Home » Toca Life World v1.36 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Toca Life World v1.36 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Toca Life World ile tanışın

Toca Boca, Toca Life World’de çocuklar için eğlenceli bir dünya yarattı.

Bu oyun Toca Life serisine aittir. Çocukların sağlıklı, yenilikçi ve eğlenceli bir oyun alanına sahip olmalarına yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir. Toca Life World, çocukların hayal gücünü harekete geçirir ve renkli dünya hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olur.

Toca Life World Para Hileli Mod Apk ilk çıktığında sadece çocukların değil her yaştan ilgi gördü. Peki bu oyun nedir? Öğrenmek için benimle gel.

My City serisinde yer alan My City: Mansion ve My City: Jail House adlı iki oyun da eğitim kategorisinde yer alıyor ve mutlaka denemeniz gereken eğlenceli bir oynanış sunuyor!

Entegre versiyon

Toca Life serisi, Toca Life City Para Hileli Mod Apk, Toca Life Vacation, Toca Life Neighborhood, Toca Life Hastanesi ve daha fazlasını içerir. Ve bunlardan birini denerseniz, Toca Life World’ün çok tanıdık olduğunu hissedeceksiniz! neden?

Çünkü tüm bu basımlar Toca Life World Para Hileli Mod Apk’de derlenmiştir. Diğer oyunlarda saklanan veriler de Toca Life World’e bağlanabilir ve saklanabilir. Bu gerçekten eğlenceli ve hatta karakterler oluşturabilir veya sürümlerden birden fazla konumu karıştırabilirsiniz!

Toca Life World v1.36 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Toca Life World Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Toca Life World Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Pet Rescue Saga v1.306.13 Para Hileli Mod Apk İndir

Oynamak

Toca Life World, 3 ila 12 yaş arası küçük çocuklara yöneliktir, bu nedenle içeriği çok sevimlidir.

Oyuna katıldığınızda kendinizi büyülü dünyaya kaptıracak ve yeni şeyler keşfedeceksiniz. Herhangi bir kural olmadan, ne kadar aptalca olursa olsun her şeyi yapabilirsiniz. Büyükanne için genç saç modeli yapmak, insanlarla dalga geçmek veya sadece arkadaşlarla takılmak.

Bu ücretsiz oyun alanında diğer karakterlerle kendi hikayenizi oluşturabilirsiniz. Doktorunuzu kuaföre götürün ve saçınızı kırmızıya boyayın, evcil hayvanınızı okula götürün ya da tembel hayvanınızı kaykay parkına götürün. Tereddüt etmeyin, Toca Life World Para Hileli Mod Apk dünyasını keşfetmekten çekinmeyin!

Bu dünyadaki hemen hemen her şeyle etkileşime girebilirsiniz. Tahtaya komik şekiller çizin, kütüphaneciye çay dökün, etiketleri değiştirin. Bazen oyun, kendilerini palyaço olarak saklayan veya gizleyen bazı komik karakterlere sahip olacak. Hiçbir şey için çok ilginç olmalarına rağmen onları bulabilirsiniz.

Saha satıcısı olmak en sevdiğim iş. Çocuklar için istediğim kıyafeti giyebilirim. Yiyecek ve içecek satın veya bazen basketbol golleri atmalarına yardımcı olun. Bu işlevleri de deneyebilirsiniz!

Büyük bir dünyayı keşfedin

Toca Life World Para Hileli Mod Apk, Toca Life serisindeki tüm baskıların bir birleşimidir. Bu nedenle, bu oyun birçok yeni yerin eklenmesiyle çok büyük bir açık dünyanın kapılarını açıyor.

Karakterler ayrıca 400’den fazla farklı yüzle çok çeşitlidir. Güzel bir görünüme ve ifadelere sahiptirler.

Ancak, Toca Life World Para Hileli Mod Apk’deki bazı sahneler, geliştirici çok fazla şeyi dar alanlara “sıkıştırdığında” çok ayrıntılı. Bu yüzden bazen bu oyunun gerektirdiği eşyaları bulmak için gözlerimi zorlamam gerekiyor.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top