileli  Mod Apk’da oyuncular farklı görünüm ve donanıma sahip birçok düşman bulacaklar. Uzun olabilirler veya bazen kulenize ulaşmadan önce olabildiğince hızlı indirmeye çalışacağınız kalkanlarla donatılmış olabilirler. Aynı zamanda, her zaman yararlanabileceğiniz ortak özelliklere sahip olacaklar ve yeni bir düşmanla karşılaşırsanız, kulenize ulaşmadan önce onları perişan etmek için mümkün olduğunca çok ok atın.

Ancak bu büyük bir optimizasyon problemi değil çünkü her seviyede sadece sınırlı sayıda ok atabiliyorsunuz. Bu nedenle oyun sırasında atışlarınıza dikkat etmeniz ve acil durumlarda bunları iyi kullanmanız gerekecektir.

Okumak  NERF Epic Pranks! v1.9.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Kulenize herhangi bir düşman yaklaşırsa, sağlanan becerileri kullanın, ancak kullanımları da sınırlıdır ve şarj etmek veya kullanmaya devam etmek istiyorsanız, yeşil taşlarla ödeme yapmanız gerekecektir.

Zamanla, demircide aldığınız eşyalar aracılığıyla oyuncuya yeni destek gelecektir.

Parantezler için, güç ve maliyet etkinliği özelliklerine sahip birçok farklı baloncuk bulacaksınız. Dikkate alınması gereken bir diğer faktör, onları açmak için ulaşmanız gereken seviyedir. Ek olarak, demirciden oklar da satın alınır, yeni özel işlevlere sahip oklar da zırh kırma okları olarak verilir.

Çeşitli oyun ekranı sistemi

Tiny Archers Para Hileli  Mod Apk’da bölümde karakterin belirdiğini göreceksiniz ancak sadece ortadaki karakteri seçebiliyorsunuz ve ayrıca yolculuğunuza devam etmek için kaç seviye kullanmanız gerektiğini de bileceksiniz. Bu oyun aynı zamanda oyuncunun gözlerinin önünde açılan zorlu düşmanlara sahip çeşitli bir ekran sistemine sahiptir. Ancak zamanla becerileriniz de gelişir ve etkileyici yeni güçler sizi düşmanlara karşı destekler.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top