Home » Tiny Landlord v1.7.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Tiny Landlord v1.7.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Minik Ev Sahibi hakkında bilgi verin

Kendi ellerinizle hareketli ve modern bir şehir mi inşa etmek istiyorsunuz? Haydi büyük hayalleri gerçeğe dönüştüren heyecan verici bir oyun olan Tiny Landlord Para Hileli Mod Apk’yı oynayalım! Hayallerinizdeki şehri inşa edin!

Bu inşaat simülasyonu oyununda bu kadar garip olan ne?

Tiny Landlord Para Hileli Mod Apk, basit oynanışa sahip eğlenceli bir şehir kurma simülasyon oyunudur. Oyunun öne çıkan özelliği, inşa edebileceğiniz binaların bolluğu. Özel evler, yüksek binalar, sokaklar, atölyeler, fabrikalar, hastaneler, okullar, parklar, rıhtımlar, limanlar, garajlar ve idari kurumları içerir.

Tiny Landlord Para Hileli Mod Apk’da zengin bir müteahhit olarak oynuyorsunuz. Ama başlangıçta, sadece birkaç ana eviniz var. Genel vizyonunuz aracılığıyla, tüm şehrin parlak geleceğini görüyorsunuz ve buradaki insanlara daha iyi ve daha konforlu bir yaşam sağlamak için her şeyi inşa etmeye kararlısınız. Bu arada, şehrin ülke için modaya uygun ve gururlu bir yer haline gelmesine yardımcı olur.

Tiny Landlord v1.7.3 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

1. “Tiny Landlord Para Hileli Mod Apk” İndir
2. İndirme Apk’sını internet / wifi kullanmadan yükleyin.
3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
4. Android cihazınıza tamamen yüklenmesine izin verin
5. MOD APK’yı açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
6. Tebrikler, bugün Android cihazınıza Tiny Landlord yüklendi, bu oyunu hackleyebilir ve keyifle oynayabilirsiniz. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki adımlardan sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Makul inşaat, akıllı hesaplama, doğru başlangıç

Ana ve yan yollarla başlar, daha sonra birçok yeni yol / devasa araziler açar ve yavaş yavaş tüm şehrin büyüklüğünü genişletir.

Okumak  Beach Buggy racing 2 v2021.09.02 Para Hileli Mod Apk İndir

Akılcı bir yol sisteminin sağlam bir temeline sahip olduğunuzda, nüfus için gerekli altyapıyı oluşturmaya devam edeceksiniz. Elektrik hatları, enerji santralleri, su boruları ve su arıtma tesislerini içerir. Ayrıca karakol, itfaiye, hastane, dispanser, okul, meslek okulu, atık arıtma tesisi, akaryakıt üretim istasyonu vb. kamu tesisleri ve güvenlik hizmetleri kurmanız gerekiyor.

İnşaat işlerine ek olarak, bu önemli alanlar için kişileri işe almaktan da siz sorumlusunuz. Tiny Landlord Para Hileli Mod Apk’da doktorları, mühendisleri, üst yönetimi, polisi, itfaiyecileri ve öğretmenleri işe almanız gerekiyor. Ancak bütçenizi artırmamaya her zaman dikkat edin çünkü her çalışan mevcut paranızdan işe alınır. Bu kamu hizmetleri kendi başlarına kar etmiyorsa, daha fazla gelişme için yeterli paranız olmayacaktır.

O zaman şehir ekonomisini canlandırmak için işlevsel işlerle ilgilenmelisiniz. Endüstri parkları, ihracat işleme bölgeleri, yüksek ofis binaları, üretim tesisleri, işleme tesisleri vb. inşa etmeniz gerekiyor.

Ekonomi istikrara kavuştuğunda, burada yaşayanlar için mutluluk ve daha yüksek bir barış endeksi getiren faktörleri düşüneceksiniz. parklar, otoparklar ve eğlence parkları inşa etmeye başlayın; taksi hizmetlerinin imalatı;

Daha fazla ağaç dikmek yola trafik ışıkları ekler. Bu benim en sevdiğim dönem. Belirli bir yerleşim düzenine sahip bir şehir inşa edip ona bakarken, gerçekten güzel bir kızın yüzüne makyaj yapıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ne kadar çok yaparsanız, o kadar çok eğlenecek ve bu şehirdeki birçok ilginç yeri keşfedeceksiniz.

Girdileri ve çıktıları dengelemek uzun vadeli başarının anahtarıdır

Yukarıdaki şeylerin çoğunu yaptığınızda, yatırımlarınıza çok para harcamış olursunuz. Bu pastoral modern şehri inşa etmek de büyük bir yatırım olarak kabul edilebilir. Yatırım kar amaçlı olmalıdır. Yukarıdakilerin hepsini yapmak için para harcadıktan sonra, telafi etmek ve kar elde etmek için nereden para kazanacaksınız?

Okumak  The Walking Dead: Our World Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Birincisi, para her kamu hizmeti binasından gelir: vergiler; Elektrik ve su tasarrufu, çevre koruma ve kamu yeşil projelerinden sağlanan fonlar; fabrikalar için kanalizasyon arıtma hizmetlerinden toplanan fonlar; Yasayı çiğnemenin cezası.. Para da şehirlileri memnun etmekten geliyor.

Bunların hepsi, “yatırım” ve “getiri” arasında denge sağlayan ana gelir kaynaklarınızdır. Tesisler ne kadar eksiksiz ve inşaat ne kadar makul olursa, memnuniyetten o kadar fazla para kazanırsınız. Herhangi bir hayal kırıklığının ortaya çıkmasına izin vermeyin çünkü paranızı kaybederseniz şehri büyütmek için yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur.

Kâr ederseniz, başka birçok şey yapabilirsiniz. Daha fazla ticaret ivmesi yaratmak ve daha fazla yabancı yatırım çekmek için diğer şehirlere bağlı gemi limanları ve ana yollar inşa etmek gibi şehrin genişliğini ve derinliğini genişletmek için yatırım yapabilirsiniz.

Ardından, ihtiyaç sahibi vatandaşlar için para toplamak, iş sıkıntısı ile ilgili sorunları çözmek, okullarda seçkin kişilere burs vermek gibi istediğiniz hayır işlerini yapabilirsiniz. Dilerseniz sonuçlarınızı ve yarattığınız modern şehri özgürce görmek için lüks arabalar ve özel helikopterler gibi bazı özel araçlarla kendinizi donatabilirsiniz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top