Home » Tiny Gladiators – Fighting v2.4.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Tiny Gladiators – Fighting v2.4.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Giriş oyunu

Gladyatör dövüşçüleri en güçlü savaşçılar olarak bilinir. Ölümden korkmazlar ve arenada her zaman son nefeslerine kadar savaşırlar. Şimdi onlardan biri olmak istiyorsanız Tiny Gladiators – Fighting Tournament’ı denemelisiniz. Bu sizi profesyonel bir güreşçi yapacak çok çekici bir oyundur. Oyunda zafer için birçok güçlü savaşçı ve patronla savaşacaksınız.

Android için Tiny Gladiators Para Hileli Mod Apk , bir rol yapma dövüş oyunudur. Oyun, yalnız bir savaşçının ölü babasının intikamının hikayesini anlatıyor. Sizi nefes kesici savaşlara götürür, eğlenceli çizgi film gladyatörleriyle oynayın ve güçlü rakipleri alt edin.

4 farklı ülkede maceraya atılırken Minik Gladyatörler. Her yerin, gücünüzü ve cesaretinizi test eden kendi güçlü düşmanı vardır.
Android için Tiny Gladiators’da sadece onları yok etmekle kalmaz, aynı zamanda birçok korkunç patronla da karşı karşıya kalırsınız, tüm düşmanları yok etmek nihai hedefe yaklaşmanıza ve tam olarak olanı bulmanıza yardımcı olacaktır. babasının başına geldi.

Ve kendinize yeterince güveniyorsanız, en büyük risklerin sizi beklediği Minik Gladyatör’e katılabilirsiniz. Yeterince uzun süre hayatta kalabilir ve arka arkaya birçok düşmanı yenebilirseniz, değerli taşlar kazanma şansınız olabilir. Yüksek risk ama büyük ödüller, en cesur insanların kullandığı yöntemdir.

Android için Tiny Gladiators, mobil cihazlarda hafif bir kapasiteye sahip iyi bir dövüş oyunu arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Sizi nefes kesen maçlara götürür.

Tiny Gladiators, BoomBit Games tarafından geliştirilen ücretsiz bir oyundur. Üreticinin sunmak istediği ilginç deneyimlerden memnun kalacaksınız. Ancak, birçok kişi oyun oynarken daha fazla ücretsiz denemeye sahip olmak ister.

Bu yüzden sizlere oyunun modifiye edilmiş versiyonu olan Tiny Gladiators Para Hileli Mod Apk ‘yı orijinal versiyonuna göre daha heyecan verici özelliklere sahip olarak sunmak istiyorum. Bu yazıda size oyun hakkında tüm bilgileri, temel özellikleri, indirme bağlantısını ve ayrıca Tiny Gladiators Mod Apk’yi Android’e indirip yüklemek için ayrıntılı talimatları vereceğiz.

Okumak  My Home - Design Dreams v1.0.430 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

 

Tiny Gladiators – Fighting Tournament v2.4.4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Tiny Gladiators – Fighting Tournament Para Hileli Mod Apk nasıl kurulur?

1. Tiny Gladiators – Fighting Tournament Para Hileli Mod Apk dosyasını indirin.
2. Android telefonunuzda indirilen Homescapes dosyasını açın.
3. Yükle’ye tıklayın.
4. Yeni sürümü yüklemeden önce eski sürümü kaldırırsanız, tüm verilerinizi kaybedersiniz. Verilerinizi korumak için eski sürümleri asla kaldırmayın.
5. Sadece atladığı yeni sürümü yükleyin.

Tiny Gladiators Para Hileli Mod Apk ‘ta nasıl oynanır?

Oyunun başında oyuncuların karakteri seçmesi ve özelleştirmesi gerekiyor. Göz ve ten rengini kendi tercihlerinize göre değiştirebileceğiniz yer. Karakteri aldıktan sonra hemen dövüşmeye başlayabilirsiniz. Her oyunda farklı bir oyuncu ile karşılaşacaksınız. Burada, rakibinizi yenmek için dövüşçüyü kontrol etmek için becerilerinizi kullanacaksınız ve bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Kontrol mekanizması da çok basittir.

Oyunda popüler dövüş oyunlarına oldukça aşina olan operasyonları göreceksiniz. Sol tarafta kaydırma tuşu bulunur. Sağ tarafta, atlama, şok, çarpışma vb. gibi beceri tuşlarının düzenlendiği yer. Rakipleri hareket ettirmek, atlatmak ve saldırmak için bu eylemleri bir araya getirmeniz gerekecek.

Tiny Gladiators Para Hileli Mod Apk ‘ta ayrıca birçok ekipmanla karakterlerinizi geliştirebilirsiniz. Kask, zırh ve silahlar dahil olmak üzere üç tür ekipman toplayabileceğiniz yer. Her ekipman türü, gücünüzü önemli ölçüde artırmanıza yardımcı olacak rastgele niteliklere ve özelliklere sahip olabilir.

Buna ek olarak, daha fazla güç göstergesi almak için donanımınızı da yükseltebilirsiniz. Tiny Gladiators Para Hileli Mod Apk size bolca elmas ve altın verecek. Bu nedenle, nadir ekipman elde etmek ve daha güçlü bir şekilde yükseltmek için çok sayıda hazine sandığı açmak için bu parayı kullanabilirsiniz.

Okumak  Jetpack Joyride v1.50.2 Sınırsız Para Hileli İndir-Mod Apk

Tiny Gladiators Mod Apk Son Sürüm Ana Özelliği

Standart Grafikler: Tiny Gladiators Para Hileli Mod Apk , animasyonlu ancak güzel HD kalitesinde 2D bir platform üzerine inşa edilmiştir. Oyunda karakterin hareketi çok düzgün. Oyunu oynarken herhangi bir gecikme yaşamazsınız.

Çoklu oynanış: Şu anda Tiny Gladiators Mod Apk, oyunculara yaklaşık 200 zorlu seviye sunuyor. Bir dizi güçlü boksör ve süper patron tüm oyuncularla yüzleşecek. Oyun, gelecek sürümlerde daha fazla aşamayı güncellemeye devam edecek.

Çoklu Oyun Modu: Tiny Gladiators Para Hileli Mod Apk , Clan, Artifacts, Survival ve PvP olmak üzere dört ana oyun modu sunar. Sadece modların otomatik olarak açılacağı belirli bir seviyeye ulaşmanız gerekiyor.

ÖZELLEŞTİRME VE YÜKSELTME: Tiny Gladiators Mod Apk birçok zengin öğeyle birlikte geliyor. Bu eşyaların rastgele niteliklere sahip olması ve beklenmedik bolluk getirmesi çok özel. Oyun ayrıca oyuncuların heyecanı hissetmelerine yardımcı olacak birçok özel yükseltmeye sahiptir.

Shop: Tiny Gladiators Mod Apk ayrıca birçok oyuncunun ihtiyaç duyduğu eşyaları satmak için bir mağazaya sahiptir. Tiny Gladiators Mod Apk’ta bulunan bir çok para ve elmasları bir çok şey için alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top