Home » Top Eleven Hack APK İndir – Sınırsız jeton Mod V11.17.1

Top Eleven Hack APK İndir – Sınırsız jeton Mod V11.17.1

Top Eleven Mod APK hakkında bilinmesi gereken bazı gerçekler

İleriye dönük olarak, kulüp yöneticinizin futbol oynama tarzından ve performansından memnun değil misiniz? O zaman bu oyun iyi bir menajer olmanıza, takımınızı eğitmenize ve kulüp performansınızı geliştirmenize yardımcı olacaktır. Üstelik menajerlik ile birlikte sporla da ilgileniyorsanız NBA Live Mobile Basketball’u indirin.

Top Eleven Manager başlangıçta sosyal platformlarda futbol yönetimi ile ilgili oyun kaosuyla başa çıkmak için geliştirildi. Daha sonra, Top Eleven Mod APK’nın oyun arayüzünü masaüstünden Facebook’a değiştirdiğini ve arkadaşlarınızla Facebook’ta çok eğlenebileceğinizi fark ettik. Dünyanın en iyi futbol maçında bir yer kazandıktan sonra, Top Eleven resmi olarak Jose Mourinho’yu teknik direktör ve oyunun temsilcisi olarak 2013’te atadı.

Ancak Mourinho’nun tavsiyesini almakta veya oynaması için ona meydan okumakta özgürsünüz. Oyunun başarısından bahsetmişken, Top Eleven’ın 2017-2018 sezonunda Stoke City’yi sponsor olarak finanse ettiğini söylememe izin verin. Şimdi çok platformlu bir oyun. Ayrıca, on bir takımın bu onuncu versiyonu, oyuncular için bazı şaşırtıcı yükseltme özelliklerine sahiptir.

Top Eleven 2021 Hack APK İndir

Indir
 • Başlat’a basın ve indirme başlayacaktır.
 • Şimdi ayarlara gidin.
 • Anonim kaynaklara izin vermelisiniz.
 • Bundan sonra, indirilen oyunu yükleyin.
 • Kurulumdan sonra, cihazınızda çevrimdışı olarak da Top Eleven Mod APK’nın keyfini çıkarabilirsiniz.

Oyun özellikleri

 • Sınırsız sayıda jeton ve jeton indirebilirsiniz.
 • Karşılaşmak için herhangi bir kısıtlama yoktur.
 • Kilidi açılmış kulüpler ve kilidi açılmış oyuncularla eğlenin.
 • Oyunu reklamsız oynayın.
 • Yasak yok.
 • Top Eleven Mod APK nasıl oynanır
 • Diğer spor oyunlarından farklı olarak, Top Eleven Mod APK’nın ana noktası, her açıdan size tam kontrol sağlamasıdır. Ancak, ekip üyelerinizi ve iyi bir ekip adı seçebilirsiniz. Sadece takımınızda istediğiniz oyuncuyu seçin ve hemen orada olacaklar. Şimdi oyuncular ve tüm gruplar için bir üniforma seçmelisiniz. Ancak takımın rakiplerini yenmesi için en iyi taktik ve stratejileri sağlamanız gerekiyor.
READ  Table Top Racing Free v1.0.45 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ekibinizin yöneticisi olun

Dünyanın en ünlü kulüplerini seçebilir ve kendi futbol takımınızı oluşturabilirsiniz. Takımınızın becerilerini geliştirmek için oyuncu ve bir stadyum satın almak için size para kazandıracaklar. Yani takımın geleceği sizin elinizde, çünkü siz hem koç hem de yöneticisiniz. Diğer oyuncularla rekabet etmeniz ve taktiklerinizi oluşturmanız gerekiyor.

Rakipleriniz harika oyuncular olabilir, bu nedenle ekibinizin benzersiz bir oyun ve beceri seti oluşturmasına yardım etmelisiniz. Bir yönetici olarak, oyuncularınızı tam olarak eğitmek ve ardından takımın iyi ve kötü performansının sorumluluğunu almak sizin görevinizdir. Mentor olmanın keyfini çıkarın ve küresel turnuvalara katılarak deneyiminizi artırın.

Daha fazla eğlence için arkadaşlarınızla hazır olun!

Oyun, Facebook arkadaşlarınıza katılmanıza ve daha iyi performans göstermeleri için yardım, öneri ve deneyimlerini almanıza olanak tanır. Rakibinizle rekabet etmek ve birlikte oynayarak kazanmak için taktikleri tartışmakta özgürsünüz. Peki, bundan daha eğlenceli ne olabilir ki!

Ücretsiz İndir Top Eleven Mod APK (Android/iOS/PC)

Bu oyunu cep telefonu, iPad, dizüstü bilgisayar vb. dahil olmak üzere herhangi bir cihazınıza indirmek ve kurmak kolaydır. Aşağıda verilen kılavuzu izleyin:

Sorular ve cevaplar

Top Eleven Mod APK ücretsiz bir oyun mu?
Evet, oynamak tamamen ücretsizdir. Para konusunda endişelenmeden arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Top Eleven’ı indirmek güvenli mi?
Evet, verilerinizi korurken oynamak için tamamen güvenli bir moddur.

Android’de Mod APK Nasıl Güncellenir?
Top Eleven güncellemesini Play Store, Amazon Appstore, vb. üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top