Home » Top War: Battle Game v1.214.2 Para Hileli Mod Apk Indir

Top War: Battle Game v1.214.2 Para Hileli Mod Apk Indir

Top War: Battle Game Para Hileli Mod Apk, Topwar Studio’dan Android cihazlar için bir strateji oyunudur. Heyecan verici maceralara çıkın ve birlikleriniz için farklı görevlerle yüzleşin. Ancak, oyun içi görevlerin çok tatlı olduğunu düşünmeyin. Şehirlerinizi ve kışlalarınızı inşa edin, düşman kuvvetleriyle savaşmak ve kazanmak için yola çıkın!

Yapı veya model olsun ya da olmasın, yerleşik olduğu sürece onu geliştirebilirsiniz! High Battle, oynanışı geliştirmek için birleştirmeyi içeren, uzun süreli iyileştirme için hazır hiçbir durum olmayan, yalnızca ikisini toplu halde birleştiren ve iyileştirme hemen sona erecek olan modern bir eğlence teknolojisidir!

Kara, deniz ve hava askeri kuvvetleri toplanıyor! Olağanüstü deneyime sahip kahramanları işe alın ve geliştirin ve üç orduyu yenilmez hale getirmek için yönetin!

En İyi Savaş Hakkında: Savaş Oyunu MOD

Savaş alanında seçkin bir savaşçı gibi bir savaşçıya mı yoksa birçok türde sihirli silah yapan bir içeriden birine mi dönüşmeniz gerekiyor? Aralarından seçim yapabileceğiniz taktik ustaları, Grand Marshals, efsanevi zanaatkarlar ve sevimli bilim adamları var. Kazanmak için akıllıca bir ders kombinasyonu kullanın!

Issız bir ada ile başlayın, orduları eğitmek için bir üs inşa edin ve daha sonra bir dizi bina ve dekorasyonla tabanı daha modern hale getirin. Gel ve özel tipini göster!

Birçok savaş modu, Krallıklar Savaşı, Vahşi Canavarlar, Savaş Robotları, Taht Hesaplaşmaları ve ittifaklarınızla birlikte gerçek savaşları deneyimleyin, zafer için savaşın, dünyaya hükmedin!

Top War: Battle Game v1.214.2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

 • İndirme işlemini başlatmak için APK indirme düğmesine tıklayın.
 • Tamamlandıktan sonra dosya yöneticisini açın ve istediğiniz uygulama dosyasını seçin.
 • APK dosyasını ilk kez yüklerseniz cihazınız sizden birkaç izin isteyebilir. Yükleme işlemine izin vermek için cihaz ayarlarını açmalı ve “Bu kaynaktan izin ver” sekmesini açmalısınız.
 • Oyun kurulumu tamamlandıktan sonra oynamaya hazır!
 • Sınırlarınızı genişletin

Rakiplerinizle yaptığınız savaşların yanı sıra, bakıma ihtiyacı olan savaşçı savaşçılarınızı da unutmayın. Ordunuz büyüyor ve onun için daha az yer var, bu yüzden düşmanlara saldırarak ve en güçlü yanlarınızı kullanarak yeni toprakları fethetmeniz gerekiyor.

Rakiplerinizi korkudan titretmek için stratejinizi ve taktiklerinizi uygulayın. Güçlerinizi yükseltin ve her zaman güçlü bir askeri imparatorluk yaratmak için bir orduyu savaşa gönderin. Sadece korkmadığınızdan emin olun, aynı zamanda rakiplerinizin saygısını da kazanın. Savaşa katılın ve ana dövüş uzmanının kim olduğunu gösterin.

Kaybederseniz cesaretiniz kırılmasın, sadece orduyu yeniden oluşturun ve savaşa geri dönün. Ana şey stratejidir, bu yüzden kesinlikle başarıyı düşünün. Top War: Battle Game’de yolunuza çıkan her olası araziyi ele geçirin!

Dövüş tarzınızı seçin

Pek çok oyunda sadece sahada savaşabileceğiniz gerçeğiyle sık sık karşılaşıyorsunuz. Monoton ve sıkıcı olduğu için ilginizi kaybedebilirsiniz. Ancak bu kesinlikle Top War: Battle Game ile ilgili değil. Savaşlar arasındaki tam farkı hissetmenizi sağlayan mükemmel bir savaş dövüş stili seçimi anlamına gelir.

Savaş tarzlarının çoğu kara kuvvetlerini, donanmayı ve hatta hava kuvvetlerini içerir. Böyle bir çeşitliliği asla hayal etmemiştiniz. Her şey gerçeğe benziyor! Havada ve suda savaşın, düşmanlarınıza mümkün olan her yönden saldırın ama unutmayın ki onlar da savaşabilir ve size saldırabilirler.

Nerde olursanız olun savaşmak için uyanık olun ve kendi stratejinizi oluşturun. Kendinizi askeri savaşlar dünyasına bırakın ve zafer heyecanının tüm ruhunu hissedin!

Okumak  Idle Legends: Ragnarok Saga v1.0.29 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Arkadaşlarınla ​​oyna

Arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı sizinle oynamaya davet edin. Bunların dışında dünyanın her yerinden Top War: Battle Game kullanıcıları ile oynama fırsatınız var.

Görünüşte basit bir oyunda rekabetçi bir ruh yaratmanıza yardımcı olabilirler. Arkadaşlarınızla takım kurun ve daha büyük hedeflere ulaşmak için ittifaklar kurun ve eylemleriniz için mümkün olduğunca çok ödül kazanın. Diğer oyuncularla müttefik olun ve düşmanı yenmek için yan yana yürüyün!

Askeri üssünüzü inşa edin

Tıpkı gerçek askerler gibi, birliklerinizin de yeni savaşlarda savaşmak için dinlenmek, yemek yemek ve eğitim almak için bir yere ihtiyacı var. Her başarı ve görevle askeri üslerinizi inşa edin ve yükseltin.

Askerlerinizin güçlerini daha hızlı geri kazanabilmeleri ve daha dayanıklı ve güçlü olabilmeleri için görevleri tamamlayın, para kazanın ve askeri şehirlerinizi yükseltin.

Birimlerinizi yükseltin

Karakterlerinizi ve şehirlerinizi yükseltmek için birçok fırsat sizi bekliyor! Top War: Battle Game, savaşçılarınızı bir araya getirmenize ve seviyelerini artırarak güçlü savaşçılar oluşturmanıza olanak tanır.

Örneğin manganızın 1. seviye askerlerini sayılarını azaltarak daha havalı birimlere dönüştürebilirsiniz. Bu kadar güçlü askerler en zorlu savaşları bile kolayca kazanabilir, bu yüzden kesinlikle kazanacaksınız.

Top War Battle APK ile zafer için savaşın

Uzun bir inşaat ve büyüme döneminden sonra ebedi toprak için bir seçim yapın. İnanılmaz savaşlara sahip sunucular arasında devasa ölçekte yeni bir oyun, deneyim, kalbinizin koroner iradesini yerine getirecek: dünyayı fethedin!
İttifak arkadaşlarını topla ve sonsuz kara geriliminin hikayesini ortaya çıkarmaya git!

MOD’un açıklaması

Top War: Battle Game Para Hileli Mod Apk Indir modumuz, rakiplerinize saldırmanıza ve yeni toprakları daha kolay ve daha fazla güçle fethetmenize olanak tanır. Yükseltmelerinizi daha hızlı hale getirmek için sınırsız sayıda jetona erişimin kilidini açar.

Okumak  Immortal Destiny v1.1.19 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

MOD Testi

Top War: Battle Game’i yükledikten sonra, hesabınızda neredeyse sınırsız para kazanacaksınız. Bu nedenle, talimatları basitleştirebilirsiniz, çünkü artık birimlerin ve binaların daha hızlı iyileştirilmesi için sınırsız kaynağa sahipsiniz. Modun herhangi bir kötü amaçlı yazılım içermediğini onaylıyoruz. Herhangi bir Android cihaz kullanıcısı için güvenlidir.

Top War: Battle Game Para Hileli Mod Apk Özelliği

 • sınırsız para
 • Tüm premium özelliklerin kilidi açıldı
 • Sınırsız para
 • Her seviyeye açık
 • reklamsız
 • Her şey sınırsız

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top